320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vastasugupool siin foorumis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastassugu pooled, mis need veel on?

    Kommentaar


      #47
      Tead Cornwall... Mina ei ole mingi Roman Ubakivi (kui Sa üldse tead, kes see mees oli), kes jahuks kogu aeg meeskonna mängutaktikast. Kui, Sa, tahad teada milline on JK Viljandi Tuleviku mängustiil, siis ole hea ja mine vaata järgmist JK Viljandi Tuleviku mängu. Kuule Cornwall täna sain ma teada, et Sa oled tegelikult meessoost. Imelik kui ma kirjutasin sulle: "kuule neiu", siis Sa ei vaidlenud sellele mitte mingil viisil vastu. Jürgen
      Kuidas ma siis Roman Ubakivi ei tea? Oli peale Uno Piiri Eesti koondise "peatreener" . Enne Teitur Thordarsoni. Kusjuures ma tõesti tean teda. Taktik,nagu ta on... oli erakordne mees. Tahaks seda aega tagasi... ainult positiivne. kas pole? << hea näite tõid ikka küll!

      Viljandi Tuleviku mängu näen ma alles järgmisel hooajal, sinnani nii kuradima palju aega. Aastalõputurniir on ikkagi sallijalgpall, see "stiili" kohta suurt midagi ei ütle kahjuks... Ning sõprusmängud suurel väljakul,need on sellised katsetamised, mis samuti täit ettekujutust ei anna.
      [b] Sina, kes ütlesid järgneva lause : "mulle meeldib nende mängustiil" palun ikkagi räägi mulle nende mängustiilist! Hakkan juba arvama,et Sul polegi selle kohta midagi öelda

      Ning ausalt öeldes võid mind poolearuliseks ka pidada (teed seda vist nagunii, so it doesn't really matter) , mul kama kaks!

      Kommentaar

      Working...
      X