320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viitan sulle ühe teema. Äkki saad abi http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=20295

    Kommentaar


      Tere.

      Mul on üks keskmisest rumalam küsimus. Kunagi ammu märtsis tööle kiirustades oli libe ja kerge pauk selili lõppes sellega, et tollase läpaka ekraani sai selja reljeefid sisse taotud. Pilti see raal enam loomulikult ette ei võtnud, aga üht ja teist sorti loomingut jäi temasse küll. Kas see on kuidagi võimalik sealt ka kätte saada ja kui, siis kuhu pöörduda? Üldse ei ole arvutiinimene noh

      Aitäh.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Tere.

        Mul on üks keskmisest rumalam küsimus. Kunagi ammu märtsis tööle kiirustades oli libe ja kerge pauk selili lõppes sellega, et tollase läpaka ekraani sai selja reljeefid sisse taotud. Pilti see raal enam loomulikult ette ei võtnud, aga üht ja teist sorti loomingut jäi temasse küll. Kas see on kuidagi võimalik sealt ka kätte saada ja kui, siis kuhu pöörduda? Üldse ei ole arvutiinimene noh

        Aitäh.
        No eeldusel ,et kõvaketas on töökorras, on võimalik sealt andmed kätte saada küll. Pöördu raalimeistrite või kellegi sellega tegeleva poole. Teine variant on , kui arvuti ise tööle läheb ja küpse on displei , proovida mõnd välist monitori näiteks kasutada. Kõik muidugi oleneb, kui katki ta sul on ,aga kui tööle läheb prooviks mõne monitori külge ühendada ja kui ligipääs süsteemile on olemas, siis netti, pulgale , kuhu iganes andmed teisaldada pärast. Kui tööle ei lähe siis kisu ketas välja ja vii oskajate kätte.
        Kui kõvaketas küpse on , siis on muidugi kehvasti.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          No eeldusel ,et kõvaketas on töökorras, on võimalik sealt andmed kätte saada küll. Pöördu raalimeistrite või kellegi sellega tegeleva poole. Teine variant on , kui arvuti ise tööle läheb ja küpse on displei , proovida mõnd välist monitori näiteks kasutada. Kõik muidugi oleneb, kui katki ta sul on ,aga kui tööle läheb prooviks mõne monitori külge ühendada ja kui ligipääs süsteemile on olemas, siis netti, pulgale , kuhu iganes andmed teisaldada pärast. Kui tööle ei lähe siis kisu ketas välja ja vii oskajate kätte.
          Kui kõvaketas küpse on , siis on muidugi kehvasti.
          okei. arvutiinimene või mitte, selle peale oleks võinud poole aasta jooksul ikka ise tulla. piinlik. eks uurib-proovib. cheerio for ze advices.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            See ka, et kui elulooma ikkagi ei saa, siis minu läpaka puhul tegid Raalimeistrid kõvakettast nö välise kõvaketta. Panid karbi ümber ja USBi kaabli külge. Minu jaoks oli win-win - andmed alles ja besplatna väline kõvaketas
            308

            Kommentaar


              Milles võib probleem olla - kui läpaka ekraan kinni panna ehk siis nö. lihtsalt sleep mode lükata või arvutis mõnda aega ei ole (arvuti läheb ise sleep mode) siis ei saa enam läpakat tööle. Ükski nupp ei pane ekraani käima vaid arvuti töötab aga pilti ette ei löö, tuleb restart teha et uuesti saaks kasutama hakata. Milles võib probleem olla?

              Kommentaar


                Windows 8. Outlook. Kas seda saab kuidagi nii seadistada, et ristile vajutades ei lähe see kinni vaid jääb taustale käima (taskbarile). Tahaks, et ta käituks nagu uTorrent. Kas on võimalik üldse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Windows 8. Outlook. Kas seda saab kuidagi nii seadistada, et ristile vajutades ei lähe see kinni vaid jääb taustale käima (taskbarile). Tahaks, et ta käituks nagu uTorrent. Kas on võimalik üldse?
                  Ikoonil all paremal nurgas parem klõps ja "minimeerimisel peida". Seejärel mitte ei vajuta X vaid minimeerid. Ehk see töötab?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Ikoonil all paremal nurgas parem klõps ja "minimeerimisel peida". Seejärel mitte ei vajuta X vaid minimeerid. Ehk see töötab?
                    Pole päris see. Halb harjumus on ikka X'i vajutada. Aga vist ei saagi nii nagu ma tahaks, või tõttab mõni tark IT pats appi ja kirjutab mingi asja valmis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Pole päris see. Halb harjumus on ikka X'i vajutada. Aga vist ei saagi nii nagu ma tahaks, või tõttab mõni tark IT pats appi ja kirjutab mingi asja valmis.
                      Outlookil endal ei tohiks sellist võimalust olla. Kui siis mingite muude vahenditega.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Dell Vostro 1014

                        Mis võivad olla antud sülearvuti akulaadija näitajad? Mul on kaks laadijat:

                        90W
                        Input: AC 100-240V~1,5A
                        50-60 Hz
                        Output:
                        DC 19,5V(19,5V) 4,62A(4,62A)

                        65W
                        Input: AC 100-240V~1,5A
                        50-60Hz
                        Output:
                        DC 19,5V(19,5V) 3,34A(3,34A)



                        Dell Vostro 3500

                        Mis võivad olla antud sülearvuti akulaadija näitajad? Mul on üks laadija:

                        90W
                        Input: AC 100-240V~1,5A
                        50-60 Hz
                        Output:
                        DC 19,5V(19,5V) 4,62A(4,62A)
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Esimesel peaks sobima teine variant.
                          Teisel sobib see mis on.

                          Kommentaar


                            Word 2013 on Windows 8 peal aegunud. Appi?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Word 2013 on Windows 8 peal aegunud. Appi?
                              ??? Mida see täpsemalt tähendab? Et trial aeg on läbi? No siis ei jää muud üle, kui asi välja osta või http://et.libreoffice.org/.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Seni kuni ükski füüsik/elektroonik mu väidet ümber ei lükka, ütlen, et mõlemad sobivad esimesele, lihtsalt teine laadija on lahjem. Oluline on output pinge.
                                Kõige olulisem on siiski, et laadija pistik sobiks arvutiga.

                                Mulle on väidetud, et laadija väljastatav pinge võib erineda tootel märgitud pingest kuni 5% võrra (ehk sisuliselt max 0,5V), siis ei tohiks akuga probleeme tekkida. Pikaajaliselt ma ise nominaalpingest erinevat laadijat siiski kasutada ei söanda.

                                Voolutugevus sõltub puhtalt raua energiatarbest. Kui on suurema energiatarbega masin, pannakse kangem (sh mõõtmetelt suurem ja raskem) laadija kaasa.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X