320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt mingi rakendus jookseb taustal mis ressurssi sööb. Taskmanager lahti ja vaata mis proged töötavad. Võid ka üle käia start upil avanevad programmid ja kinni keerata kõik mittevajaliku.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Ilmselt mingi rakendus jookseb taustal mis ressurssi sööb. Taskmanager lahti ja vaata mis proged töötavad. Võid ka üle käia start upil avanevad programmid ja kinni keerata kõik mittevajaliku.
      Selles uba ongi, et taskmanager ei näita midagi mis nõuaks nii palju ressurssi aga cpu usage on ikka mingi 80-100 %.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Selles uba ongi, et taskmanager ei näita midagi mis nõuaks nii palju ressurssi aga cpu usage on ikka mingi 80-100 %.
        Lammuta Chrome maha ja vaata kuidas Chrometa see usage on. Poistel on õigus - v.o. Sul see Chrome nii laiendusi jmj täis et kogu aeg nõuab midagi. Proovi ka disc clean-up

        Kommentaar


          Mõtlesin osta sellised jupid:

          MB: MSI Z97 Gaming 5
          CPU: Intel Core I3-4360
          GPU: MSI GeForce GTX 660 või MSI AMD Radeon R9 270X

          On normaalsed jupid? Eesmärk on, et joonestus programmid jookseksid lag freelt läbi ja FIFA 15 ja GTA V jookseksid.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Ma küll ekspert arvuti alal ei ole, aga Intel i3 asemel võta vähemalt i5 või isegi i7.

            Kommentaar


              Algselt postitas taimomees Vaata postitust
              Ma küll ekspert arvuti alal ei ole
              No vot, tahaks mingi eksperdi arvamust
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                No vot, tahaks mingi eksperdi arvamust
                Mine siis hv foorumisse, seal neid eksperte jagub. Igaljuhul on i5 mõistlikum, tulevikku silmas pidades isegi i7.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ordi läpakal on nii, et kui FN-nuppu all hoida, siis u on 4 ja i on 5 ja o on 6 jne. Aga suutsin kuidagi asja tagurpidi mäkerdada, et normaalselt kirjutamiseks pean FNi all hoidma. Mis nupukombinatsiooniga ma asjad korda võiksin saada? Kõigi F1, F2 jne nuppudega olen FN-kombinatsioone proovinud, sittagi.

                  Kommentaar


                    num lock peal? Lihtsalt väga lamp õlekõrs, äkki toidab.

                    Kommentaar


                      Lol, rabotajet. Tnx.

                      Kommentaar


                        ikoon.png

                        Antud ikoon hüppab umbes iga minuti tagant taskbarile vähem kui pooleks sekundiks. Millega tegu?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          tundub nagu sul on mingi gaypod või muu omasooiharate masin?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            tundub nagu sul on mingi gaypod või muu omasooiharate masin?
                            Pole minu masin.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              peale klikkides ei saa teada? surfi taskmanageris ja vaata mis kummalised asjad lahti on

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                [ATTACH=CONFIG]3394[/ATTACH]

                                Antud ikoon hüppab umbes iga minuti tagant taskbarile vähem kui pooleks sekundiks. Millega tegu?
                                Mul sama asi juba mõnda kuud vahelduva eduga käinud. Natuke uurisin ja leidsin, et see on mingi veider primitiivoperatsioon või kõige taustal toimuv alternatiivsöörvis nimega Interactive Services Detection. Lahendust ma pole asjale leidnud.

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                peale klikkides ei saa teada? surfi taskmanageris ja vaata mis kummalised asjad lahti on
                                Peale klikkimise jaoks on sul vaja kas Argo Golbergi reaktsiooni või lihtsalt õigel ajal õiges kohas hiirevajutuse tegemist. Mul käib see suht täpselt iga minuti tagant ja isegi kui ma tean, millisel sekundil see ette hüppab ja enne seda selle koha peal paaniliselt kiirklikin, õnnestub mul see lahti saada heal juhul korra kümnest. Ja see ei teinud mind eriti targemaks ka.
                                Last edited by rauulo; 06.08.14, 22:23.
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X