320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Roma saab Itaalia liigas parema koha kui Mänks premmis. Kast mingit ausat eesti õlut võitja valikul. Kui saavad sama koha, siis keegi midagi ostma ei pea. Anyone?

    EDIT: luban endale selle õiguse, et kuulsusetute vendadega kihla ei vea.
    Tavai. (Nägin Serie A teemas ja tundus väga lihtne võit

    Kommentaar


      ee sorry M-agent, juba ruuniga läks see diil lukku

      Kommentaar


        uskumatult kehv diil igatahes...

        Kommentaar


          Mõtlesin ,et võiks talveks vormi ajada ennast, sest suveks ei viitsinud.
          Ehk usud, et võtan 2 kuuga 7 kilo maha? Paku korralik bet ja vaatab, mis juhtub. ( 2 kuu jooksul olen hetkel kahes trennis käinud. 1x jõusaal ja 1x jalgpalli mängimas)

          EDIT: kassipoegade ja miskite nelipakkide peale on vähe labane.

          Kommentaar


            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
            Mõtlesin ,et võiks talveks vormi ajada ennast, sest suveks ei viitsinud.
            Ehk usud, et võtan 2 kuuga 7 kilo maha? Paku korralik bet ja vaatab, mis juhtub. ( 2 kuu jooksul olen hetkel kahes trennis käinud. 1x jõusaal ja 1x jalgpalli mängimas)

            EDIT: kassipoegade ja miskite nelipakkide peale on vähe labane.
            Kui sa nüüd loodad, et keegi tahab sinu pilte näha, siis eksid.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              pagan.

              Kommentaar


                Mina vs Count

                Mina ütlen, et Serie A võidab Juventus ning esikolmikus on ka AC Milan.
                Count ütleb, et Serie A võidab Roma ning esikolmikus on ka Napoli.

                Õige võitja ennustamine = 2 punkti, õige esikolmiku koht = 1 punkt.

                Autasuks kast limonaadi.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  ütlen, et QPR lõpetab Premieri TOP12s. kast õlut/siidrit/limpsi/mahla.

                  soovib keegi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    Mõtlesin ,et võiks talveks vormi ajada ennast, sest suveks ei viitsinud.
                    Ehk usud, et võtan 2 kuuga 7 kilo maha? Paku korralik bet ja vaatab, mis juhtub. ( 2 kuu jooksul olen hetkel kahes trennis käinud. 1x jõusaal ja 1x jalgpalli mängimas)

                    EDIT: kassipoegade ja miskite nelipakkide peale on vähe labane.

                    Meil oli veel kahe vennaga ka väike bet, et võtame 4 nädalaga igaüks 5 kilo maha. Täna oli kaalumine. Kolmest kaks oli alla võtnud 7 kilo ja üks 6,5 kilo.
                    Ise jälgisin söömist- sõin 4 korda päevas, kindlatel aegadel, väiksemad kogused. Magusat ja nisutooteid ei tarbinud. Alkoholile päris ei öelnud, aga jõin väga vähe. Trenni tegin kuskil 2 korda nädalas (kas 9 km jooksu või 2x 45 min vilistamist või liputamist)

                    Lühidalt, ülekaalus olevale inimesele 7 kg 2 kuuga alla võtta pole teab mis suur saavutus.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petteri
                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      ütlen, et QPR lõpetab Premieri TOP12s. kast õlut/siidrit/limpsi/mahla.

                      soovib keegi?
                      Ma ütlen, et ei saa. Teeme ära?
                      kokkulepitud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Roma saab Itaalia liigas parema koha kui Mänks premmis. Kast mingit ausat eesti õlut võitja valikul. Kui saavad sama koha, siis keegi midagi ostma ei pea. Anyone?

                        EDIT: luban endale selle õiguse, et kuulsusetute vendadega kihla ei vea.
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mina vs Count

                        Mina ütlen, et Serie A võidab Juventus ning esikolmikus on ka AC Milan.
                        Count ütleb, et Serie A võidab Roma ning esikolmikus on ka Napoli.

                        Õige võitja ennustamine = 2 punkti, õige esikolmiku koht = 1 punkt.

                        Autasuks kast limonaadi.
                        Roma fännid veel miskeid vahvaid diile pakuvad?

                        Kommentaar


                          Saab ikka, vali aga välja.

                          1. Lamela lööb rohkem väravaid kui Antonio Valencia. (Serie A ja Premm väravad 2012-13 hooajal). Kilo Atleet juustu vahele.

                          2. Udinese saab sitema koha kui Arsenal (Serie A ja Premm lõppseis 2012-13 hooajal). Sama koha puhul kihlvedu tühistatakse. Kilo Atleet juustu vahele.

                          3. Osvaldo lööb rohkem väravaid kui Welbeck (Serie A ja Premm väravad 2012-13 hooajal). Kilo Atleet juustu vahele.

                          Kommentaar


                            Knicks lõpetab algava põhihooaja Idas vähemalt 2. kohaga.

                            - Kaotaja paneb kaks nädalat järjest Totsid, totsid, totsid, totsid teemasse vähemalt ühe smokin hot tibi pildi.

                            Kommentaar


                              1. Tevez on löönud hooaja lõpuks City's rohkem väravaid, kui sinu pakutud tegelane.
                              2. Arsenal lõpetab hooaja lõpuks kaugemal kui Liverpool.
                              3. Messi võidab neljandat aastat järjest maailma parima mängija tiitli.
                              4. Barca lõpetab tšempionite liigas kaugemal, kui sinu valitud tiim.
                              5. Swansea ilutseb premieris hooaja lõpus top 10s.
                              Pakkumised oodatud PM.
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mina vs Count

                                Mina ütlen, et Serie A võidab Juventus ning esikolmikus on ka AC Milan.
                                Count ütleb, et Serie A võidab Roma ning esikolmikus on ka Napoli.

                                Õige võitja ennustamine = 2 punkti, õige esikolmiku koht = 1 punkt.

                                Autasuks kast limonaadi.

                                Mis kasu sellest esikolmikusse tulija ennustamisest on? Või võrdub iga punkt kasti limonaadiga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X