320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütlen veel ära, et kui enne Liverpool - Tottenham mängu pole Saveri raha laekunud, siis on panus tühine.

    Kommentaar


      Minu asi on vaid vahendada, aga minu meelest üritab Saver kaaskodanikke väga peenelt trollida.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        See pole enam naljakas ja troll kui asi on sinnamaale jõudnud, et inimesed hakkavad rahasid kuhugi juba kandma. Kui peaks tõesti juhtuma nii, et Saver nüüd trollis, või on täisealine ja hüppab alt, siis võrduks see minu meelest see tema banniga sellise asja eest. Ma muidugi loodan, et see nii pole ja see kihlvedu saab põneva lõpu maikuus.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ütlen veel ära, et kui enne Liverpool - Tottenham mängu pole Saveri raha laekunud, siis on panus tühine.
          Oot-oot, mis see tulevane mäng nüüd siia puutub?

          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Minu asi on vaid vahendada, aga minu meelest üritab Saver kaaskodanikke väga peenelt trollida.
          Seleta palun lahti!?

          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
          See pole enam naljakas
          Minu arust poleks see ka naljakas, aga õnneks vist siin keegi nalja ei teegi.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            See pole enam naljakas ja troll kui asi on sinnamaale jõudnud, et inimesed hakkavad rahasid kuhugi juba kandma. Kui peaks tõesti juhtuma nii, et Saver nüüd trollis, või on täisealine ja hüppab alt, siis võrduks see minu meelest see tema banniga sellise asja eest. Ma muidugi loodan, et see nii pole ja see kihlvedu saab põneva lõpu maikuus.
            Eee, bänn? Miks?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Saver peab võitma või muidu ma suren!!!

              Kommentaar


                Nii kui telekavaataja kinnitab, et Saver on mingisugusegi summa sellest 2500€, mis tal teistega kokku on, ära kandnud, panen enda 100€ ka teele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                  Nii kui telekavaataja kinnitab, et Saver on mingisugusegi summa sellest 2500€, mis tal teistega kokku on, ära kandnud, panen enda 100€ ka teele.
                  Usu, sa ei pea muretsema. Vastupidiselt siin olevate "kõige targemate"* arvamusele on Saver sõnapidaja mees. Jõudsin vahepeal ka pisut süveneda ja tegelikult mulle ikka see variant ei sobi, et ma kellegi suvalise kodaniku arvele 2600 eur pean kandma. Aga mul on osapooltele lollikindel variant olemas. Minu poolne panus läheb ühe väga tuntud inimese kontole ja kui ma kaotan, siis teeb see inimene teie kontole vastava/d ülekande/d. Nime annan teada ainult osapooltele, mis peab ka ainult nende teada jääma. Kui keegi nime avalikustab, on ta automaatselt kihlveo kaotanud. Kui see variant teistele osapooltele sobib, siis lööme ka kohe käed.



                  * Tegelikult ma ei saa üldse aru, miks asjasse mitte puutuvad isikud peavad siin hetkel oma tarkust paremale ja vasakule jagama.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    ma paneks ka 5 euri. Noh, lihtsalt huvipärast, et kes see tuntud inimene on, kellele ma viieka peaks kandma. Liverpool TOP nelja!!

                    Kommentaar


                      Erich Krieger?

                      Kommentaar


                        Soovin ka 5 eurot panustada liverpool top 4 peale.

                        Kommentaar


                          Lükka mulle pmi siis see huvitav nimi. Enne sellise asjaga ei saa nõus olla.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Nime annan teada ainult osapooltele, mis peab ka ainult nende teada jääma. Kui keegi nime avalikustab, on ta automaatselt kihlveo kaotanud.
                            Parim punkt. Kui kaotab ja ei maksa ning keegi teeb nime avalikuks, on kohe ise kaotanud

                            Kiidan heaks, mu kallis Nigeeria prints!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ja nii hakkavadki kõik foorumi Chelsea, ManU, ManC jne fännid Liverpooli fännideks, sest kes ei tahaks, et kõige suurem jobu vastu pükse saaks. Tegelikult see ongi Saveri salajane strateegia Liverpooli fännide tootmiseks /s

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Ja nii hakkavadki kõik foorumi Chelsea, ManU, ManC jne fännid Liverpooli fännideks, sest kes ei tahaks, et kõige suurem jobu vastu pükse saaks. Tegelikult see ongi Saveri salajane strateegia Liverpooli fännide tootmiseks /s
                                Aasta Turundustegu 2017 Grand prix
                                Saveril on muidugi win-win olukord.
                                Liverpool top4 - elu on ius, sest rahast olulisem on positiivne emotsioon.
                                Liverpool ei suuda tulla top4 hulka - elu on ilus, sest raha teeb õnnelikuks ja kõik, kes midagi muud väidavad on vaesed või liiga rikkad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X