320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Jüriööl ju ka terve ruleti jagu vaja ära krõmpsutada.
    Maaka jaoks sobiv küsimus: misasi on ruleti jagu?

    Ja millal toimub, tuleks äkki ka.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #77
      Oijah, mina pole seevastu üldse harjutanud, seega on oodata rasket purpurpruuni hommikut. Aga Leffe saab pea iga kell ära klaarida.
      Supplies!

      Kommentaar


        #78
        Ahjaa, nädalake tagasi sai ühe Liverpooli toetajaga sõlmitud kihlvedu Arsenal -´pool, ´pool -Arsenal osas, kumb meeskond lõpetab 11/12 hooaja Premieris kõrgemal, saab kaotajalt 10 Budweiserit. Ikka seda korralikku Tšehhi õlle.

        Nii muuseas mainin, et 12/13 hooajalt ootab ta juba Liverpoolile tiitlit.
        Supplies!

        Kommentaar


          #79
          Sell, sa ka ei õpi.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Maaka jaoks sobiv küsimus: misasi on ruleti jagu?

            Ja millal toimub, tuleks äkki ka.
            Drinkis oli kaks pakkumist.
            1) lihtsatele poistele kolm juustutäidisega kauna
            2) natuke julgematele poistele rulett ehk kuus kauna, millest ühel pole täidist ja on seega eriti terav elamus. Selle viimase eine lubas jyriöö kinni pista, kui vello peerude kokkutulekule tõepoolest kohale ilmub, mis teatavasti ka sündis.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #81
              ChelseaFC on mulle 4paki õlunaati võlgu.

              Maarekile olen mina 10eurooplast võlgu.

              Mõlemad härad võiksid siis privaatselt ühendust võtta ja lepime kokku.

              Kommentaar


                #82
                ahjaaa kuna ma olen jututoas mingi volitustega tegelane, siis märgin ära et keenja (neiupõlvenimed: keenjus270, krissu04) kuulutas, et ei taha counti raha ja õlle vastu võtta. On kiusupunn noh!

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  2) natuke julgematele poistele rulett ehk kuus kauna, millest ühel pole täidist ja on seega eriti terav elamus. Selle viimase eine lubas jyriöö kinni pista, kui vello peerude kokkutulekule tõepoolest kohale ilmub, mis teatavasti ka sündis.
                  Ei oska hetkel muud öelda kui "obladii-obladaa!" Velts, kurat, üllatas jah ootamatult ja positiivselt. Aga eks auväärt kolleegium leiab sobiva lahenduse ning ka ühise aja, kus lubadusi realiseerima hakata. Küllap siis informeeritakse Smutovit ka.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Ei oska hetkel muud öelda kui "obladii-obladaa!" Velts, kurat, üllatas jah ootamatult ja positiivselt. Aga eks auväärt kolleegium leiab sobiva lahenduse ning ka ühise aja, kus lubadusi realiseerima hakata. Küllap siis informeeritakse Smutovit ka.
                    Ärge siis kaua istuge. Muidu teate küll mis juhtuda võib
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ChelseaFC on mulle 4paki õlunaati võlgu.
                      rohelinekonn on mulle 4paki kesvamärjukest sees ning kuna hetkel kodumaal ei viibi ja hetkeseisuga ei tea millal täpselt satun ka, siis äkki teete omavahel selle asja ära?

                      P!NK saab ka oma 15 auga välja teenitud euroopa raha millalgi kätte

                      Kommentaar


                        #86
                        Ahnäe ChelseaFC on mulle vist 4paki veel võlgu?

                        Igatahes uus hooaeg uued panused. Ennustan, et Man United ei võida sel hooajal Inglise liigat. Kes arvab teistpidi, siis eurod vahele. Aaltes 15€ võiks pakkumised olla. Anyone?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Igatahes uus hooaeg uued panused. Ennustan, et Man United ei võida sel hooajal Inglise liigat. Kes arvab teistpidi, siis eurod vahele. Aaltes 15€ võiks pakkumised olla. Anyone?
                          Sa oled ikka päris järjekindel oma ManU teema koha pealt.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Igatahes uus hooaeg uued panused. Ennustan, et Man United ei võida sel hooajal Inglise liigat. Kes arvab teistpidi, siis eurod vahele. Aaltes 15€ võiks pakkumised olla. Anyone?
                            Olen jälle valmis sinuga kihla vedama
                            Minu väide: ManU võidab jälle liiga.
                            €15 valmis vahele panema.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #89
                              teeme 25?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                teeme 25?
                                Ok. Lukus.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X