320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemmikspordifirma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Dr Martens
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      #17
      Jalkavarustuse poolest on väga head:
      buutsad: nike ja adidas,
      kaitsmed: umbro ja puma
      vorm: kappa ja nike,
      dressid:lotto ja nike
      joped: umbro.

      Aga kõik on suhteline.Kui raha palju, siis võid pealaest jalatallani ola Nike´või Adidast täis, kui raha vähem ostad Maratit või õmbled ise...
      299195

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Devil

        Puma, Umbro jätaks mina välja need ei sobi, see on minu arvamus kuid puma kindlasti imeb umbro natukene imeb ästi natukene aga jah kadakaturgu ei saa välja jätta seal head odavad automakid ja muu träni
        Minu arvamus on, et sinu arvamus sucks.Eriti viimane lause - kadaka turu automakk on kole saast asi ja sobib penskaritele ,kes tahavad autos Elmar Raadiost nt Uno Loopi kuulata.Riiete ja tossude ostmine sealt ka ei kõlba.Piraatsoftware oli ainuke asi ,miks seal sai käidud.Ja kui nüüd rääkida headest spordirõivast tootjatest, siis putsadena on Nike eelistatum või siis Diadora(seda puht tallaaluselistel põhjustel).Kossutossuna momendil Fila ,aga ma vahetan selle tulevikus Reeboki vastu tagasi.Adis pole ma kunagi pidanud pettuma,Umbroga sai ka omal ajal vutii mängitud.Puma mulle meedlib ,aga peab jah tunnistama ,et on olnud allaandmist kvaliteedis.

        Kommentaar


          #19
          nu krt automakid ... valest kohast vaatad aga jah tõestikadakalt siiski piraat tarkvara ja odavad korras head automakid (Pioneer täis digi cd-mängiaga 1700 5+ olukorras ..varastatud vms), kui hästi läheb leiad enda oma sealt kah
          Aga sportdivarustus seal njaa ma pole nii rikas et sealt osta...
          Kui natuke oma arvamust pakkuda siis dressid ... Championsi omad, on head ja asicsi tossud jooksmiseks, tenniseks ja jalgpalliks adidas, kossuks fila nike ja adi ja seda et parimat mäesuusa varustust harrastajale fiveseason , kaitsmetest eelistan mina ntx uhlsport vai adi

          Kommentaar


            #20
            aga jah seda kah et iga yhe arvamus on igayhe enda asi... ja oleneb ju mis kellegile sobib vms

            Kommentaar


              #21
              ei teagi, aga eriti nõme on just adidas, just see kolme triibu variant, no issand, koledamaid riideid ananb välja mõelda, värvide valikuga on ka parajalt prse kukutud, adidase jalkapallid on enamvähem kuigi ise eelistan ka pigem Selecti
              putsade kohapealt niipalju et olid mul mingid raudkorkidega adidased, healjuhul aasta pidasid vastu, aga praegu on nike'd ja varsti saab 2 aastat täis ja ainult ühel putsal seest kannakohast on natuke katki, muidu täitsa korras.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Aramis

                kadaka turu automakk on kole saast asi ja sobib penskaritele ,kes tahavad autos Elmar Raadiost nt Uno Loopi kuulata.
                Täiega teemast välja.
                Ikskjuus mii - aga asjade väärtusi hinnata "penskaritega" näitab, et Sa oma arvamust põhjendada ei oska.
                See kui Sulle ei meeldi, ei tee asjasid kehvemaks....

                Ahjaa - mulle meeldib NIKE :-)

                Nüüd sai hoopis imelik Nike teeb justnagu "rullnokaks" ElmarRaadio/Uno Loop aga hoopistükkis "penskariks" :-)

                yheksa@kuulab.elmarit.ja.uni.loopi

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by eestieest

                  Orginally posted by Yazid

                  Loomulikult Adidas-kõrge kvaliteedi ja hinna suhe

                  hmm kas see käib nii et kvaliteet ja hind on mõlemad kõrged......
                  Ei käi nii ! Jutt käis ikka suhtest - seega lugeja kõrge ja nimetaja väike

                  Kommentaar


                    #24
                    hmm... mina kui jõmm ostsin täna Umbro dressid endale... mille hind jäi alla näiteks Adidase ja Nike dressipükstele.. hmm... ja umbro kvaliteet on hea! odav kah veel
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Sorry ,et teemat reostan!

                      Nummer üheksa - asjade väärtusi antud juhul hindasin penskaritega ,sest kartsin ,et enamus lugejatest ei saaks aru terministest automakinduses.Nagu nt naised või noored lapsed ....
                      Aga eksisin, devil jagab asja küll ja see varastatud Pioneeri jutt on täica asjalik,kuid ...selleks tarbeks Kadaka autoturg parem ja mina pidasin eelmises kommis silmas seal müüdavaid x-nimega brände,kelle automakk on ekvivalentne 2x10w võimsuse ja mehaanilise kasseti nng keeratava raadioga.
                      Ja ,et teemast täiesti välja minna - devil , võin pakkuda Pioneeri,Pana või Kenwoodi Cd-makki uuest peast ja garantiiga kõigest 2500 krooni eest - seega on rsikimisel võidetud hinnavahe suht väike dont you think?

                      PS! Üheksa ,mina pole süüdi, et sul selline muusikavalik on!Sa pole penskar ,aga üldistusi tehes ei saa me ju kõiki erandeid arvesse võtta.No Hard Feeling it is!

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Aramis

                        PS! Üheksa ,mina pole süüdi, et sul selline muusikavalik on!Sa pole penskar ,aga üldistusi tehes ei saa me ju kõiki erandeid arvesse võtta.
                        HeaküllHeaküll...

                        NoHardFeelings!

                        Kommentaar


                          #27
                          Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist Tegelt ei ole eriti kenad asjad ka tal. Converse on selline kossuvendade firma üldse. Umro teeb riideid küll normaalseid, aga peale ühtede putsade omamist enam Umbro putsasid ei osta. Pallid-kaitsmed on mu arust Selectil head. Muidu on jällegi äge firma Salomon. Aga putsade koha pealt olen siis vist jõmm mis jõmm - siiani pole veel Nike'st paremat leidnud.
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Miq

                            Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist Tegelt ei ole eriti kenad asjad ka tal. Muidu on jällegi äge firma Salomon.
                            ehhee miq.. salomon kuulub ka adi gruppi
                            ehk siis virma ametlik nimi (vähemalt Euroopas) on adidas-Salomon AG

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Miq

                              Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist
                              Sry kui ma enda võhiklikkusega võin hiilata, aga millal viimati Adidas Itaalia koondist toetas? Minu teada on Adidase riigid Saksamaa, Prantsusmaa , Hispaania nö suurtest riikidest. Itaalial viimati oli Kappa ja kas varem mitte Lotto?
                              Mulle muidu adi meeldib ja on üle prahi, kuigi ega ma ainult märgi järgi kah osta, ese peab ise ka meeldima ja sobima ning mis kõige peamisem, mugav olema.
                              Samas nike ja reebok eriti ei meeldi, kuigi ma ei saa öelda, et nüüd niket ma ei kanna ja reebokit selga ei pane
                              ¡No Pasarán!

                              Kommentaar


                                #30
                                Eesti - Nike
                                Prantsusmaa - Adidas
                                Itaalia - Kappa
                                Saksamaa - Adidas
                                Belgia - Nike
                                Kamerun - Puma
                                Portugal - Nike
                                Holland - Nike
                                Nigeeria - Nike
                                Inglismaa - Umbro
                                Iirimaa - Nike

                                Siin vaid mõned

                                Kommentaar

                                Working...
                                X