320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Top 5 saksamaalt
    1. Õlle hind
    2. Ülejäänud hinnad poes (kange alko, söök, riided)
    3. Loodus
    4. Kiirteed
    5. Inimesed

    Bot 5 saksamaalt
    1. Tra, youtobest ei saagi iga videot vaadata. Või noh, siiamaani olen saanud kuulata-vaadata ainult ühte laulu.
    2. Naised on koledad
    3. Jalka streemi vaadates on koguaeg kartus, kohe tuleb keegi ja teeb trahvi (ma tegelt ei tea, kas võib või ei või tulla)
    4. Pühapäeval on kõik kinni. Väljaarvatud kebabiputkad.
    5. Sendiuputus taskus.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Top 5 saksamaalt
      1. Õlle hind
      2. Ülejäänud hinnad poes (kange alko, söök, riided)
      3. Loodus
      4. Kiirteed
      5. Inimesed

      Bot 5 saksamaalt
      1. Tra, youtobest ei saagi iga videot vaadata. Või noh, siiamaani olen saanud kuulata-vaadata ainult ühte laulu.
      2. Naised on koledad
      3. Jalka streemi vaadates on koguaeg kartus, kohe tuleb keegi ja teeb trahvi (ma tegelt ei tea, kas võib või ei või tulla)
      4. Pühapäeval on kõik kinni. Väljaarvatud kebabiputkad.
      5. Sendiuputus taskus.
      Mine käi ujula saunas. Läheb tuju paremaks.

      Kommentaar


        arvad et mehed on ilusad?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          arvad et mehed on ilusad?
          Ma pole meestes kindel. Seal on naised paljad ja siis ei pane nägusid tähele.

          Kommentaar


            wordprezi autorirubriik.
            TOP 5 Arsenali teemast.
            1.
            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Aga, eriti olles trehvanud see nv üht ilmselt vanimat Chelsea fänni Eestis, on tunne, et oma klubi mänge vahele ei jätaks no matter what (siinkohal pean silmas vabatahtlikku mittevaatamist). Legit, kui Roman tõmbaks nahhui ja satuks tabelikeskmikuks, oleks (jah infinitely masendavam, aga) isegi huvitavam. Kas klubi suudab sitast seisust end välja vingerdada (ajalugu räägib vastupidist).

            Ja siis on siin mingid arse fännid, kes vabatahtlikult otsustavad, et ei neid ei nussi, kuni võitma hakatakse. who da rentboy exactly?

            *see pold mingi isiklik rünnak kasutaja Reinu vastu, just saying.
            2.
            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Kasutajanimi, mis on kindel kvaliteet. Mitte kunagi mingit vastust, puhas heit, sest logo on teine. Good for you. See on ka ilgelt vahva, et sünniaasta mängib rolli. Nagu ütlesin, Rein kui selline ei ole sihtmärk, lihtsalt üks inimene, kes ei ole ainus, kes mainib sihilikult mängude vaatamata jätmist. That's it, ainult seda kommenteerisin.

            Ma olen ilmselt üks toorest vähemusest, aga ilma naljata, mulle meeldiks ka, kui see kriminaal nahad teeks klubist. No joke. Sest olukord, mis jääks, poleks selline, nagu siin mitmed traditsiooniliste suurklubide toetajad näivad arvavat, et Roma pizduitab nahui ja Chelski maandub exactamente seal, kust nad üles korjati. Ma ei jaga ärist küll üldse biiti, aga see tundub mulle mõnevõrra naiivne soovmõtlemine.

            ......Didnt care) Tõsi, tunnistan, püsivamale fänlusele aitas edukus ilmselt kaasa. Siinkohal küsiks sinult, et kas Arsenal hakkas meeldima selle pärast, et neil oli ajalugu või sellepärast, et neil olid ilgelt kunnid mängijad ja nad tagusid manku ääässsi vahepeal ja mängisid überedukalt tollal, kui neid esmakordselt huviga vaatama sattusid?

            Ehk siis. Vaidlus herr cocoga ei lähe nagunii kunagi kuhugi. Aga kui venelased kümme aastat sitad juhtuvad olema, siis näeme. Mõned inimesed vaatasid 50 aastat seda klubi enne, kui üks asi õnnestus. Asi mul siis kõige gloorimate aegade pealt ever (ja sealjuures üha enam sipupükstest kaugemale kasvades ja asjadest biiti jagades onja) on vaadata meid veel 90ndatel kummitanud keskpärasust ja paremale tulevikule loota)

            Aga jah, rentboy out.
            3.
            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Hahah. Oot kas härra siis ise ka ei viitsi oma armastet klubi mänge vaadata või miks nõnda isiklikult võeti? Ise nii ei arvanud, matter of fact, kui herr coco jääb oma juttudes Arsenali asjadesse, siis see on see üks koht, mida on actually huvitav lugeda, sest fulltardi protsent on madal.
            .......... Anteeksi, et sõna võtsin ja olge vahvad välisklubi fännavad ja mänge mitte vaatavad mitteplastikud edasi.

            Loodetavsti pole teema veel lõppenud ning tuleb veel kaks postitust juurde.
            Senimaani-4 võõrkeelt. Tuld polüglott.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              wordprezi autorirubriik.
              TOP 5 Arsenali teemast.
              Loodetavsti pole teema veel lõppenud ning tuleb veel kaks postitust juurde.
              Senimaani-4 võõrkeelt. Tuld polüglott.
              Tuleb ka viies keel ära. Postitus nr 2: "Vaidlus herr cocoga."
              308

              Kommentaar


                Skit, jag glömde svensk
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Tuleb ka viies keel ära. Postitus nr 2: "Vaidlus herr cocoga."
                  Inglise, vene, hispaania, saksa, soome - viis neh.

                  Kommentaar


                    Top 5 ülehinnatud:
                    1. Sushi-sitaks palju raha mingi riisirulli eest
                    2. eesti käsitööõlu. pane käsitöö nimi külge ja küsi palju raha tahad. Pane endale käsi külge eesti käsitöö õlu
                    3. Kalamaja kinnisvara.
                    4. Eesti seriaalid- sitt näitlejatöö kohtus olematu stsenaarimuiga
                    5. Ikea mööbel-sitt kvaliteet, kõik ostavad, isegi **** ei saa kappi paari tunniga kokku pandud.
                    Last edited by orbitaaljaam; 28.11.14, 21:56. Põhjus: **** nimi teada

                    Kommentaar


                      Top 5 filmitüüpi, mis mind kinost eemal hoiavad.
                      1. Natukene nagu ajaloost ja natukene mütoloogiat ja siis täiega mingit fantaasiat.
                      2. Kehavahetus. Ärkan, sina oled mina, mina olen sina, omastarust on palju nalja. Ei ole.
                      3. Teismeliste õõvarid
                      4. Keegi lavastatakse süüdi ja on 24 h aega enda, naise ja koera nime päästmiseks. Ära tüüdanud juba
                      5. Kiired ja vihased ja selle kloonid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Top 5 filmitüüpi, mis mind kinost eemal hoiavad.
                        1. Natukene nagu ajaloost ja natukene mütoloogiat ja siis täiega mingit fantaasiat.
                        2. Kehavahetus. Ärkan, sina oled mina, mina olen sina, omastarust on palju nalja. Ei ole.
                        3. Teismeliste õõvarid
                        4. Keegi lavastatakse süüdi ja on 24 h aega enda, naise ja koera nime päästmiseks. Ära tüüdanud juba
                        5. Kiired ja vihased ja selle kloonid.
                        Kas endistest erivägede sõdurist USA presidendid lähevad nr. 4 alla?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Mina lisaks siia erinevad frantsiisifilmid, kus põhiline rõhk läheb treileritele ja lõputiitrite järgsele lubadusele, et järgmine film on TEGELIKULT see hea.
                          Ja ülessoojendatud vanad Robocopid ja Terminaatorid, mis tehakse seekord "paremini", kuna nüüd oskavad robotid MMA-d.

                          Kommentaar


                            SIISKI, miski ei hoia mind kinost eemale kui action-filmid kus peategelane armub.
                            Plähh.

                            Kommentaar


                              top 5 Sõrmuste isanda ja Kääbiku kombost
                              1. Sõrmuste isand "kaks kantsi"
                              2. Sõrmuste isand "Kuninga tagasitulek"
                              3. Kääbiku esimene
                              4. Sõrmuste isand esimene
                              5. Kääbiku teine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                top 5 Sõrmuste isanda ja Kääbiku kombost
                                1. Sõrmuste isand "kaks kantsi"
                                2. Sõrmuste isand "Kuninga tagasitulek"
                                3. Kääbiku esimene
                                4. Sõrmuste isand esimene
                                5. Kääbiku teine.
                                Oh neid laupäeva õhtuid...
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X