320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Briti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    West Brom 14.50

    Kommentaar


      Arvad tõesti, et West Brom suudab võita? Hea juhul äkki X2 3.95? Mina nii suure koefiga West Bromi võitu küll kuskil kontorites ei näe..

      Kommentaar


        Ramsey anytime goalscorer 3.00

        Kommentaar


          Sunderland - WBA viik@3.20

          Kommentaar


            Hooaja lõpus super hoogu läinud Sunderland lõpetab hooaja kodus keskpärase Swnasea vastu algne koef 1,83 on tõusnud 2,5le, millest selline muutus? Mäng ei otsusta sisuliselt midagi. Sunderlandil peaksid põhimehed mängima. Arvamusi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Hooaja lõpus super hoogu läinud Sunderland lõpetab hooaja kodus keskpärase Swnasea vastu algne koef 1,83 on tõusnud 2,5le, millest selline muutus? Mäng ei otsusta sisuliselt midagi. Sunderlandil peaksid põhimehed mängima. Arvamusi?
              Ilmselt sellest, et Sunderlandi lineupis on palju muudatusi.
              Ma prooviks selles mängus hoopis:
              Wilfried Bony lööb värava koef 2.50 @ bet365
              Fabio Borino lööb värava koef 2.87 @ bet365

              Kommentaar


                Hull City@8.50

                Kommentaar


                  on viimati mõni taoline panus täppi ka läinud?

                  Kommentaar


                    Chelsea või viik (City vastu) - 1.62
                    Opsti

                    Kommentaar


                      Suhteliselt riskantne panus. Kuigi Chelsea on heas hoos, siis alles Schalkega suudeti viiki mängida. Ausaltöeldes selline mäng mida näppida ei julgeks. Selline on minu arvamus.

                      Kommentaar


                        "Kodus peame võitma, võõrsil mitte kaotama."
                        See on Mourinho n.ö. taktika rivaalide vastu mängides ning ma arvan, et nii kogenud treener teeb omad järeldused sellest Schalke mängust. + Chelsea põhieesmärk see hooaeg on ikkagi ju tegelikult PL-i tiitel.
                        Igaühel oma arvamus, kuid ma arvan, et viik või Chelsea on vägagi reaalne tulemus

                        Kommentaar


                          Britt Assombalonga vägistab täna Mercenary FC-d, 3,60 koef unibetis

                          Kommentaar


                            Ma ei ole küll bettija, aga esimene kollane kaart - Besic, peaks olema üsna easy money täna.

                            Kommentaar


                              Evertoni väravate igasugu kombinatsioonid hetkel heade hindadega @bet365

                              EDIT: Nojah Mirallas vigane. Ja Evertoni potensiaal langes 2x

                              Kommentaar


                                Bournemouth vs Charlton - Väravad O2,5 @1,95 (lost)
                                Everton vs Aston Villa - Väravad O2,5 @1,8 (win)
                                Peterborough United vs Barnsley - Väravad O2,5 @1,68 (win)
                                Plymouth Argyle vs Carlisle @2,2 (win)
                                Preston North End vs Port Vale @1,65 (win)
                                Peterborough United vs Barnsley @1,7 (win)
                                Wigan Athletic vs Brentford @2 (lost)
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X