320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Eile sai siiski Fiorentina lutti, kuid see selleks. Mida arvata Verona võidust Sassuolo vastu? Ma arvan, et see Sassuolo võit Milani üle oli lihtsalt joppamine. Sassuolo on siiski suhteliselt sitt ju?
    Sassuolo on äge ja tugevdas jaanuariaknas meeskonda mingi 10-15 uue mängijaga. Lisaks ka:
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    ma sellistest mängudest, kus ühel tiimil on uus peatreener, hoiaksin alati eemale. tihti mängijaid jooksevad esimestes uue peatreeneriga mängudes sokid jalast ja vere ninast välja.

    Kommentaar


      Sassuolo võidukoef on 10 täna. See natukene suur pole? Nii sitad nad enam ka nüüd pole ju. Üldse huvitav, et Inter on ikka pask see hooaeg ja tema vastu on ikka sellised kahtlased koefid. On siin mingi nõks sees jälle? Ega ma sellele mängule panustada niikuinii ei julge aga ma huvi pärast küsin.

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Sassuolo võidukoef on 10 täna. See natukene suur pole? Nii sitad nad enam ka nüüd pole ju. Üldse huvitav, et Inter on ikka pask see hooaeg ja tema vastu on ikka sellised kahtlased koefid. On siin mingi nõks sees jälle? Ega ma sellele mängule panustada niikuinii ei julge aga ma huvi pärast küsin.
        Kihlveokontorid ülehindavad Interit ja Milani. Pikas perspektiivis nende vastu panustamine oleks esimese poole hooajaga päris korralikult toitnud.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Interi algkoosseis Viola vastu on selline, et pole lootustki võitu näha. Viola võimalused ikka üle 50% siin.

          Edit: Sorri, tundub, et Viola on täna ise väga sitt. Eks puudujaid palju, aga reeglina on toime tuldud vähemalt kodus.
          Last edited by Tanel; 15.02.14, 21:25.
          sigpic

          Kommentaar


            Napoli võit on täna vist suht kindel, Sassuolo oma nn uute mängjatega just midagi erilist tõestanud pole. Higuain ka mängus. Peaks võit ära tulema.

            Kommentaar


              Mida Tanel ja co tänasest Napoli valikust arvaksid?

              Kommentaar


                Hoiaks eemale. Higuain pidavat väidetavalt puhkama/pingil olema ning Catanial on selg vastu seina, nii et pannakse täiega eeldatavalt. Catania maru tugev kodus. See hooaeg lihtsalt võistkonnal, kes peaks tabeli tugev keskmik olema, täielikult aia taha läinud. Praeguse koefitsiendiga (~1,70) küll kaasa ei mängiks. Tabelit vaadates on banker, aga ise küll seda ei usu.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Panustage Juventuse vastu. Täna komistatakse.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Võtke kiirelt oma sõnad tagasi, eriti Halb ründaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kardo Vaata postitust
                      Võtke kiirelt oma sõnad tagasi, eriti Halb ründaja.
                      Mul on hea meel oma jinxi üle. Teine kord jälle.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Livorno 1X Interi vastu esmaspäeval?

                        Kommentaar


                          Küsiks parem kas Atalanta hoog jätkub? Koef 3,25
                          OkiVonSuur

                          Kommentaar


                            Kas Roma on banker täna? 10/10? Raha printer?

                            Kommentaar


                              Ma isegi võib-olla aitaks sind, aga ma ei saa su küsimusest aru

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ma isegi võib-olla aitaks sind, aga ma ei saa su küsimusest aru
                                Sassuolo vigastused:

                                Acerbi, Pucino, Manfredini i Bianco-DF
                                Marrone and Brighi-MF
                                Floro Flores and Alexea-AT


                                Roma võit peaks üpris kindel olema?...revanš novembris kaotatud punktide eest? Mängijad motiveeritud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X