320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Nii see nädalavahetus jäi siis silma kaks head mängus.

    1. Sassulo - Lazio - Lazio koef 1.85, kas keegi nägi ka seda mängu Napoli ja Sassulo vahel, et wtf seal juhtus , ma eeldan et see oli ühekordne üllatus ja nüüd seekord on aeg jälle pähe saada. ilmselt tänu sellele on ka Lazio koef nii hea. Lisaks on lazio vaikselt mängima hakanud.

    2. Cagliari - Inter, Interi koef on 2.05, arvestades praegust vormi on see ju päris kõva koef, nii juve kui ka Fiore vastu näidati suurepärast jalgpalli, samas cagliari on sellinne huvitav meeskond, kes võib heal päeval üllatada, nt Fiore vasti oldi ka võidule väga lähedal. Siiski praegu tundub Interi võit vägagi loogiline.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Nii see nädalavahetus jäi siis silma kaks head mängus.

      1. Sassulo - Lazio - Lazio koef 1.85, kas keegi nägi ka seda mängu Napoli ja Sassulo vahel, et wtf seal juhtus , ma eeldan et see oli ühekordne üllatus ja nüüd seekord on aeg jälle pähe saada. ilmselt tänu sellele on ka Lazio koef nii hea. Lisaks on lazio vaikselt mängima hakanud.
      Sassuolo mängis Napoliga võõrsil(!) kui võrdne võrdsega ja võinuks Napolit parema õnne korral ka võita. Arvestades seda, et mitmed (olulised) mängijad tegid oma debüüdi (Berardi, Pegolo, noored äärekaitsjad), siis mine sa tea- äkki meeskond leidis nüüd oma mängu/koosseisu üles ja hakkavad kõigile hambaid näitama. Ma hoiaks sellest mängust igaks juhuks eemale.

      Kommentaar


        #93
        Inteir mängu Fiorentina vastu ma just suurepäraseks ei nimetaks.

        Cagliari on alati ohtlik sats ning Inter hakkab selles mängus ka veidi vahetusi tegema võrreldes eelmistega. Muidugi, pink on hetkel üsna okei ja väga ei pabista selle üle, et sisse tulevad mängijad (Kovacic jt) hakkama ei saa, kuid rütm võib siiski ära kadudada.

        Sassuolo-Lazio koha pealt olen ma pigem tõesti seda meelt, et Lazio on väärtusega meeskond. Jah, Sassuolo tegi Napoliga viigi võõrsil, aga ega nad väga hästi ka ei mänginud. Pigem oli Napoli liialt üleolev ja laisk oma ettevalmistusega ning lootis veidi liiga lihtsalt kolme punkti kätte saada.
        Last edited by Tanel; 27.09.13, 18:32.
        sigpic

        Kommentaar


          #94
          21.45 Fiorentina - Parma
          1st Half goals Over 1,0 @1,72

          Ma ootan sellelt mängul väravaid. Eelkõige sellepärast, et rünnakus on tiimidel kvaliteeti. Ja ma ootan, et see mäng läheb käima kohe, ilma mingisuguse aeglase stardita ega midagi. Algusest peale, ründav ja kiire jalgpall (Itaalia mõistes).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #95
            Pühapäev 13:30 Atalanta - Lazio 2.80 draw no bet on 2.00
            Maximiliano Moralez!

            Kommentaar


              #96
              Udinese - Roma (2.15) ahvatleb, aga mida spetsialistid arvavad?

              Kommentaar


                #97
                Ja Chievo - Fiorentina. Fiore saaks 2'ga kätte. On neil mehed kõik rivis?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                  Udinese - Roma (2.15) ahvatleb, aga mida spetsialistid arvavad?
                  Udinese võidab.

                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                  Ja Chievo - Fiorentina. Fiore saaks 2'ga kätte. On neil mehed kõik rivis?
                  Ambrosini ja Gomez on vigastusega väljas.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #99
                    Usun Interisse täna. Võite võitu oma kombodesse pista või AHC -1. Mõlema meeskonna viimased tulemused on veidi petlikud võrreldes reaalse tasemega.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Usun Interisse täna. Võite võitu oma kombodesse pista või AHC -1. Mõlema meeskonna viimased tulemused on veidi petlikud võrreldes reaalse tasemega.
                      Pean nõustuma.

                      21.45 Inter - Verona
                      Inter AH -1 @1,83

                      Inter on tegelikkuses oma vastasest peajagu üle. Verona on üleval ainult tänu reale kokkusattumustele. Sisuliselt peaks Inter mängus tänase mänguga tagasi olema.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Atalanta vs Inter
                        4.00 3.30 1.95
                        Bet365 koefitsendid. Mida sellest mängust arvate? Kas väärtus on paigas?

                        Üle 2.5 värava saab 2.05-ga Bet365-s.

                        Kommentaar


                          Millised tänased Serie A mängud over 2.5 võiksid minna? Mida arvate Viola - Napoli ja Sassulo - Udinese mängudest?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Millised tänased Serie A mängud over 2.5 võiksid minna? Mida arvate Viola - Napoli ja Sassulo - Udinese mängudest?
                            Ma proovin Fiorentina - Napoli over 2,5 1,95
                            Verona - Sampdoria over 2,5 2,00 bet365

                            Kommentaar


                              Ma neid mänge ei näpiks: Benitez võõrsil ei lähe kindlasti suure hurraaga peale ning Sampdoria läheb ka lukku panema.

                              Genoa - Parma ja Milan-Lazio on need, kus usutavasti mõlemad tiimid palju võimalusi saama hakkavad. Eeldusel et statkad normaalsed on.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Tursk kunagi normaalseid ennutusnõuandeid on andnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X