320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    panen siia ka märke ära, kui raha lihtsalt maas vedeleb.


    ehk siis @ triobet

    julgematale huntidele
    Roma - Bayer Leverkusen
    2 3.50

    või siis kindla peale minek
    Roma - Bayer Leverkusen : Kahekordne võimalus
    X2 1.80

    Tänada võite mind hiljem!
    aitäh!!!!!!!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
      aitäh!!!!!!!!!
      Mis sa pahandad? Romale anti yks kymnetest penaltitest, mis neile tavapäraselt andmata jäetakse ära ja võit mudaliiga poiste yle sai reaalsuseks!

      Kommentaar


        Vabandan! Tõsi, ei osanud arvestada, et tegu tuleb ilmselgelt Romaffia poolt äraostetud mäng oma kümnete Leverkusenile jätamata antud penaltidega ja Romale andmata punastega, et aus oleks, kui Triobet raha kõigile tagasi maksaks.

        Kommentaar


          Arsenali võit/väravad, Valencia võit ja Roma võit. Ühte oleks veel vaja. Kellelgi ideid?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Valencia ja Roma võidud ei ole seda väärt minu arvates. Samas niisama lõbupiletisse sobib. Ma nende kahe asemel paneks juba Barca võidu siis.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ise mängin täna Bayern -AH ja BATEt hcpga. Roma vorm on kohutav ning palju vigastusi, ma ei imesta kui BATE siit kontratega võidu või viigi kätte saab. Zagreb on kindel viimane, palju neil motti siin mängus on, vb isegi antakse mõnele pingimehel võimalus. Bayern läheb kindlasti pooleldi varumeestega, aga kvaliteeti peaks jaguma, et kindel võit võtta.

              Kommentaar


                Arsenali mängus late goals&corners, kui seis pole soodne

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Valencia ja Roma võidud ei ole seda väärt minu arvates. Samas niisama lõbupiletisse sobib. Ma nende kahe asemel paneks juba Barca võidu siis.
                  Lyon on hetkel väga suures kriisis ning Valencia tuleb väga suure motivatsiooni ja uue treeneriga.
                  Roma samuti kodus ja BATE vastu ollakse kindlasti motiveeritud, arvestades, et võit viib edasi ja esimese mängu makaronid kaotasid.
                  Kell 23.35 selgub kui palju mul õigus oli või eksisin.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Valencia ei ole vähemas kriisis. Ja see, et uus peatreener nüüd tuli, no kas see tähendab kohe automaatselt võitu. Teisalt, motivatsiooni erinevus on tõesti tohutu ja see võib olulist rolli mängida. Minu point on see, et 1,40 ei ole seda väärt.

                    Roma puhul ma ei julge midagi ennustada, võib minna ühtepidi võib aga ka teistpidi. Euroopas üldiselt feilitakse. Jällegi 1,40 ei ole seda väärt minu meelest, aga see ei tähenda, et ma arvan, et Roma ja Valencia ei võida.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Rubini koefitsent kukub kolinal. Kas Bordeaux ei mängi täna üldse põhimeestega?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Rubini koefitsent kukub kolinal. Kas Bordeaux ei mängi täna üldse põhimeestega?
                        Skenderbeu +1.5@2? Lokol piisab viigist

                        Kommentaar


                          Dortmund esimene poolaeg -1AH@1,85, nad lähevad alagrupi võidu peale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Skenderbeu +1.5@2? Lokol piisab viigist
                            Lokomotivil ei piisa viigist, kui Sporting võidab. Aga ma lihtsalt ütlen nii palju, et Lokomotivil on eriti raske mängida vastastega, kes tõmbuvad veelgi rohkem kaitsesse, kui nemad. Ja Lokomotiv on viimasel ajal eriti alavormis ka olnud. Seega iseenesest loogiline panus. Ma ise näpiks mingit underit.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Lokomotivil ei piisa viigist, kui Sporting võidab. Aga ma lihtsalt ütlen nii palju, et Lokomotivil on eriti raske mängida vastastega, kes tõmbuvad veelgi rohkem kaitsesse, kui nemad. Ja Lokomotiv on viimasel ajal eriti alavormis ka olnud. Seega iseenesest loogiline panus. Ma ise näpiks mingit underit.
                              Sporting peab võitma tulemustega 4:3, 5:4, 6:4 jne, ehk siis üpriski ebareaalne. Pigem, ikka lähevad viigiga edasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Sporting peab võitma tulemustega 4:3, 5:4, 6:4 jne, ehk siis üpriski ebareaalne. Pigem, ikka lähevad viigiga edasi
                                Vaata korra turniiritabelit uuesti.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X