320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    bet365 pakub teisipäevaks jälle inplay offerit.

    Mingi 99%-line võimalus igaks juhuks enne mängu?: (tra nad selle over 0.5 on ära kustutanud ) - amm...Under 5.5 goals -> 25 euri
    Ja mängus sees: ..mm..wolfsburg to qualify?

    Krt samas tahaks inplays midagi suurema koefiga püüda...

    Kommentaar


      City - PSG prematch over 2.5 ja in-play over 2.5 suht bulletproof

      Kommentaar


        €25 In-Play Bet Offer on Man City v Real Madrid

        Ideid? Enne mängu algust 99% kindlustus teha overi/under/asiani näol ja inplauys midagi 2.5-3.5 jahtida?

        Kommentaar


          City @3 on ka riskfreelt mõeldav. Real võõrsil suht ebakindel ja city hooaja lõpus justkui uue hingamise saanud.

          Kommentaar


            Kui tahad riskivabalt maksimaalse kasumi võtta siis alati väike google otsing aitab ja kasutad näiteks seda: http://matchedbettingblog.com/footba.../#.Vx85w_l957c

            Ainult, et kuna Eestis on pakkumine 25€ mitte 50€ siis pead selle kasumi (32 euri või mis ta oli seal) pooleks jagama.

            Esimese meetodi puhul kastuad Ladbrokes asemel nt Marathoni, saad veel parema koefi. Ma pole kindel kas Ladbrokes on Eestis lubatud...

            Ja teine variant on siis kastuada exchange varianti. (Betfair, smarkets)



            Kusjuures smarketsis mul polegi veel konto tehtud ja selle vea peab nüüd ära parandama. Nimelt kui Betfairis võtab kontor exchange panustelt vahet 5% siis smarketsis on see protsent 2

            Kommentaar


              Ise võtsin Real DNB@1.83, juba sellepärast, et enamus rahvast haamerdab Cityt korralikult. Mängu ajal panen Real ja o2.5 ma usun, eks vaatab, kuidas käima läheb see asi, aga esialgne plaan selline.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Ise võtsin Real DNB@1.83, juba sellepärast, et enamus rahvast haamerdab Cityt korralikult. Mängu ajal panen Real ja o2.5 ma usun, eks vaatab, kuidas käima läheb see asi, aga esialgne plaan selline.
                Ehk siis kui kõik haamerdavad siis ju on neil ikka õigus? Aalti võib osutuda ju nö public betiks ka sellisel juhul

                Muideks kellel Tonybetis konto siis suure tõenäosusega on teil ka tasuta 5 eurone täpse skoori panus + sama teema homsele CLi mängule ehk siis kasutage ka seda panust ja tehke vaatamine huvitavamaks!

                Ma ise lähen vist tänasele mängule peale selle strateegiaga, et vaatamata ootustele ei suuda kumbki meeskond vähemalt esimese 20-30 minutiga avapauku anda.

                Kommentaar


                  Võtsin in-play u0.5 1st half@2.63. Score.

                  Kommentaar


                    Tundub, et 0:0 FT jääb

                    Real punktiga rahul ilma Ronaldota, ning City ründab ainult nelja mehega.

                    Kommentaar


                      Hull rünnakute laviin oli Realil ikka peal lõpuks. On ju igati reaalne variant, et City lööb võõrsil värava ja...

                      Mulle igatahes väga meeldis see tulemus ja nüüd on mingisugunegi põnevus kordusmänguks!

                      Kommentaar


                        Mida siis siinne rahvas tänasest mängust arvab? Kas Pep saab lõpuks kõrgel tasemel võõrsilvõidu kätte?

                        Kommentaar


                          Ei usu, Atletico tundub nii rõvedalt ebamugav vastane ja Pep tõenäoliselt paneb kõrge kaitseliiniga peale jälle.
                          Kui Atletico seisab ja ootab, mida nad tõenäoliselt teevad, siis Bayernil saab olema väga väga raske sealt läbi murda, sest isegi BLis on võõrsilmängudes raske selliste meeskondadega, ainuke vahe on selles, et neil ei ole nii teravat edurivi üldjuhul.
                          Vicente Calderon on ka tõenäoliselt ammu kuumaks löödud ja sealt kõva 15% kodumeeskonnale veel juurde.
                          Ma arvan, et kuigi Bayerni poolfinaalseeriad on väravarohked olnud, siis see 1st leg tuleb suht kinnine, va juhul kui keegi kohe alguses ära lööb.

                          Kommentaar


                            Bayern võidab!

                            Kommentaar


                              Nii, täna siis finaal.
                              Paljudes kontorites pakutakse riskivabu panuseid, alustades bet365 ning lõpetades olybetiga.

                              ideid?

                              Kommentaar


                                Kui poleks üldse mune, paneks ilmselt 1st half goals under 1.5

                                Kui üks muna veel alleks oleks, paneks 1st half 0-0

                                Kui mõlemad munad alles oleks, prooviks total Atletico goals under 1.5

                                Kui need munad veel rauast oleks, prooviks second half goals over 1.5
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X