320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuskoondiste mängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Väga kõva mäng oli Chicago ja Bostoni vahel, pärast normaalaja 3:3 viiki, otsustati võitja golden goaliga alles kolmandal lisaajal. Kuna mu combo andis mulle võimaluse riskivabalt Bruinsi vastu panustada, siis sai õnneks viigi ja Chicago ML pealt veits raha tagasi.

    Kommentaar


      #47
      j6u1uv4n4, kus kohas panustad?

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas zizi Vaata postitust
        j6u1uv4n4, kus kohas panustad?
        Jalka peale enamasti Bet365, Unibet, William Hill ja bwin. Tennise peale aga Paddypoweris, Pinnacle's ja Ladbrokes'is kuna nendel saitidel on enim tennise bettimis võimalusi. Parim universaalne koht IMO on Bet365, kuna näeb otse paljusid mänge, ning livebet on väga kiire ja efektiivne. Pinnacle saidil saab panustada e-sports peale, mis on ka üpris meeldiv.

        Kommentaar


          #49
          Lõuna-Aafrika Vabariigi koef on roninud 1,62 pealt 2,4 ni Etioopia vastu võõrsil. Tegemist nende jaoks üsna must win mänguga(tõsi ka viik säilitab teoreetilised võimalused. Keegi omab infot, mis sellise koefi muutuse taga on? Soovitada ei julge, kuna selline kefi muutus on üsna korralik, aga näen selles 2,4s küll väärtust.

          Kommentaar


            #50
            Türgi U20 - Kolumbia U20 mis arvate? 2.20@triobet
            Türgi on selle turniiri hostideks, kindlasti mott suurem. Sellise koefiga isegi võiks proovida...

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
              Türgi U20 - Kolumbia U20 mis arvate? 2.20@triobet
              Türgi on selle turniiri hostideks, kindlasti mott suurem. Sellise koefiga isegi võiks proovida...
              ütled ka millise panuse juurde see koef käib?

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ütled ka millise panuse juurde see koef käib?
                Sorry, Türgile on see koef. Samas, kindlasti oleksid sa olnud suuteline selle mu tekstist välja lugema, aga pole viga.

                Kommentaar


                  #53
                  Homme palju sõprusmänge. Noppisin mõned pärlid välja mida annab kaaluda.
                  Ekuador - Hispaania @1.6
                  Bosnia - USA @2.0
                  Luksemburg -Leedu @2.0
                  Lõuna-Aafrika - Nigeeria @2.85
                  šveits -Brasiilia @1.7
                  Rootsi-Norra over 2.5 @1.97

                  Kommentaar


                    #54
                    Kas Ekuador-Hispaania toimub Ekuadoris? Kui jah, siis mina pigem ei eelistaks Hispaaniat. Ekuador bet365's 5.25

                    Kommentaar


                      #55
                      Eelpool nimetatud mängudest mina yhtegi pärlit kahjuks ei tuvastanud. Sõprusmängud jne.. targem oleks üldse vahele jätta.. aga kui Hollandi ja Portugali mängus pakutakse bts-i 1,85ga siis äkki tõesti võib see olla asi mida proovida. Kodus suudavad vast Krissu ja co ikka ühe ära lüüa ja Hollandi ründevõimsus peaks olema üsna stabiilse kvaliteediga. Muidugi nagu eelpool mainitud on tegemist sõpruskohtumisega ja täpsed koosseisud pole teada.

                      Kommentaar


                        #56
                        Bosnia tundub isegi üpris huvitav. Usal puuduvad Donovan ja Dempsey, aga klassi Usal ikkagi on Altidore näol ründes + mõned debütandid, kes tahavad ennast kindlasti tõestada. Minu valik langeks ikkagi Bosnia kasuks, kuna esiteks nad mängivad kodus ja me teame milline koduseinte toetus neid seal ootab ja ka Dzeko on pre-seasonil väravaid löönud.

                        Kommentaar


                          #57
                          Šveits-Brasiilia over 2,5 või Brasiilia võit
                          Bosnia-USA 1
                          Makedoonia-Bulgaaria 2 DNB
                          Ungari- Tšehhi BTS
                          Kolumbia- Serbia over 2,5

                          Proovin sellist tiketit , mis arvate?

                          Kommentaar


                            #58
                            Bosnia ja USA viimastes mängudes mõlemad üsna edukad olnud, aga USA mänginud peamiselt nõrgemate Ameerika mandri riikidega ning pikk reis Bosniasse võiks eelise anda kodumeeskonnale. Leedul aind 1 võit viimasel ajal ette näidata ja see ka Liechtensteini vastu, aga Luksemburg samas teinud mõned viigid ja eelmine mäng(2009 a) suutis Leedu neid võita võõrsil. Nigeeria võitu usun ma ka, ikkagi valitsev Aafrika meister ja ma arvan, et allahindlust ei tehta seal mängus ning tase on kõva. Hispaania on kahtlane, kuna Ecuador on head mängu näidanud, vb proovida x2. Brasiilia võitu Šveitsi üle usun, sest Šveits viimastes mängudes aind selgelt nõrgemaid võitnud ja Brasiilial kvaliteeti tohutult ning sarnaselt Nigeeriale üks vahva karikas võidetud sel aastal.

                            Kommentaar


                              #59
                              Leedu on sõprusmängudes sellist kaitsevormi näidanud, et btts on ülitõenäoline. Soovitan

                              Kommentaar


                                #60
                                Äkki hoopis kedagi skoorima panna (C.Ronaldo)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X