320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niisiis väike kokkuvõte septembrikuust:
    Alustasin kuud 2316 euroga, hetkel on arvel 1580 eurot. Ilmselt rohkem kommentaare vaja ei ole.

    16.00 Ludogorets U19 - Real Madrid U19
    Under 4,0 @2,10

    Internetis liigub ringi informatsioon, et Ludol on aasta aega nooremad poisid välja panna sellele turniirile. Kui võrrelda võistkondade koosseise, siis mulle isiklikult mingit vanusevahet küll silma ei torka. Kuid see on ilmselge, et Ludo noored siist vaevalt mingeid punkte saavad. Nende noorte jaoks on see võibolla üksainus võimalus Real Madridi noortega võistelda ja vaevalt, et tahetakse mutta langeda, ennast häbistada. Olenemata seisust ei hakata endale suuri illusioone looma.
    Reali noorte jaoks see see 4 või 5-0 vaevalt, et midagi juurde annab. Üritatakse enda oma ära võtta ja rahulikult koju tagasi sõita.

    PS! Tänaseks õhtuks mõtlen veel, kas panustada või mitte. Huvitav tundub mingi taoline panus A-koosseisude mängus. Samuti on huvitav Olympiacose võit Rootsis või Arsenali AH-1.

    Ka Kalju händikäp Kure vastu võiks ola variant, aga Marathonbetis antakse ainult -4.5 ja juba naeruväärse 1.72 eest. Seega jätan ilmselt mängimata.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      16.00 Ludogorets U19 - Real Madrid U19
      Under 4,0 @2,10

      Internetis liigub ringi informatsioon, et Ludol on aasta aega nooremad poisid välja panna sellele turniirile. Kui võrrelda võistkondade koosseise, siis mulle isiklikult mingit vanusevahet küll silma ei torka. Kuid see on ilmselge, et Ludo noored siist vaevalt mingeid punkte saavad. Nende noorte jaoks on see võibolla üksainus võimalus Real Madridi noortega võistelda ja vaevalt, et tahetakse mutta langeda, ennast häbistada. Olenemata seisust ei hakata endale suuri illusioone looma.
      Reali noorte jaoks see see 4 või 5-0 vaevalt, et midagi juurde annab. Üritatakse enda oma ära võtta ja rahulikult koju tagasi sõita.
      Ma pigem ei panustaks siinkohal. Tõeliste Euroopa tippklubide akadeemiad on tihtipeale ikkagi nii võimsad, et suudavad selliseid Ludogoretsi ja Maribori suguseid Ida-Euroopa noortemeeskondi korralikult loputada. Ma kardan, et siit võib see 4-0 või 5-0 ikkagi väga kergelt tulla. Tuleb alguses paar kiiret väravat, Ludogorets kaotab usu endasse ning Reali noored tahavad lustida. Ohtlik bet, aga loodetavasti jinx.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ma olen põhimõtteliselt nõus, aga seda saab vaadata ka teisest küljest. Sellises mängus saavad suure tõenäosusega need mängijad proovida, kes muidu ei ole just põhimehed. See võib veidi lahjendada taset. Samuti ei ole enam seda huvi elu eest skoori teha ja mingeid ulmelisi võite vormistada. Kohe kindlasti on Reali U19 võimeline ka 5-0 ka isegi 6-0 võitma täna, aga minu meelest peaks selle tõenäosus täna madalam olema, kui vastupidise juhuse oma.

        Muideks bet365-s ilmus Kalju AH-5 @1,70. Mulle nüüd tundub loogilisem panustada näiteks Kure AH+5 @2.10. Igal juhul nii suurt händikäppi ma mängida ei julgeks. Oleneb põhikoosseisust ka muidugi.

        Postituse EDIT 10 minutit enne Kalju- Kure mängu algust.

        Tundub, et Kurel ka just parimad pojad väljakul pole. Samas Kalju koosseis on ikka väga lahja. No 6-0 nad siit küll ära ei võida. Siiski ma ei julge panustada, aga nii tahaks Kalju vastu minna hetkel.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ja tuli ära. Võtsin ise mängu algul laivis 5.75 handicapi 1.95´ga. Vaatasin enne mängu, et viimastes omavahelistes mängudes pole kalju üle 4 löönud ja tänagi tuli 4-0 vaid.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ka noored poisid ei vedanud alt ning seis jäi 3-0 Reali noorte kasuks.

            Vaatasin just järgi, et viimati alustasin kuud võidupanusega detsembris 2013.

            Täna rohkem ei panusta. Mõtteid on palju, kuid midagi head sealt ilmselt ei tule. Parem naudin lihtsalt ülekannete vahendusel närvivabalt kõrgtasemelist jalgpalli täna.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              20.00 Guingamp - PAOK
              PAOK draw no bet @2,10

              Kui võrrelda need 2 võistkonda omavahel, siis üks on prantsuse autsaider, kes pääses Euroopasse läbi karika. PAOK on hetkel stabiilsuse poolest Euroopas Kreeka klubide seas kindlalt Olympiacose järel. Suurepärane võistkond on kokku aetud. Kreeka sõprade hinnangul on kõige parema sisekliimaga võistkond. Üldiselt muutub ka PAOKi mängusuunitlus. Nüüd on see rohkem rünnakule suunatud, rohkem suunatud mängukontrollile ja initsiatiivi enda kätte haaramisele.
              Prantslased on tegelikult alla keskmise Ligue 1 võistkond, kellele veel üldse ei vea ka, kes lasevad kogu aeg lihtsatest eksimutest väravaid või väga lihtsaid väravaid. See, mis mind on huvitab on GUingampi tendents murduda vastase pressi all. See on tänase mängu võtmekomponent.
              Lisaks vaatame veidi tulevikku. Guingamp on viimasel kohal. Vaevalt nad seal kauaks jääda tahavad. Nädalavahetusel on rivaliteet Nantesi vastu. Kohe võimalus tuhast tõusta ning üritada viimasest kohast eemalduda.
              PAOKil pole aga nädalavahetusel mänge, kuna Kreekas jäetakse terve voor ära. Suurepärane võimalus 100% endast anda.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                PAOK kaotas, oli täiesti mannetu, kodune võistkond põhimõtteliselt hävitas vastased.

                20.55 Almere City - Nijmegen
                Nijmegen AH-0,75 @1,84

                Siin mängus ma lähtun motivatsioonist e. siis miks peaks NEC võitma. Tegelik pilt on selline, et tänase vooruga lõppeb esimese veerand liigas. Mis tähendab seda, et selle võit garanteerib automaatset kohta promotion play-offis. Hetkel on Njimegen esimest kohta jagamas Roda FC-ga, kuid NEC-il on palju parem väravatevahe, mistõttu võit garanteerib neile perioodivõitu (lisaks pääsule play-offi saab võistkond ka 75000 eurot, mis pole üldsegi nii väike raha). Seetõttu on külalistel olemas tugev motivatsiooniline efekt. Lisaks sellele on NEC-il ka parem potentsiaal, tugevamad mängijad ning parem hoog.

                Lisaks sellele mõtlesin väga palju Infoneti AH+1-le täna. Aga siin on jällegi motivatsiooniefekt täielikult puudu. Infonet ei võitle enam millegi nimel, Flora on aga väga tugevalt häälestatud täna. Seega jätan panustamata, kuigi sisetunne ütleb, et see võiks sellise koefitsendiga ka mängida.

                Lisaks postitan hiljem paar mängu, mida võiks Balkani maades jälgida see nädalavahetus.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ja nüüd lubatud panused, mille tulemused mind huvitavad uurimuslikul põhjusel ( võib olla mängin midagi siit ka nädalavahetusel).

                  Tšehhi kõrgliiga: Jihlava - Slavia, Slavia @3
                  Tšehhi 2. liiga: Most - Zizkov, Zizkov @2
                  Saksa 3.:Osnabrück - Regensburg, Osna @1,62
                  Ungari: Ujpest - Dunaujvaros, Ujpest AH-1 @1,80
                  Rumeenia: Brasov - Iasi, Brasov @2
                  Serbia: Subotica - Napredak, Subotica @1,62
                  Segunda: Zaragoza - Mallorca, Zaragoza @2,20
                  Superettan: Degerfors - Ljundkile, Ljundkile @2
                  Mehhiko: Santos Laguna - Monarcas, Santos @1,62

                  Ma ei ole kindel, et jõuan see nädalavahetus panustega tegeleda. Küll aga on huvitav jälgida nende võistkondade kulgu, mis ma uurimiseks valisin. 9 panust, kas nendele eraldi panustamisel jääksime plussi?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    4 panust 9-st mängisid. Kuid ma jätkan selle traditsiooniga, kus igal nädalavahetusel otsin liigadest "lootusetuid" võistkondi puhtalt tabeli järgi kas kodus mängimas või kõrge kaotusekoefitsendiga võõrsil.

                    Edit! Verona - Cagliari jäi 1-0. Muidugi sooritas Cagliari 21 pealelööki, kuid sellele mängule olid väga veenvad underid.

                    Nüüd siis tänasest päevast.

                    21.45 Leedu - Eesti
                    Over 1,75 @1,75

                    Ma ei võta seda panust seepärast, et see on minu meelest 100% tõenäoline. Vaadakem tõele näkku, mõlemal võistkonnal ei ole erilist ründevõimet ja mäng toimub ka üliaeglustaval kunstmurul. Samuti on ka mõlema jaoks see mäng tähtis ja samuti on mõlemad kaitsva taktikaga. Aga mina arvan, et koefitsent on läinud absurdselt kõrgeks. 2 väravat mängus, 2 standartolukorda, 2 mingit lambist lööki ja värav. Muidugi, kõik oleneb. Samamoodi Cagliaril oli ka 21 pealelööki laupäevases mängus, aga näed väravat ei tulnud. Seekord ma mängin pigem inimeste vastu siin, eks vaatab ja Soovime Eesti koondisele edu täna. Kindlasti turniiritabeli seisukohast on tänane mäng kordades tähtsam kui pühapäevane.

                    EDIT! Noh mida kogu maailm ka ootas. Minu jaoks igatpidi halb tulemus.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Järjekordne list nädalavahetuseks, põhimõte endine, kohtuvad kaks võistkonda, üks neist peaks olema tabeli järgi suhteliselt lootusetu. Samas vastasmeeskonna võidu peale antakse hea koefitsent.

                      AVS Geel - Aalst, Aalst @1,73
                      Gillinham - Scunthorpe, Scunthorpe @2,20
                      Exeter - Hartelpool, Exeter @2,05
                      Lupa Roma - Martina Franca, Lupa Roma @1,75
                      Mito - Toyama, Mito @1,75
                      Albacete - Girona, Girona @2,90
                      Plock - Legnica, Plock @1,80

                      Tegelikult nüüd, et mingi reaalsem huvi ka oleks, ma arvutan, kui palju ma oleks kaotanud, kui oleksin eelmistele kõigile 10 eurot panustanud ja jätkan seda nö virtuaalmängimist. Eelmise nädalaga oleksime kaotanud 13,8 eurot. Vaatame, mis see nädal toob.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Niisiis, olen oma "lambist panused" rubriigiga veel -5,7 euroga miinusesse läinud. Hetkel siis -19,5.

                        21.45 Malta - Itaalia
                        Malta AH+3 @1,75

                        Ma lihtsalt ei leidnud mitte ühtegi põhjust, miks peaks itaallased end täna rõvedalt ületama ja Maltale 4 väravat iga hinna eest lööma. Ma saan loomulikult aru, et Itaalial on rohkem klassi e. meisterlikkust ja ilmselt võtab võõrsilvõistkond siit kohustuslikud 3 punkti ära. Aga nende jaoks see mäng muud ei tähendakski. Kohe on algamas tähtsad klubimängud ja keegi ei taha ennast üleliia Malta maastikul lõhkuda. Samuti ma saan aru, et Conte stiililt veidi erinev kui Prandelli, Itaalia mäng on ehk veidi rütmikam, veidi võimalustetekitavam. Aga siiski on see pigem võimalus midagi uut proovida, kui kindlalt juhtima minnakse, milles mina isiklikult pole nii kindel. Samuti peab arvestama sellega, et Malta jaoks on see suur mäng. Võimalus alagrupi favoriidiga kodus kohtuda, seega on Malta sats pigem motiveeritum, kui Itaalia.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          21.45 Gibraltar - Gruusia
                          Gibraltar goals under 0,5 @1,75

                          Gibraltar pole mind enda võimekuses veennud. Imelik on mõelda, et Fääri saared ja Eesti on need koondised, kellele see jalgpallimaastiku uustulnuk on väravaid löönud ja sedagi sõpruskohtumistes. Ametlikud mängud on karmid ning nagu reaalsus on näidanud, pole Gibraltaril veel suurte ja keskmiste võistkondade vastu asja. Natukenegi organiseerituma kaitseliini vastu, pole väikeriigil asja. Natukenegi normaalne poolkaitse kontrollib GIbraltari vastu väga hästi mängu. Minu meelest on Gruusia clean sheet selles mängus, arvestades Gibraltari mängukvaliteeti ja seda, et nad ametlikes mängudes pole end tõestanud, väga suure väärtusega.

                          Kuna Gruusia ei ole teab, mis ründava kallakuga, siis näiteks Under 3,0 oleks ka super sellele mängule või nendele, kes ei karda 0-0 siit mängust, siis Gruusia win to nil.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Räägi nädalavahetuse tulemustest ka ja palju praegu hetkel plus miinus suhe on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                              Räägi nädalavahetuse tulemustest ka ja palju praegu hetkel plus miinus suhe on?
                              #251

                              Niisiis, olen oma "lambist panused" rubriigiga veel -5,7 euroga miinusesse läinud. Hetkel siis -19,5.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Järjekordne list nädalavahetuseks, põhimõte endine, kohtuvad kaks võistkonda, üks neist peaks olema tabeli järgi suhteliselt lootusetu. Samas vastasmeeskonna võidu peale antakse hea koefitsent.


                                Albacete - Girona, Girona @2,90
                                Nimet mänguga ja Segunda liigaga teenis eelmine nädalavahetus üsna viisakalt sellest seaduspärast lähtudes.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X