320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jep, 200 eurot lendasid tuulde. Alles sain oma panga üle 2000 eurost üle taas. Muideks Steaua juhib juba 2-0 ning ma olen kindel nüüd, et Austrias tuleb over 3, aga panustama ei hakka. Euroopa Liiga jääb minu jaoks väikeseks müsteeriumiks hetkel veel. Ei ole veel ära õppinud adekvaatselt Euroopa keskmikke omavahel võrdlema.

    Aga homme jälle uus päev ning jätkan oma "autsaiderite vastu panustamise listiga".
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      See Euroopa Liiga on üldse nii kahtlane asi, et alati ei saagi aru milline meeskond üldse seda tõsiselt võtab.

      Kommentaar


        Ma olen enam kui kindel, et Krasnodar oli väga motiveeritud eile. Ilmselt põlesid läbi.

        22.00 Celta Vigo - Levante
        Levante AH+1 @2,17

        Alustame tänast sissejuhatust statistika poole pealt. Kas te teate millal Celta viimati võitis Levantet kodus? Ma ka ei tea, seda pole ametlikes mängudes kunagi juhtunud. Kui nüüd vastandada Levante kodumängude vormi, mis on täiesti kohutav, võõrsilmängude vormiga, siis ei ole midagi hullu. Jah kaotati seal avavoorudes Bilbaole, aga edaspidi korjati ainult punkte ja ega Celta pole nüüd mingi imeloom ka, et ta võidukoefitsent 1,44 oleks. Tegelikkuses on Levante ja Celta umbes üht masti võistkonnad. Poleks Levante kodumängud Barca, Reali ja Villarreali vasut, oleksid nad tabelis ka umbes samal joonel. Seega minu jaoks, kui kohtuvad umbes ühte klassi võstkonnad ning ühe võistkonna peale (olgugi, et ta on võõrsil ja hetkel tabeli põhjas) antakse AH+1 üle 2, siis ma võtan selle.

        Lisaks tänaseks mõtisklemiseks:
        Miks mitte Infonet AH+2? Selle eest antakse juba üle 1,7.
        Miks mitte Ural - Arsenal Tula mängus BothTeamstoScore? üle 2 antakse.
        Miks mitte proovida Bulgaaria kahe autsaideri mängus proovida vähem autsaiderit AH0 koefitsendiga üle 2?

        Nädalavahetuse list "autsaiderite mängudega":
        Erciyesspor - Besiktas 1,85
        Hladec - Dukla 3,10
        Arles - Niort 3,20
        Osnabrück - Sonnenhof 1,57
        Otelul - Gaz Metan 2,10
        Woluwe - Bruxelles 1,91
        Preston - Fleetwood 1,67
        Luton - Northampton 2,15
        Raith - Alloa 1,91
        Albacete - Valladolid 2,38
        Marino - Oviedo 1,62
        Sestao - Trival 1,50
        Badalona - Alcoyano 2,50
        Melilla - Jaen 2,25

        Pärast seda nädalavahetust oleks ilmselt tark selle rubriigi mingisugune esialgne kokkuvõte teha. Ennekõike tahaksin välja juurutada need liigad, kuhu ei tasu oma nina toppida. Samuti koefitsendi puhul, mis ületab väärtust 2,5, võib proovida näiteks draw not bet. Praegu aga jätan need mängud nii nagu on.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          tihti uurin ise ka sinu satside statistika ja ennustan aga lihtsamaks võiks teha sa võiks juurde kirjutada mis liiga mängud ka mitte otsi tükk aega mis riik ja liiga, samuti kas korvpalli või tennise peale ei taha bette teha minu arust täna zalgirise ja homme astana võit kokku koeff 2 on hea bet

          Kommentaar


            Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
            tihti uurin ise ka sinu satside statistika ja ennustan aga lihtsamaks võiks teha sa võiks juurde kirjutada mis liiga mängud ka mitte otsi tükk aega mis riik ja liiga, samuti kas korvpalli või tennise peale ei taha bette teha minu arust täna zalgirise ja homme astana võit kokku koeff 2 on hea bet
            Liigad võib välja tuua, pole probleemi.

            See, mis puudutab teisi spordialasid... Ütleme nii, et ma olen teistes spordialades pigem huviline ja teisi spordialasid jälgin vähe. Kui ma näen midagi põnevat, siis ma muidugi mängiks. Üldiselt antud hetkel saan ma panustada teistele spordialadele ainult juhul kui loen veenvat argumenti inimeselt, kelle arvamust ma usaldan. Hetkel ei ole nii palju aega, et teistesse spordialadesse süveneda.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Tõeline jalkahuviline võiks teada mis liigas mis meeskond mängib ja kui tõesti mõne meesnonnaga raskusi tekib pole nagu raske ,, guugeldada,,!!!

              Kommentaar


                See nädalavahetus puudub võimalus rohkem panustamisele aega kulutada. Ütlen siis nii palju, et Celta võitis Levantet 3-0 ning kaotasin veel 200 eurot.

                Küll aga alustasin uue lõbusa mänguga, millest võib väga suure õnne korral välja tulla ka projekt. Paneme sellele nimetuseks "100 päevaga 10000 euroni". Mis on selle mängu sisu? Ma võtan 1 euro ning panustan, et kahes suvaliselt (soovitavalt võimalikult mõtlemata ja kiiresti) valitud mängus lüüakse vähemalt 1 värav. Koefitsent on kokku umbes 1,1. Kui panen täppi, sisi järgmine päev teen sama, kuid panustan 1,1 eurot juba jne.

                Tegelikult alustasin selle mänguga reedeõhtul.

                Panustasin 1 euro mängudele: Werder - Köln; Lierse- Mechelen.

                Eile panustasin 1,1 eurot mängudele: Beveren - Genk; Southampton - Stoke.

                Nagu näete kõik mängud lõppesid 1-0 ning Beveren - Genki omas löödi värav 93. minutil. Seega varem või hiljem see lõppeb. Aga lihtsalt huvi pärast jälgime.

                1,22 eurot panustan mängudele: Ufa - CSKA; Sporting - Maritimo.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                  Nädalavahetuse list "autsaiderite mängudega":
                  Erciyesspor - Besiktas 1,85
                  Hladec - Dukla 3,10
                  Arles - Niort 3,20
                  Osnabrück - Sonnenhof 1,57
                  Otelul - Gaz Metan 2,10
                  Woluwe - Bruxelles 1,91
                  Preston - Fleetwood 1,67
                  Luton - Northampton 2,15
                  Raith - Alloa 1,91
                  Albacete - Valladolid 2,38
                  Marino - Oviedo 1,62
                  Sestao - Trival 1,50
                  Badalona - Alcoyano 2,50
                  Melilla - Jaen 2,25
                  Erciyesspor - Besiktas 1,85 -
                  Hladec - Dukla 3,10 +
                  Arles - Niort 3,20 -
                  Osnabrück - Sonnenhof 1,57 +
                  Otelul - Gaz Metan 2,10 -
                  Woluwe - Bruxelles 1,91 -
                  Preston - Fleetwood 1,67 +
                  Luton - Northampton 2,15 +
                  Raith - Alloa 1,91 -
                  Albacete - Valladolid 2,38 +
                  Marino - Oviedo 1,62 +
                  Sestao - Trival 1,50 +
                  Badalona - Alcoyano 2,50 - (Badalona oli tegelikult võõrsil)
                  Melilla - Jaen 2,25 -

                  Kui Besiktas võidab, siis olen on see nädalavahetus toonud selles virtuaalses rubriigis plussi. Kui Besiktas kaotab, siis jääb see nädalavahetus ka miinusega. Nimelt -0,1 eurot.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    19.30 Dinamo Moskva - Rubin Kazan
                    First half over 1,0 @1,98

                    Polegi vist kõige mõistlikum panustada 200 eurot millelegi, mida ei saagi justkui seletada. Aga tegelikult mõlema võistkonna kaitse sakib rõvedalt. Dinamo kaitse on ei vasta üldse sellele kvaliteedile, mis rünnakus on. Sama on praegu ka Kazani poistega, kes on hetkel väga osavalt oma vasturünnakute niši leidnud tugevate võistkondade vastu.

                    Dünamol on hetkel küll selline olukord, et kuigi mängitakse nii Eurosarjas kui ka liigas, siis väsimus ei tohiks väga suur faktor olla, kuna füüsilist kerget väsimust tasakaalustab vaimne üleolek ja õnnestumistest tekkiv kergus rünnakul.

                    Lisaks toetab mu arvamust ka see, et 0-0 nende võistkondade poolajad liigas tavaliselt ei lõppe.



                    1,35 eurot lähevad täna mängudele: Dinamo - Rubin; Zhodino - BATE
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Besiktas kaotas kahjuks, kuid 1.35 eurot arenes sul edasi

                      Kommentaar


                        Autsaiderite nädalavahetus pole veel kordagi plussis olnud. Praeguseks on koondarve siis -81,9 eurot. Aga sellest eksperimendist pole mul nii kahju, kuna seal ei panusta ma sentigi. Muidugi tasub iga nädalavahetusega üritan ma hoolikamalt valida ning võib olla tulevikus tekib ka parem vaist.

                        Millest tegelikult kahju, on selle kuu bilanss, mis jooksis jälle miinuspoolele. 64 eurot olen see kuu miinuses. Samas aega on veel oktoobris. Täna kavatsen veidi Saksamaa karikale keskenduda, aga sellest veidi hiljem päeva jooksul.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Oleks huvitav teada milliste liigadega pole mõtet jännata, kus autsiderite peale "panustasid".

                          Kommentaar


                            Hannover, Bremen, Köln , chelsea händi, live , tennises prantsalased kodus monfils, simon, chardy pospisil

                            Kommentaar


                              20.00 Aalen - Hannover
                              Hannover AH -0,75 @2,35
                              20.00 Chemnitzer - Werder
                              Werder AH -0,75 @2,38
                              20.00 Arminia - Hertha
                              Hertha AH -0,75 @2,60

                              Ilmselt see, mida ma täna teen ei ole päris õige, aga... Aga ma võtsin tänast päeva kui üht tervikut. Ma üritasin keskenduda ühele mängule, kuid mõistsin, et igas mängus võib tulla midagi ettearvamatut. Samas võtsin need 3 mängu ette. Igal võistkonnal Bundesligast on põhjusi miks täna võita ja edasi edeneda. Iga Bundesliga võistkond on mängijate valiku poolest parem, kui nende vastased. Minu hinnangu järgi peaks nendest kolmest võistkonnast mitte võitma normaalajal maksimaalselt üks. Jah, mängu lähevad 600 eurot täna, aga mingis mõttes võtan need 3 panust üksiku panusena, võtan seda kui süsteemi, samas kombosse panustada ei taha.

                              EDIT! Ainult Werder võitis nendest 3st. Vähemalt 2-0. Seega 1 panus +, kaks panust -.

                              1,5 eurot läheb täna mängudele: Frosinone - Varese; Santa Cruz - Vila Nova
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                usaldame sind

                                Kommentaar

                                Working...
                                X