320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tagantjärgi ütlen nii palju, et Saudi Araabia lihtsalt põrus mängu esimeses kolmandikus, alahindas vastast, milletõttu sai ka karistada. Põhja-Korea pole midagi suurt. Hiina vastu on suure tõenäosusega ees ootamas väike "poliitiline abi".
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      15.01.2015 Katar - Iraan
      Iraan võidab nulliga @2,20

      Ründes jääb Kataril jõust puudu ning taga paar korda murduvad, millest 1-2 korda lüüakse neile ka väravat.
      Iraan on tore võistkond. 1-0 võit ka seekord. Pakun, et UAE vastu tehakse sama. Kuigi sellele mängule ma panustada ei julgeks, sest UAE-l piisab viigist ja mine tea, mis juhtuma hakkab.

      Homsete mängude suhtes on mõtteid, loodan, et jõuab ka panustada.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        9.00 Palestiina - Iordaania
        Iordaania AH-1 @1,99

        1xBet pakub ulmelised 1,99 selle panuse eest. Ma kaalusin eile õhtul 1,85-te. Iordaaniast ma pikemalt rääkima ei hakka, kuna ilmselt nad langevad nagunii välja ja mul ausõna pole praegu aega eriti. Kui kedagi reaalselt huvitab minu nägemus Iordaania võistkonnast, võin seda vabas vormis teha mõni teine kord. Kui rääkida sellest panusest, siis Palestiina mittekaotus siin mängus on ikka kahtlane minu jaoks. Et klassivahe on siin sedasi, et Iordaania on mänguliselt favoriit ja pigem võidab Iordaania 2 väravaga kui Palestiina ei kaota üldse.

        11.00 Iraak - Jaapan
        Jaapani väravad over 2,0 @2,0

        Iraagist kirjutan ma aga kindlasti, jällegi veidi hiljem. Iraak on ilmselt edasimineja siit alagrupist ja kui Iraan jätkab samas vaimus, siis näeme eepilist derbyt veerandfinaalis. Selle mängu kontekstis ma pean ütlema, et Jaapanil on tohutu potentsiaal. See, mis nad tegelikult Palestiina vastu näitasid, polnud ilmselt pooltki seda, mida nad suudavad. Kui nad kas või 15ks miuntiks teise käigu sisse panevad, suudavad nad väravaid lüüa. Ja kui 2 väravat on löödud, siis vaatame edasi.

        PS! Vabandan kõigi ees, kes ootasid eile õhtul postitust.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          9.00 Palestiina - Iordaania
          Iordaania AH-1 @1,99


          11.00 Iraak - Jaapan
          Jaapani väravad over 2,0 @2,0
          Palestiina 1-5 Iordaania
          Iraak 0-1 Jaapan

          Ma väga väga tahan näha Iraak-Iraan veerandfinaali. Jaapan on suurfavoriit see turniir.

          19.15 Infonet - Flora
          Infonet DNB @2,50

          Ma peaksin valetama, kui ütlen, et tegin ise täiega tööd selle panusega. Aga mulle tundub siin paaris ka Infoneti jaoks tähtsam tulemus olevat ja Flora mängib läbi oma skeemid. Ja isegi kui Flora võtab ette, et tulemus on siin tähtsam, siis just praegu paberitel on Infonet vähemasti samahea.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            sa võiksid panna juurde kontori ka kust sellist koeffi leiab...sain aru trios oli aga sellist polnud et aega kokku hoida ja mitte kõike kontoreid läbi vaadata võiks sulgudes olla näiteks (tonybet)

            Kommentaar


              ma tean ühte kohta kus viskab maailma erinevate saite koeffid ning sealt näed aga eesti omasid seal pole, kas on mingi leht äkki parem kus viskab kogu valides mängu enamuste saitede koeffid? Ise panin ka infoneti võidule 2.65 hiljem vaatasin oli betrallys 3.15 nüüd juba trios langenud 2,4 peale

              Kommentaar


                Kas telekavaataja ainult ühes kontoris ei mängi? Võibolla ma eksin..

                Kommentaar


                  Kasutan ise järgmisi kontoreid:

                  Eesti:
                  Optibet, Olybet. Kui ma näeks, et Tonybetis või Pafis oleks ülihea pakkumine, siis panustaks ka seal. Pole aga väga näinud ja viimasel ajal pole väga ka viitsinud uurida. Unibet on minu jaoks millegi pärast out. Ei oskagi öelda. Triobet on täielikult out.

                  Välismaised:
                  bet365, Sbobet, Marathonbet (põhiliselt selletõttu, et annab võistkondade totalid aasia liinidena) ja viimasel ajal avastasin enda jaoks 1xbet. Natuke kirun ennast, et ei ole Pinnacles kontot teinud, samas viimasel ajal ma midagi väga suurt ei võida, seega keegi mu panustamist ei piira.

                  Põhimõtteliselt olen nõus, et see oleks aus lisada kontor ka panuse järgi. Alates järgmisest panusest nii ka teen.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tonybetis suht samad koefid mis bet365-s ju? Ainuke probleem, et seal igast händicappe jms vähem.

                    Kommentaar


                      Tonybeti puhul on asi ka veidi suhtumises klienti...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Klienditeenindus on neil tõesti võimas. Ma ei mäletagi mitu nädalat ma oma vastust ühele kirjale ootasin..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          19.15 Infonet - Flora
                          Infonet DNB @2,50
                          Kus kontorist see võetud on?

                          Kommentaar


                            bet365-st kell 12.58 oli see igatahes võimalik. Nüüd ma vaatan, et võistkondade panused on vaata et vastupidised.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ega kuskilt netist ülekannet selle mängu kohta pole?

                              Kommentaar


                                Lol, infonet sai juba punase, keerab kõigi betid perse.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X