320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned lehed tagasi ma tegin kokkuvõtte liigadest. Panusetüüpidest võiks ka iseenesest teha. Praegu lihtsalt ei viitsi. Meeletult vähe on aega panustamise jaoks, see protsess nõuab palju rohkem pühendumist, kui ma endale lubada saan. Peaksin rohkem kuiva trenni tegema. Igat mõtet rahaks tegema ei lähe. Vahel on hea enda mõtteid niisama kirja panna. Ise tunnen, et mulle istuvad Underid peale. Väga hea on püüda mingit suurt võistkonda motivatsiooni kaotamas.

    Jah, praegu oleks ülimalt mõistlik alandada panusesummat, aga iga panus jääb 200 eurot, mis siis, et ma saan sellest teha 3 panust veel. See on rumal, seda ei tohi mitte keegi kunagi rohkem teha, aga minu panused on endiselt 200 eurot (kui tulevad).
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Peavad tulema! Ise olen ikka tohutult targemaks saanud tänu sinu kirjutistele
      Tänud!

      Kommentaar


        22.00 Atletico - Barcelona
        1st Half Under 1,0 @1,88 (Marathonbet)

        Mängitakse mitte ainult edasipääsu peale, mängitakse suure tõenäosusega tiitli peale. Pärast seda jäävad vaid Villarrealid, Espanyolid ja muud Malagad. Siin ja täna otsustatakse Hispaania esimese tiitli saatus. Ühesõnaga kaalul on palju. Nii nüüd ma küsin teie käest, kas te kujutate ette Atleticot Barcale 3 väravat löömas? Seda peab muideks pealinna võistkond tegema, kui nad peaksid värava laskma. Mina igatahes ei kujuta ette neid nii palju skoorimas. Arvan, ka Simeone ei kujuta oma satsi nii suurt väravatesaju korraldamas Barca väravale.

        Barcelona poolt löödud või mitte löödud värav ongi selle mängu võtmeks. Kõige lollim, mida Atletico saab teha, on täiest jõust ette tormata, saada vasturünnak ning matta edasipääsuambitsioonid. Ei, see mäng algab rahulikult Atletico poolt, ei ole neil kuhugi kiiret, küll see võimalus tuleb, küll see ära lüüakse. Ega Barcelonal ka kuhugi väga kiiret pole. Ründama peab Atletico ühel hetkel nagunii, sellel hetkel peabki neid karistama, tabama vasturünnakuga ning kindlustama edasipääsu.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Lisaks täna kell 01.00 mängivad sõpruskohtumist Tšiili ja USA. Tšiili on favoriit, kuna toimub nende pinnal. Tegelikkuses koosnevad mõlemad tiimid "kohalike" liigade meestest. Mina vaatakse USA DoubleChance vms. Sbobetis saab kahega kätte. Ise ei panusta sellele.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            kuule telekavaataja, sa oled päris maun ennustaja ju. ma siin varem ka su poste lugend ja enamus aja paned puitu täiega. mujal foorumites iga suvaline vend tundub ka rohkem asja jagavat ja mängudele pihta saavat kui mingit lambist enda arust süvaanalüüsi aretav sina.

            Kommentaar


              Just vastupidi. Ma ju ütlesin, et Barcelona löödud või mitte löödud värav osutub siin võtmekohaks. 10. minutil võis rahulikult teleka välja lülitada ja magama minna ja mitte ainult sellepärast, et panus põrus kolinal.

              Simeone ei suutnud oma võistkonda pärast löödud väravat rahustada ja sinna see jäi. Atletico suudab Realist ja Barcast üle olla vaid tiheda kaitseliini abil, vaid distipliini ja range reeglitest kinnipidamise abil. Ei tasu lootusi üles kruvida.

              Rääkides minu panustamisest, noh need, kes minule vastupidiseid panuseid teevad, on ilmselt pururikkad jaanuaris juba.
              Aga vähemalt ei ole ma täisealine mees, kes teeb endale jalgpalli foorumisse varikonto, mille põhimotiiv on näidata oma erutust nutva poisikese suunas.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                23.00 Sevilla - Espanyol
                Sevilla AH-1 @1,92 (Sbobet)

                Kas jätkama raha mahamängimist? Igatahes, kes Sevillasse täna ei usu, võivad vastupidist koefitsenti vaata et 2-ga kätte saada.
                Mina usun Sevilla võitu täna vaatamata sellele, et Espanyol mängis neid nädal aega tagasi üle. Sevillal on lihtsalt väga vaja seda. Siit edasi on ju tee finaalini vaba. See tähendab ju karikavõimalus. Sevilla on selles loosipooles, kus peab Barcelonaga vaid finaalis kohtuma. Üheks mänguks võib ju end neutraalsel pinnal kokku võtta.

                Rääkides aga tänasest mängust, siis ütleme kõik jaanuarikuu võidud, olid Sevillal pigem vastupidised loogikale. Nad ei olnud eriliselt paremad, kuid hambad ristis suutsid tulemuse kätte saada. Emery juhendamise all ongi Sevilla selline, veidi ebaloogiline, kuid suure töötahtega. Tuletage meelde eelmise aasta Euroopa Liiga poolfinaal, kus napsati see koht Valenciat võites. Siit paarist on Sevilla tugevam ning lüüa tuleb 2 väravat, seega tuleb tempot üles kruvida võimalikult ruttu. Espanyolil kiiret pole, neil on näiline edumaa, kuid esimesena väravat lastes muutub see õnn vaid õnnetuseks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  kuule telekavaataja, ma juhtisin tähelepanu sellele, et mida sa üldse rabeled kui bettida ei oska ja kahjumis oled. lõpeta ära see lollus. ja milleks veel need pikad postid, millest enamuses mingit kasu ei ole ja täiesti mööda panevad. ja mis sa minust nüüd järsku rääkima hakkasid. ma saanud aru jah, et siin foorumis paljud vennad ei talu kriitikat ja kui neile midagi õelda, siis ei suuda nad midagi muud vastu leiutada kui et see vend on troll. ma siin foorumis juba mitu kuud olnud ja siiamaani osad vennad hiilgavad selliste sõnavõttudega nagu näha

                  Kommentaar


                    Ainuke asi miks telekavaataja raha kaotab on €2000 bankroll ning €200ised panused.
                    Ju siis talle ei meeldi loksutada, aga kui ta betiks näiteks €50 per bet oleks asi ants

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                      kuule telekavaataja, ma juhtisin tähelepanu sellele, et mida sa üldse rabeled kui bettida ei oska ja kahjumis oled. lõpeta ära see lollus. ja milleks veel need pikad postid, millest enamuses mingit kasu ei ole ja täiesti mööda panevad.
                      Mõtlen samu mõtteid juba viimased 2 kuud. Miski ikka sunnib kirjutama.
                      Aga nii palju viisakust võiks olla, et suure algustähe reeglit jälgida.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        21.30 PSG - Rennes
                        Rennes AH+2 @1,75 (1xbet)

                        Ma ütleks nii palju, et Rennes on piisavalt pädev võistkond, et võõrsil mitte kaotada kolme väravaga. PSG pole midagi erilist. Nad on tugevamad, ilmselt vormistavad võidu ära, aga et 3 väravaga... väga vähetõenäoline.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          200 EUR panus on päris jõhker ja, aga igaühele oma!

                          Kommentaar


                            Tänud PSG tipi eest!

                            Kommentaar


                              19.00 Eibar - Atletico Madrid
                              Atletico AH-0,75 @1,83 (Sbobet)

                              Eibar on küll tore, võitluslik võistkond, kuid päris tugevate võistkondade vastu ollakse siiski raskustes. Atletico toodi maa peale tagasi ning nüüd on vaja jälle liigas hakata võite noppima. Klassivahe on suur, Atleticol on võitu vaja. Tundub loogiline.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Barcelona vastu kaotus nüüd küll "maa peale tagasi toomine" ei ole ju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X