320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tarretis Vaata postitust
    Kui Ajax skoorib kaks korda, siis saad raha tagasi
    Selge pilt! Nii on juba mõeldav.

    Kommentaar


      siin foorumis aetakse kritiseerimise ja trollimise mõisted ikka vapsjee tihti segamini

      Kommentaar


        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
        siin foorumis aetakse kritiseerimise ja trollimise mõisted ikka vapsjee tihti segamini
        Oleks su kriitika siis konstruktiivne. Lihtsalt lahmid ja risustad telekavaataja teemat.

        Kommentaar


          Ajaxi under 2 hea pick Telekavaataja

          Kahjuks ise magasin selle mängu täiesti maha

          Kommentaar


            Tänud! Teine pick siin teemas millega otsustasin kaasa minna, mõlemad positiivsed.

            Telekavaataja, kas panustasid/jõudsid panustada homsele Infoneti mängule ka? Bet365 on 3.4 pealt 2.2 peale Infoneti korrigeerinud. Cash out on hetkel stake + 25% hehe

            Kommentaar


              Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
              Tänud! Teine pick siin teemas millega otsustasin kaasa minna, mõlemad positiivsed.

              Telekavaataja, kas panustasid/jõudsid panustada homsele Infoneti mängule ka? Bet365 on 3.4 pealt 2.2 peale Infoneti korrigeerinud. Cash out on hetkel stake + 25% hehe
              Võib olla on asi selles, et peaksid rohkem minuga kaasa mängima, ehk läheks endalgi paremini.
              Ei, ma ei võtnud Infoneti. Eile õhtul pärast tööd käisin trennis ja siis vajusin magama, pole jaksu 24/7 selle asjaga tegeleda. Õnneks see ei ole tegevusala, millega raha teenin. Ma arvan, et ma oleks seekord teinud nii nagu eelmine kord tegema pidin. Ehk siis eile oleks võtnud Infoneti DNB, mis oli üle 2 ja siis täna Levadia DNB, mis on nüüd üle kahe.

              Minu poolest võib jaalo pärast iga mu kaotatud panust siia midagi kirjutada. Ma jätkan ikka samas vaimus. Ja kui raha saab otsa, siis jagan ikkagi oma mõtteid. Tegelikult selline blogipidamine, panuste otsimine, nende lahtikirjutamine pole üldse nii lihtne. Minu jaoks on väga tähtis see, miks keegi mingit panust valib. Mõnikord ma valin sellepärast, et väärtus on debiilselt tõusnud, mõnikord minu arvamus sellest, kuidas mäng hakkab kulgema ühtib väärtusega. Ja kui mu loogika on vale, siis mu loogika on vale. Ma ei saa siis öelda, et mul ei vea. "Mul ei vea" on kõige debiilsem vabandus elus, eriti panustamises. Üldiselt foorumis ringi liikudes on paljud inimesed teatud valdkonnale pühendunud ja kirjutavad järjekindlaid sisukaid postitusi. Need, kes ei kirjuta seda, võiksid antud asja rohkem hinnata.

              Tänase päeva küsimus on, mis on Prantsuse Ligue 2 mäng tuleb kõige resultatiivsem?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ma oleksin kindlasti siin enamusi su valikuid kaalunud ja suures osas ehk ka kaasa läinud aga ma alles mõned nädalad tagasi tegin uuesti algust panustamisega. Edaspidi ootan huviga su analüüse ja teadmisi mängude kohta.

                Muideks uutele kasutajatele: William Hilli, Paddypoweri ja teiste kontorite (kahjuks väljas pool UK'd tegelikult väga palju neid pakkumisi ei ole eksju) tasuta 20€ panuste summast võib soovi korral kindlalt 75% tasku panna matched bettingu abil: link

                Kui paljud siinsed kasutajad teavad/kasutavad bettimine.ee lehte? Ilmselt loll küsimus ja enamus on kursis kuid ise alles paari nädala eest avastasin ja tundub, et leiab küll miskit ja julgeks soovitada. Ise olen kasutanud seda just selliste alade panustamiseks, millest ma ise eriti ei jaga, näiteks tennis. Toon ka näite: lähen bettimine.ee lehele, leian mingisuguse tennise vihje, pärast seda panen antud võistluspaari + betting tips google otsingusse, leian vähemalt 3-4 analüüsi ning pärast seda otsustan kas ja kelle poolt ma panustan.

                Okei vabandan teema autori ees off topicu pärast aga blogis vast võib üldiselt ka teema kommenteerida. Edu ja häid valikuid nädalavahetuseks!

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Võib olla on asi selles, et peaksid rohkem minuga kaasa mängima, ehk läheks endalgi paremini.
                  Ei, ma ei võtnud Infoneti. Eile õhtul pärast tööd käisin trennis ja siis vajusin magama, pole jaksu 24/7 selle asjaga tegeleda. Õnneks see ei ole tegevusala, millega raha teenin. Ma arvan, et ma oleks seekord teinud nii nagu eelmine kord tegema pidin. Ehk siis eile oleks võtnud Infoneti DNB, mis oli üle 2 ja siis täna Levadia DNB, mis on nüüd üle kahe.

                  Minu poolest võib jaalo pärast iga mu kaotatud panust siia midagi kirjutada. Ma jätkan ikka samas vaimus. Ja kui raha saab otsa, siis jagan ikkagi oma mõtteid. Tegelikult selline blogipidamine, panuste otsimine, nende lahtikirjutamine pole üldse nii lihtne. Minu jaoks on väga tähtis see, miks keegi mingit panust valib. Mõnikord ma valin sellepärast, et väärtus on debiilselt tõusnud, mõnikord minu arvamus sellest, kuidas mäng hakkab kulgema ühtib väärtusega. Ja kui mu loogika on vale, siis mu loogika on vale. Ma ei saa siis öelda, et mul ei vea. "Mul ei vea" on kõige debiilsem vabandus elus, eriti panustamises. Üldiselt foorumis ringi liikudes on paljud inimesed teatud valdkonnale pühendunud ja kirjutavad järjekindlaid sisukaid postitusi. Need, kes ei kirjuta seda, võiksid antud asja rohkem hinnata.

                  Tänase päeva küsimus on, mis on Prantsuse Ligue 2 mäng tuleb kõige resultatiivsem?
                  Pakun, et Creteil vs Le Havre

                  Kommentaar


                    21.00 Troyes - Ajaccio
                    Over 2.0 @1,87 (Marathonbet)

                    Koefitsentide järgi on Creteil vs. Le Havre. Troyes on tabeli liider. Eelmine voor saadi tappa. Nüüd on vaja võita. Ajaccio skoorib normaalselt ja laseb väravaid ka normaalsed. Tõenäosus väravatele on suur. Jääme lootma.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Tailing!
                      Mainin veel riskialtimatele ära, et O2.5 on @2.50, ise lähen selle peale siis

                      Kommentaar


                        Norm. Ma panin Ajaccio ja Lavali mängus.
                        GG

                        Kommentaar


                          Mina sain igatahes raha tagasi. Selles suhtes on O2 parem kui O2,5, kui üks võistkond otsutab penalti realiseerimata jätta, jääb raha vähemalt mulle.

                          Täna on mänge rohkem ja võib mõtiskleda järgnevatel teemadel:

                          Kas Granada on tõesti nii pask, et Villarreal võidab kahe väravaga?

                          Kas Porto on Moreirensest nii palju tugevam, et võidab võõrsil kolme väravaga?

                          Kas Stuttgart on tänase Bayerni taustal nii pask, et kaotab kodus 3 väravaga?

                          Kas Simeone võtab aru pähe ning mängib tavapärase taktikaga, mis ei lase Realil üle 1 värava lüüa täna?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                            Kas Granada on tõesti nii pask, et Villarreal võidab kahe väravaga?

                            Kas Porto on Moreirensest nii palju tugevam, et võidab võõrsil kolme väravaga?

                            Kas Stuttgart on tänase Bayerni taustal nii pask, et kaotab kodus 3 väravaga?

                            Kas Simeone võtab aru pähe ning mängib tavapärase taktikaga, mis ei lase Realil üle 1 värava lüüa täna?
                            1. Võib-olla.

                            2. Ei.

                            3. Kindlasti. Proovida tasub ka over 3 või 3,5.

                            4. Pigem mitte.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              17.00 Atletico Madrid - Real Madrid
                              Real Madrid goals under 1,0 @2,84! (Marathonbet)

                              Lähtun sellest, et Realil on keerulised ajad. Realil on hetkel see sügiselõpu hoog veidi raugenud, Realil ei ole vaja ju tegelikult raudselt võita. Edumaa on olemas. Suhteliselt turvalised 4 punkti, mis võimaldavad ohtliku rivaali vastu võõrsilmängus ka vähe ettevaatlikumalt mängida. Loomulikult on Realil endiselt Ronaldo, Benzema, Isco, kes võivad väravat lüüa ei millestki, kuid vastane on seekord parem, kui teised, keda läbu ussimunni viimasel võidetud sai.

                              Ja noh Simeone. Kas pakkuda Realile avatud mängu? No las proovib siis, kui tahab. Ma usaldan tema ratsionaalsust.

                              PS! Need teised mängud. Ma arvan, et kõigi 3 puhul on favoriit ülehinnatud.

                              Granada AH +1,5
                              Stuttgart AH+2
                              Moreireinse AH +2

                              Need on kaalumistväärt. Või siis Portugali mängus näiteks Under 2,5, Saksa mängus Under 3,5, Hispaania mängus U2,5.
                              Last edited by telekavaataja; 07.02.15, 14:08. Põhjus: Õige koefitsent on 2,84 ja panus under 1,0 (raske hommik)
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                kas ma saan õigesti aru, et sa panustad Reali kuivale jäämisele? või on mingi trikk seal taga? võõrsilmeeskonna väravad normaalajal alla 0,5 on näiteks PAFis koefiga 3,5 praegu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X