320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks vabalt nõus, aga teeks mingid erinevad kategooriad äkki?
    A la 5€ sisseost.
    20€ sisseost.
    50€ sisseost.

    Minu meelest ülihea idee ja ma oleks nõus osalema, aga 2-5€ üldse ei viitsi Ma saan aru, et eesmärk on fun mitte raha teenimine, aga sellega ei tule isegi nats pinget üles... Ju siis olen liiga degenerate

    Kommentaar


      ma võibolla võtaks ka osa kui mingi 20-50 euri sissemaks ja näitaks geeniustele kuidas bettida tuleb. mingi 5 euroga pole jah motti eriti

      Kommentaar


        olen nõus samuti nats suurem auhinnafond võiks olla ja reeglid peavad korralikult paigas olema pärast hakka klaarima

        Kommentaar


          4 inimest on põhimõtteliselt nõus. 3 neist on valmis vaid suurema mängufondi juhul. Arvan, et seda on liiga vähe hetkel. Ise poleks üle 10 euro suuruse sisseostusummaga nõus.

          Jätame selle teema esialgu sinnapaika. Aitäh kõigile, kes reageerisid.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Noh ega siis kui reaalselt oleks ära otsustanud, et teeme ära ja oleks hakanud nimekirja koguma siis oleks sellele 4le kindlasti kohe vähemalt 15-20 inimest juurde saanud.
            Igatahes mõte on lahe! Kui mingi 10 - 20 eur oleks osavõtt, teeks üritus siinse pansutamisnurga kindlasti huvitavamaks

            Kommentaar


              olen nõus.

              Kommentaar


                Liituks ka.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  +1...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Noh millest me siin räägime. Peab tegema uue teema (enne arutame läbi kõik asjad ikkagi) ning võtame vahemehe kelle kätte peavad kõik osavõtu tasu enne starti ära kandma/andma. Ma arvan, et kui meil oleks 10+ osalejat siis esimesele 50%, teisele 30% ning kolmandale 20% oleks igati põnev ning 20€ on ju täiesti normaalne sisseost.
                    Let's friggin do it!

                    Kommentaar


                      ma tuleks ka kutid

                      Kommentaar


                        Niisiis, vaadates, et inimesi oleks rohkem osalemas 20 euroga. Oleks ma ise ka nõus.

                        Ma panen siis reeglid paika. Enne kui uue teema avame, saab ehk igaüks vajalikke parandusi teha.

                        1. Kogu nö Jackpot peab kellegi kontole tulema. Ma pakun enda kontot. See on põhimõtteline otsus, mis jääb nii, kui keegi vastu pole.
                        2. Võistluse periood: 21.02.2015 00:00 kuni 15.03.2015 23:59. Ehk siis arvesse lähevad panused nendele sündmustele, mis algavad antud vahemikus.
                        3. Igaüks saab 100 ühikut (1000 on vist mõttetu ja 100-ga lihtsam opereerida).
                        4. Teeme nii, et loevad ainult pre-match panused (ükskõik mis spordialale). Muidu läheb liiga sigri-migriks ära. Enne mäng konkreetne panus (postitus peab olema tehtud enne sündmuse algust), kus on kirjas väärtus (minu poolest kas või 100), panustatav ühikusuurus (pange kas või 100 kohe või 7,89 minu poolest), panustamislehekülg, kust see võetud on (Triobet, Marathonbet jne.). Eriti hea, kui oleks paar sõna ka sellest kirjutatud.
                        5. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
                        6. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 21.02.2015 00:00.
                        7. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Kõik rahad kantakse vahemikus 16-18.03.
                        8. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.

                        Niisiis, jätan aega ettepanekuteks ja edasi avame esmaspäeval uue teema.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Miks on viies punkt sisse toodud?

                          Uue teema esimesse posti -- kui asi pihta alanud -- võiks iga 5 vmt päeva tagant tulemusi ka uuenada, et silma peal hoida asjadel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
                            Miks on viies punkt sisse toodud?
                            Sest vahetult enne lõppu on liidri peakonkurent Härra X. Liider vaatab, millele Härra X panustab ja teeb samu valikuid. Härra X-l pole võimalust Liidrist mööduda. Valikuid on iga päev mustmiljon, millele panustada. Iga päev ei pea panustama.

                            Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
                            Uue teema esimesse posti -- kui asi pihta alanud -- võiks iga 5 vmt päeva tagant tulemusi ka uuenada, et silma peal hoida asjadel.
                            8. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kas kombod lubatud?

                              Kommentaar


                                Minu poolest võivad kombod ka olla. Kui keegi siin väga vastu ei vaidle läheb kombosid puudutav punkt ka lisaks.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X