320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
    Väärt info oli tänane mõtisklus Zagrebi mängu kohta! Mulle igatahes u 3.5 koefitsiendi väärtus meeldis.
    Samas otsustasin teha kahemängulise kombo ehk siis Van Gaal & Co kaotus või viik võib veel asja koledaks teha
    Palju õnne igatahes. Hea kombo.

    21.45 PSG - Chelsea
    Chelsea AH 0 @1,96 (Marathonbet)

    See on nüüd küll puhtalt minu enda arvamus, aga hetkel nende võistkondade potentsiaalid ei ole võrreldetavad. Chelsea väravatele ma panustada ei taha, sest liialt inglased punnitama ei hakka. Viik neile ka sobib. Küll aga ei sobi kaotus ja väga pointi edasipääsu garanteerimist edasi lükata ka mõtet pole.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Chelsea oli mänguliselt selgelt kaitsvam, kuid ei kaotanud. Raha tagasi.

      Tänane reaalne küsimus. Kui reaalne on väravatesadu tänases Schalke - Real mängus. Kas Schalke on nüüd palju kaitsvam, kas Realil on hetkel väga sitt vorm?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Chelsea oli mänguliselt selgelt kaitsvam, kuid ei kaotanud. Raha tagasi.

        Tänane reaalne küsimus. Kui reaalne on väravatesadu tänases Schalke - Real mängus. Kas Schalke on nüüd palju kaitsvam, kas Realil on hetkel väga sitt vorm?
        Mulle meeldib väga under 3,00 koefiga 1,925. Reali viimase aja vorm ei ole just kõige säravam. Paistab, et ollakse väikeses mõõnas. Shalkel treeneriks Di Matteo, kelle tugevused taktikalises pooles avalduvad just kaitses. Shalke hakkab mängu tapma ja Reali hetkevormiga ei usu, et väga palju väravaid tuleb. Kuigi Shalke puhul on üks suur aga, väravas seisab 19a. debütant Wellenreuther. Mis arvate?

        Kommentaar


          Hommikul sai Marathonis üle 2, nüüd on kõige paremad väärtused Under 3 siiski väärtuses alla 2,0.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            21.45 Schalke 04 - Real Madrid
            Schalke 04 goals under 1.0 @1,68 (Marathonbet)

            No ei suuda nagu millegi targemale peale tulla, millel oleks väärtust või mõtet riskida. Nii lihtne, kui see mäng mulle ei tundu, on see samas ka ennustamiseks ka väga raske. Eelkõige sellepärast, et kõik hea on juba läbi hammustatud ja ära nämmutatud. Jääb vaid loota sellele, et Di Matteo poisid peavad plaanist kinni ja tormama ei hakka ning samas Real mängib oma taseme nii palju välja, et siit üllatusi ei tuleks.

            Lisaks üks minu blogi esmakordne mitte jalgpalliga (ja üldse mitte spordiga seotud panus).

            Elina Born ja Stig Rästa ei võida Eesti laulu 2015 @3,55 (Olybet).

            Olybet laseb mul vähemalt sellele panustada miskit 136 eurot. Siiski õnnestus mul veel 64 eurot panustada sellele ühe teise inimese abiga.
            Minule isiklikult meeldis see lugu ainukesena mingil määral nendest kümnest. Samas ma usun, et isegi kui nad on favoriidid, siis nende võiduvõimalused on 50/50 mitte 80/20.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Elina Born ja Stig Rästa ei võida Eesti laulu 2015 @3,55 (Olybet).

              Olybet laseb mul vähemalt sellele panustada miskit 136 eurot. Siiski õnnestus mul veel 64 eurot panustada sellele ühe teise inimese abiga.
              Minule isiklikult meeldis see lugu ainukesena mingil määral nendest kümnest. Samas ma usun, et isegi kui nad on favoriidid, siis nende võiduvõimalused on 50/50 mitte 80/20.
              Keda näed siis võitmas? Krdi maru risk ikka on

              Kommentaar


                Mõtlen ka sama asja, et koef on küll hea aga..

                Kommentaar


                  Ma ei tea, kes võidab. Suht savi ka. Mängin lihtsalt koefitsendi pärast.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Niisiis, homme mängib Silkeborg kodus Esbjergi vastu. Meie vana tuttav Silkeborg, veel SANi mängude aegadest. Kui siin on inimesi, kellel on rohkem infot Taani kõrgliiga kohta. Kas antud võistkonna sees on midagi muutunud või pigem jätkavad nad oma teed peksupoistena?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      18.00 Silkeborg - Esbjerg
                      Esbjerg AH-0,25 @1,84 (Sbobet)

                      Siiski riskin. Viigi korral kaotan 100 eurot. Minu andmetel pole midagi muutunud Silkeborgiga. Eks nad alguses üritavad rabeleda, võib olla paar korda saavad punkte ka, aga pikemas perspektiivis näen ma nende vastu mängimises väärtust.

                      Ja kuramus, homseks oli ka mul panus välja mõeldud, aga see väärtus on nüüd nii palju langenud. Ma otsustasin sellele täna juba panustada.

                      22.02.2015 16.00 Milan - Cesena
                      Cesena AH +1,5 @1,72 (Marathonbet)

                      Et seda panust kaotada, peab Milan homme väljakule tulema, näitama hooaja parimat mängu ja purustama vastast kahe väravaga. Ma hetkel sellesse ei usu.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Tulemas on valimised ning paljud kontorid on teinud võimalikuks meile ka panustamise. Lihtsalt poolnaljaga enda vaatenurgast, prooviks välja sõeluda väärt koefitsente:

                        Reformierakonna võit @1,90 (paf)
                        Valimisaktiivsus üle 63% @1,75 (paf)
                        Mihkel Raud ei saa parlamenti valituks @4,0 (paf)
                        EKRE ei pääse parlamenti @5,4 (Olybet)
                        Valimisringkonna nr. 7 enim hääli kogunud - Yana Toom @1,31 (Olybet) (1000 euro panus)
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mihkel Raud ei saa parlamenti valituks @4,0 (paf)
                          EKRE ei pääse parlamenti @5,4 (Olybet)
                          Oi, need head asjad. Kisub EKRE bettima...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Mihkel Raud ei saa parlamenti valituks @4,0 (paf)
                            Ei soovita.

                            Allikas: http://reigokimmel.ee/vaata-kes-on-n...gikogu-liiget/
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, kas reaalselt on mõtet valimistele panustada. Lihtsalt, mis silma jäid ilma eelneva nimekirjade uuringuta.

                              Samas, kas vastupidine panus tähendab garanteeritud tasuta õlut?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Samas, kas vastupidine panus tähendab garanteeritud tasuta õlut?
                                Täiesti kindlasti.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X