320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    -RoMaRiO- blogi loed? Aga muidugi jalgpalli tippliigade liinid on palju rohkem ära lihvitud, kui Eesti koss vms.
    Eks ma ikka loen, aga tema puhul ei saa aru, kas ta kokkuvõttes ka kasudega kaupleb.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Pigem on põhjuseks ettearvamatus spordis, mida on keeruline ette arvata. Sul on siin muidugi võimalus minu arvamus kummutada. Jõudu selles. Eks kihlveopettuseidki orgunnita seepärast, et tahetakse kindlat teenistust, mida vaid õnne kaasabil on keeruline saavutada.
      Ühe panuse ja mängu perspektiivis on ettearvamatus muidugi suur. Mitte ühegi mängu ega panuse puhul ei ole tulemus ette teada ning midagi ei ole võimalik garanteerida, kui see toimub ausa spordi põhimõtteid järgides. Küll on point selles, et tuleb enda info kohaselt välja arvutada panustatava sündmuse eeldatav tõenäosus ja kui see on parema suhtega kui kihlveokontori pakutu, siis panusta. Pikas perspektiivis jooksevad need asjad paika. Lihtsalt see "tõenäosus enda jaoks" on selline suhteliselt subjektiivne hinnang, mis eristab ka neid, kes suudavad nii keerulises maailmas raha end teenima panna ning neid, kes teevad seda ainult meelelahutuslik eesmärgil või ei ole lihtsalt piisavalt pädevad. Edukas panustamine tugineb ainult ja ainult matemaatikale, mitte emotsioonidele.

      Põhimõte on täpselt sama kui pokkeris. Kui maailma parim pokkerimängija mängib ühe käe suvalise asjaarmastaja vastu, siis ta eelis on minimaalne. Põhimõtteliselt olematu. Kui nad mängivad 10 000+ jaotust, siis on juhuse osakaal juba niivõrd minimaalne, et võitjas ei ole kahtlust. Ja täpselt sama on ka spordis. Kui Eesti mängib Saksamaaga jalgpalli, siis ühe mängu perspektiivis võib kõike juhtuda, aga kui mängitakse omavahel 10 mängu, siis on juba väga keeruline näha, et Eestit võiks edu saata.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ühe panuse ja mängu perspektiivis on ettearvamatus muidugi suur. Mitte ühegi mängu ega panuse puhul ei ole tulemus ette teada ning midagi ei ole võimalik garanteerida, kui see toimub ausa spordi põhimõtteid järgides. Küll on point selles, et tuleb enda info kohaselt välja arvutada panustatava sündmuse eeldatav tõenäosus ja kui see on parema suhtega kui kihlveokontori pakutu, siis panusta. Pikas perspektiivis jooksevad need asjad paika. Lihtsalt see "tõenäosus enda jaoks" on selline suhteliselt subjektiivne hinnang, mis eristab ka neid, kes suudavad nii keerulises maailmas raha end teenima panna ning neid, kes teevad seda ainult meelelahutuslik eesmärgil või ei ole lihtsalt piisavalt pädevad. Edukas panustamine tugineb ainult ja ainult matemaatikale, mitte emotsioonidele.

        Põhimõte on täpselt sama kui pokkeris. Kui maailma parim pokkerimängija mängib ühe käe suvalise asjaarmastaja vastu, siis ta eelis on minimaalne. Põhimõtteliselt olematu. Kui nad mängivad 10 000+ jaotust, siis on juhuse osakaal juba niivõrd minimaalne, et võitjas ei ole kahtlust. Ja täpselt sama on ka spordis. Kui Eesti mängib Saksamaaga jalgpalli, siis ühe mängu perspektiivis võib kõike juhtuda, aga kui mängitakse omavahel 10 mängu, siis on juba väga keeruline näha, et Eestit võiks edu saata.
        Panustamine käib siiski ühe mängu kaupa, seejuures tabada ka 5 mängu ulatuses on keeruline, suutis Eesti näiteks ka Hollandiga lõpuks viigistada. Pärast kaotust Eestile ütles tunnustatud Venemaa vutitegelane, et see oli juhus, järgmised 9 mängu võidaksime kindlasti, aga ometi mängiti peagi jällegi 1:1 viiki ning paljuski tänu sellele ei pääsenud Venemaa finaalturniirile.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Panustamine käib siiski ühe mängu kaupa, seejuures tabada ka 5 mängu ulatuses on keeruline, suutis Eesti näiteks ka Hollandiga lõpuks viigistada. Pärast kaotust Eestile ütles tunnustatud Venemaa vutitegelane, et see oli juhus, järgmised 9 mängu võidaksime kindlasti, aga ometi mängiti peagi jällegi 1:1 viiki ning paljuski tänu sellele ei pääsenud Venemaa finaalturniirile.
          Point ei ole selles, vaid selles, et kui kontor hindab mingi sündmuse juhtumise tõenäosuseks nt 83% ja sa leiad, et see on üle 85%, siis sa long run teed profitit. Ehk kui koefitsient on mingi 1,20, mis on ilmselge favoriit (nt pühapäeval Chelsea oli Hulli vastu kodus 1,20, mis on ju nii safe), siis sa ei võida 100st sellisest panusest 100. Ja kui võidad, siis jooksed lihtsalt üle matemaatilise tõenäosuse. Chelsea näite puhul kui tabad 100st sellisest vähemalt 84, siis oli tegemist hea panusega. Aga see, et leida 100 head panust 1,2 koefiga, on väga pikk periood.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Point ei ole selles, vaid selles, et kui kontor hindab mingi sündmuse juhtumise tõenäosuseks nt 83% ja sa leiad, et see on üle 85%, siis sa long run teed profitit. Ehk kui koefitsient on mingi 1,20, mis on ilmselge favoriit (nt pühapäeval Chelsea oli Hulli vastu kodus 1,20, mis on ju nii safe), siis sa ei võida 100st sellisest panusest 100. Ja kui võidad, siis jooksed lihtsalt üle matemaatilise tõenäosuse. Chelsea näite puhul kui tabad 100st sellisest vähemalt 84, siis oli tegemist hea panusega. Aga see, et leida 100 head panust 1,2 koefiga, on väga pikk periood.
            Ma ka kunagi interneti algusaegadel tegelesin spordiennustusega ja jõudsin algkapitalist 300 umbes 1000 kroonini, panustades Eesti klubide kaotustele Balti liigas, mis siis reegel oli. Suurima tõusu sain kombodega.

            Krahh tabas ootamatult. Tegin vist 7 sajalist kombot millega igaühega oleks umbes 700 võitnud (kokku siis umbes 4900 EEK-i) ja kindlustasin end justkui sellega ära, et ühe ootamatu tulemuse korral peaks üks kombo ikkagi täppi minema, seega üldsumma jääks ikkagi samaks. Paraku sai üks soosik Leedust ootamatu kaotuse ja kahjuks vedas mind kaine arvestus alt, sest nende võit oli siiski igas kombos sees, kuigi ühes poleks pidanud olema.

            Pärast seda tegin sellele ärile kiire lõpu, riskantsete panustega sain summa peaaegu nulli. Kuna umbes pool algkapitalist oli spordiennustuse oma, siis minu kahjud olid äkki 200 krooni ringis, kusjuures aega kulus ka palju. Ei tundunudki enam eriti kasulik äri.

            Aga nüüd on muidugi lihtsam, saab igasuguseid eri asju ennustada. Siis sai vaid võitjat ennustada.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ma ka kunagi interneti algusaegadel tegelesin spordiennustusega ja jõudsin algkapitalist 300 umbes 1000 kroonini, panustades Eesti klubide kaotustele Balti liigas, mis siis reegel oli. Suurima tõusu sain kombodega.

              Krahh tabas ootamatult. Tegin vist 7 sajalist kombot millega igaühega oleks umbes 700 võitnud (kokku siis umbes 4900 EEK-i) ja kindlustasin end justkui sellega ära, et ühe ootamatu tulemuse korral peaks üks kombo ikkagi täppi minema, seega üldsumma jääks ikkagi samaks. Paraku sai üks soosik Leedust ootamatu kaotuse ja kahjuks vedas mind kaine arvestus alt, sest nende võit oli siiski igas kombos sees, kuigi ühes poleks pidanud olema.

              Pärast seda tegin sellele ärile kiire lõpu, riskantsete panustega sain summa peaaegu nulli. Kuna umbes pool algkapitalist oli spordiennustuse oma, siis minu kahjud olid äkki 200 krooni ringis, kusjuures aega kulus ka palju. Ei tundunudki enam eriti kasulik äri.

              Aga nüüd on muidugi lihtsam, saab igasuguseid eri asju ennustada. Siis sai vaid võitjat ennustada.
              Sa alguses väitsid seda, et sport on raskesti ennustatav. Ma tõi sulle -RoMaRiO- blogi näite, mis tõestab, et sport võib olla ushteliselt kergelt ennustatav.

              Siis sa läksid kavalalt üle sellele, et ei ole teada, kui palju ta panustab ja ei tea, kas ta on plussis. Kullake, need on 2 eri asja. Kui ma panustaks kõik 1000 eurot Saint-Ettienni võidule see nädalavahetus, ma oleks jumala mäel omadega või samas Fourcade võidule, siis oleks juba summa otsas. See ongi -RoMaRiO- point, et kui sa leiad balansi mängitava raha ja teatud loogika vahel, loksub see pika peale täpselt sinna paika, kuhu peabki.

              Ja siis sa tood enda mingi suvalise näite, kus sa mängisid väga lühikese perioodi jooksul kombotades kõik maha. Kas sa ei arva, et see on veits teistmoodi asi, kui see, mida me mu foorumikaaslasega propageerime?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ärge pange Urmarit tähele, ta ongi natuke totu oma asjaajamiste ja sõnavõttudega.
                Hea teema teil Romarioga

                Kommentaar


                  Ma kunagi interneti algusaegadel tegelesin naiste sebimisega ja jõudsin ka ühe naise kinno viia. Tundus, et elu on lill.

                  Krahh tabas ootamatult. Sebisin korraga 7 naist, lisasin nad kõik MSNi ühisvestlusesse ja küsisin, et kas keegi minuga bängida tahab. Kindlustasin end justkui sellega ära, et ühe äraütlemise korral peaks mõni ikka vedu võtma. Paraku hakkas Tiina pipardama ja vedas mind alt, sest ta lahkus ühisvestlusest ja vedas sellega kõik ülejäänud kaasa.

                  Pärast seda tegin naistega kiire lõpu. Ei soovita kellelgi naistega tegemist teha.

                  Kommentaar


                    Homme sean endale väljakutseks mängu Celta - Real Madrid.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Juhtus selline asi, et Pafis oli mingisugune kampaania, et kõik mingil ajal teatud summat kasutanud LIVE-panustamiseks kasutajad olid loosis, mille auhind oli osalemine LIVE-panustamise turniiril, mis toimub 31. jaanuari õhtul. Ja noh, mingisugune loosiõnn naeratas mulle. Kas keegi soccerneti foorumi kasutajatest on muidu veel tulemas, kui küsida tohib?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        urmar on just seesama kutt, kes Delfis pokkeriuudiste all pärast mõne eestlase suurvõitu küsib, et "aga palju ta kaotanud on?"
                        Last edited by cabron; 24.01.17, 18:30. Põhjus: urmar, mitte urmas, ptüi

                        Kommentaar


                          Mis see pokker siia puutub, mind huvitab siiski see, kas panustamisega on võimalik pikas perspektiivis teenida või on selleks nö. lotovõitu vaja. Telekavaataja praegune kampaania näitab miinust, eks näis, kas teaduslik lähenemine panustamise annab kokkuvõttes ka väärilist tulemit.

                          Kommentaar


                            Juhuslikult naeratas õnn ka mulle ,nii et olen tulemas.

                            PS.Kui keegi tahab kaasa veel tulla antke teada ,sest sõbra võis kaasa võtta ja su kaaslane soovib samuti osaleda võistlusel, siis peab tal
                            olema paf.com konto.
                            OkiVonSuur

                            Kommentaar


                              on ikka võimalik teenida. isegi viimane SBT üksikpanustena oli mul üsna korralik. toon siinkohal ka selle kokkuvõtte välja. lotovõiduga võib muidugi suurema summa korraga kokku tõmmata, aga mõistlikult riskides saab tasapisi väga hästi investeeringut kasvatada.

                              "Panuseid kokku: 65 (iga bet 1 unit)
                              Wins-losses-pushes: 37-23-5
                              Profit: +11,75units
                              ROI: 18.08%"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Juhtus selline asi, et Pafis oli mingisugune kampaania, et kõik mingil ajal teatud summat kasutanud LIVE-panustamiseks kasutajad olid loosis, mille auhind oli osalemine LIVE-panustamise turniiril, mis toimub 31. jaanuari õhtul. Ja noh, mingisugune loosiõnn naeratas mulle. Kas keegi soccerneti foorumi kasutajatest on muidu veel tulemas, kui küsida tohib?

                                Juhuslikult naeratas õnn ka mulle ,nii et olen tulemas.

                                PS.Kui keegi tahab kaasa veel tulla antke teada ,sest sõbra võis kaasa võtta ja su kaaslane soovib samuti osaleda võistlusel, siis peab tal
                                olema paf.com konto.
                                OkiVonSuur

                                Kommentaar

                                Working...
                                X