320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    19.30 Athletic Bilbao - Gijon
    1st Half under 1,0 @2,20
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    17.15 Espanyol - Sevilla
    Both to score @1,714
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    16.00 Sampdoria - Roma
    Under 3,0 @1,854
    2 asja, mis jäävad ilmselt muutusteta:
    a) Bilbao impotentsus 1. poolaegadel
    b) minu rahakaotamine

    Igal
    Igal asjal on oma plusspool ka. Me saame alati vaadata, kui kiiresti võib üks tavaline noormees rahast tühjaks joosta. Tegelikult alates veebruarist ma teen väikese muudatuse oma taktikas. Sellest kirjutan homme.

    Meanwhile...

    Jaanuar: -212,1
    Laoseis: 787,9

    Prantsusmaa: 4/6
    Hispaania: 3/6 (2 void)
    Saksamaa: 0/1
    Inglismaa: 1/2
    Itaalia: 0/1
    Muu sport: 0/2
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar




      Vältimaks liiga kiiret lõppu, muudan natuke blogi olemist. Mitte küll oluliselt, aga kui nüüd ma panustasin mõnel päeval mitu panust, siis nüüdsest jääb ainult maksimaalseks päevapanuse hulgaks 1. See üks panus jääb selliseks, millele saan pikemalt keskenduda ja läbi mõelda. Ülejäänud mõtted panen lühidalt kirja, kuid panustamiseks jääb vaid üks valik.

      Ning veebruar on SBT- (vaata SIIT, mida see tähendab) eelne kuu. Hetkeseisuga on järgmises SBT-s osalemas mina, giga204, -RoMaRiO- ja Sonderfern. Teemat on veel vara alustada, kuid pole kunagi hilja loosida tasuta osavõtt.

      Niisiis, mul on oleks täiega hea meel, kui inimestel oleks veel lisamotivatsiooni minu edule kaasa elada. SBT14-s saab tasuta osaleda see mängija, kes suudab järjest ennustada 3 minu õnnestumist.

      Ehk siis mina postitan panuse ja juhul, kui sa arvad, et see võidab, postitad siia teemasse. Kui panus võidab, saad 1 punkti. Kui panus kaotab, lahutatakse üks punkt (0-st ei lahutata midagi).

      Kui sa arvad, et panus ei võida, siis ei ole vaja midagi postitada. Kui sa ei taha osaleda, siis pole vaja midagi postitada.

      See, kes esimena kolm punkti täis saab, on SBT14 osalejate nimekirjas minu kulul. Kui keegi saab...

      Ja tänane mäng on Las Palmas - Valencia. Kella 4-5 vahel tuleb panus hiljemalt.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Osalen ka kindlasti järgmisel SBT-l aga tasuta osavõtu vastu pole ka midagi. Eks ma saan siis esimesena need kolm punkti kokku.
        Edu!
        Last edited by QRkood; 30.01.17, 08:04. Põhjus: Lisa

        Kommentaar


          21.45 Las Palmas - Valencia
          Valencia AH 0 @2,00

          Pean ausalt ütlema, et sellele ma ei mõelnud palju. Ma lähtun puhtalt sellest muljest, mis kumbki võistkond on pärast talvepausi jätnud.

          Mis muljet jätab Las Palmas?
          Las Palmas triivib hetkel sellises seisundis, kus nende motivatsioonitase järk-järgult väheneb. Mingis mõttes ma mõistan ka neid. Välja nad enam vaevalt, et langevad. Eurokarikatesse on ka suht võimatu saada. Ei, miski pole veel kindel, kuid mingisugune pohuism nende mängust välja tuleb. Siiski on Las Palmas kindel oma mängustiilile ning kohati on seda nauditav vaadata. Nad ei lähe kaotama mängu, kuid selline vastutustundetus kohati paistab välja.

          Mis muljet jätab Valencia?
          Nagu üks pikalt ketis ja näljas hoitud koer, keda lõpuks vabadusse lasti. Ehk siis see kett kaelas segas, häiris ja nüüd on järsku ruumi, nüüd on tugevust teha seda, milles sa kõige parem oled. Ma ei ütle, et Valencia nüüd megahea on, kuid vähemasti viimases kahes mängus teati, kuidas jõuda soovitud tulemuseni.

          Selles mõttes on Las Palmas nagu rusikas silma auku Valencia jaoks, kes oma välismängud kiiretele ja teravatele vasturünnakutele ehitab. Kui võimalusi tekkis Villarreali vastu, tekib ka Las Palmase vastu, kelle kaitse on... no ütleme nii, et sellele ei panda nii suurt rõhku, kui kollases allveelaevas. Arvan, et antud mängus antud juhul on kergeks favoriidiks Valencia.

          Lisaks panus, millele ma ei panusta, kuid praegu käib jääpalli MM. Täna on Kazakhstan - Venemaa mäng. Puhtalt statistika pealt, võidab Venemaa Kazakhstani tavaliselt kõvasti üle pakutava liini.

          Ehk siis selline "jälgimine, mis juhtub" panus täna Rootsi jääareenidelt: Venemaa AH-6,5 @1,79 (Pinnacles).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Aga kuidas sa panuse tagastamist arvestad?
            OkiVonSuur

            Kommentaar


              panustan samuti Valencia AH 0. Panuse tagastamine ilmselt annab samuti 0 punkti

              Kommentaar


                Algselt postitas okis Vaata postitust
                Aga kuidas sa panuse tagastamist arvestad?
                Kui tulemus on Void, siis juurde ei saa, aga maha ka ei lahutata. Noh, esimese mängu puhul pole eriti vahet, kas tuleb Void või kaotus, nullist alla ei ole võimalik minna. Seega olles nulli peal, pole midagi kaotada.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Nu siis see ennustus kaotab. Las Palmas ikkagi kodus,kus veel kaotuse kibedust pole tuntud ja Valencia ebastabiilsus mängivad siin võidu Las Palmasele.
                  OkiVonSuur

                  Kommentaar


                    Algselt postitas okis Vaata postitust
                    Nu siis see ennustus kaotab. Las Palmas ikkagi kodus,kus veel kaotuse kibedust pole tuntud ja Valencia ebastabiilsus mängivad siin võidu Las Palmasele.
                    Ma täpsustan reeglid üle: punkte saab juurde vaid siis, kui minu panus võidab (jep, arvestades antud run'i, siis ma ei pruugi 3 kokkugi saada) ja kasutaja on enne seda sama kinnitanud. Kui keegi arvab, et panus ei võida, jätab postitamata.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kui tulemus on Void, siis juurde ei saa, aga maha ka ei lahutata. Noh, esimese mängu puhul pole eriti vahet, kas tuleb Void või kaotus, nullist alla ei ole võimalik minna. Seega olles nulli peal, pole midagi kaotada.
                      sellisel juhul tasub ju igaljuhul sulle takka kiita, kaotada pole tõesti midagi

                      Kommentaar


                        Ehk siis praeguse seisuga, kui Valencia peaks võitma täna, siis underdoggie saab 1 punkti juurde. Olles 0 peal ei saa midagi kaotada. Kui juba teenid ühe punkti, siis möödalasuga on 1 punkt kaotada.

                        Nagu enne sai mainitud mängus on SBT14 tasuta pääse, kui kedagi see peaks huvitama.

                        Täiendavate küsimuste korral need koheselt küsida.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Panus võidab.

                          Kommentaar


                            Mulle tundub ka praegu, et Valencia on vaikselt asju korda saamas ja ollakse leidmas ennast, 2 viimast vooru oli suurepärased. Las Palmas on pigem nõrgemaks jäämas. Ehk siis panus võidab.

                            Kommentaar


                              Ennustan ka, et panus võidab.

                              Kommentaar


                                Võidad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X