320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panus võidab

    Kommentaar


      Võidab

      Kommentaar


        Võidab!

        Kommentaar


          Muidugi võidab!

          Kommentaar


            Pole otseselt minu asi kommenteerida, aga praegune formaat teeb esimese ringi mõttetuks. Või õigemini nii kaua kuni esimene bet pihta läheb, sest praegu on kõikidel, kes soovivad osaleda, vaja puusalt tulistada, et nad on sinuga nõus. Taktikaliselt oleks ägedam kui oleks võimalik ka miinusesse minna (vähemalt -1, muidu ehk kaob motivatsioon uuesti ennustada ära kui miinus peaks suurem olema). Aga iseenesest lahe ettevõtmine ja kindlasti näeb ka erinevaid põnevaid taktikaid.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Pole otseselt minu asi kommenteerida, aga praegune formaat teeb esimese ringi mõttetuks. Või õigemini nii kaua kuni esimene bet pihta läheb, sest praegu on kõikidel, kes soovivad osaleda, vaja puusalt tulistada, et nad on sinuga nõus. Taktikaliselt oleks ägedam kui oleks võimalik ka miinusesse minna (vähemalt -1, muidu ehk kaob motivatsioon uuesti ennustada ära kui miinus peaks suurem olema). Aga iseenesest lahe ettevõtmine ja kindlasti näeb ka erinevaid põnevaid taktikaid.
              Eks iga ennustusportaal meelitab esimese riskivaba panusega. Las see võistlus olla nii, ehk järgmiseks SBT-ks saab natuke korrigeerida.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Võidab

                Kommentaar


                  võidab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Las Palmas - Valencia
                    Valencia AH 0 @2,00
                    Jaanuar:-262,1
                    Laoseis: 737,9

                    Prantsusmaa: 4/6
                    Hispaania: 3/7 (2 VOID)
                    Saksamaa: 0/1
                    Itaalia: 0/1
                    Inglismaa: 1/2
                    Muu Sport: 0/2

                    Jätame jaanuari sinnapaika. Täna mul oleks olnud ideid Liverpool - Chelsea mänguks, aga jätan need enda teada Pafi live-võistluseks (muidu saab veel keegi vastupidisele loogikale panustades rikkaks).

                    Mul on hea meel näha, et nii paljud võtsid osa ja natuke kahju, et see panus ei mänginud. Samas mitte keegi ei kaotanud midagi. Siiski kui te lubate, teen ma väikese muudatuse. Ka olles nulli peal võib kaotada. Ehk siis 2 korda järjest valesti pakkudes liigutakse ikka -1 peale. -1 tähendab juba väljalangemist konkursist. Kuna ma sõnastan selle reegli alles praegu, siis eilne panus oli lihtsalt üks sissejuhatus ning kelleltki midagi ära ei võetud.

                    Ma leian, et see reegel on mõistlik, muidu on tõesti tobe vaadata, kuidas mehed tegelikult mitte uskudes panusesse, on sunnitud seda takka kiitma.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                      Lisaks panus, millele ma ei panusta, kuid praegu käib jääpalli MM. Täna on Kazakhstan - Venemaa mäng. Puhtalt statistika pealt, võidab Venemaa Kazakhstani tavaliselt kõvasti üle pakutava liini.

                      Ehk siis selline "jälgimine, mis juhtub" panus täna Rootsi jääareenidelt: Venemaa AH-6,5 @1,79 (Pinnacles).


                      Täna on Rootsi-Kazakhstan ja AH-6,5 Rootsile samas suurusjärgus. Niisama kuhugi piletisse soovitan.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Niisiis, eile sai käidud müstilisel PAF Live-Bet turniiril.

                        Kuidas sinna saadi?
                        PAF kuulutas mingi hetk kampaania, et kõik, kes nende keskkonnas mingis ajaavahemikus vähemalt 30 euro eest laivis panustavad, võtavad osa loosimisest. Noh, ma otsustasin osaleda. Tol hetkel kandsin 10 eurot üle ning päeva jooksul mängisin selle summa läbi. Ütleme nii, et teades mu loosiõnne elus, siis ma tegelikult kuhugi pääseda ei lootnud. Minu üllatuseks valiti ka minu osalejate sekka.

                        Mis asi see siis täpsemalt oli?
                        Tartu mnt Mack Bar-B-Que-sse kutsuti siis 20 inimest (võimalusega kutsuda ka kaaslane) eile kella üheksaks. Toimus ühine Liverpool- Chelsea vaatamine. Paf lõi täiesti uue lehe, milles sai samasuguste reeglite alusel laivis panustada antud mängule (panused dubleeriti pealehelt). Igaühele anti siis 100 eurot virtuaalraha laristamiseks ning võitis see, kellel oli päeva lõpuks seda raha kõige rohkem. Reaalseis jooksis terve selle aja ühelt ekraanilt.

                        Ürituseks oli broneeritud pool söögikohast, osalejaid oli 30 ringis minu meelest. Sööki pakuti ohtralt. Sain ka 2 joogikupongi. Kahjuks olin autoga, seega leppisin mineraalveega (samas tervislik värk).

                        Võitja auhind on osalemine septembris Ahvenamaal toimus PAFi Põhjamaade võistluses, mis ilmselt toimub sarnases formaadis. Lisaks sai üks õnnelik sinna ka loosiga.



                        Mis oli minu eesmärk?
                        Ma olen laivis veel halvem panustaja, kui pre-match. Seega ennekõike tahtsin endale uues meeleolus (pean tunnistama, et pubis käin jalkat vaatamas harva) nautida mängu ning vahel vürtsitada seda täiesti riskivabade panustega.

                        Õnneks sattusin ühte lauda istuma suhteliselt jutukate noormeestega (kellest üks sai ka loosiga turniirile Ahvenamaal) ja aeg lendas tegelikult päris kiiresti.

                        Kuidas minul läks?
                        Mida ma olen SBT ajaloost õppinud on see, et alguses ei tasu rassida. Muidu pole lõpus mingit pinget. Niisiis esimesel poolajal testisin süsteemi paarieuroste panustega. Minu moblas oli see süsteem suhteliselt aeglane ning 20. minuti paiku üritasin 1st Half over 0,5 panust teha. Õnneks läks panus läbi vahetult enne Luizi väravat.

                        Teise poolaja alustasin suurema panusega, et Liverpool saab järgmise korneri ning Chelsea saab järgmise kaardi (kui kaartide seis oli 2-0 Liverpoolile). Mõlemad panused said otsuse 80. minutiks kusagil. Olin ikka 100 peal. Hoida polnud mõtet, sain aru, et paljudel on suured panused sees. Niisiis proovisin lihtsalt tuima õnne. Hakkasin panusta järgmisele audile ning 50 eurot läksid kohe maha. Niisiis jäi mul 50, mida ma lõbusalt panin over2,5 koefitsiendiga 4 ning nautisin mängulõppu. Loomulikult rohkem väravaid ei tulnud ja ma jäin 0 peale.

                        TOP10 nägi välja selline:


                        Ehk siis võitja tulemus oli ulme, mida ma poleks elu sees üle saanud ega julenud lüüa. Auhinna üleandmisel ütles, et ta lükkas 60 eurot panusele HT/FT 2/x.

                        Nagu näha, siis TOP10 on ka üks soccerneti foorumi osavõtja. Kahjuks selle turniiri formaat on selline, et eriti vahet pole, kas oled 2. või 15. koht.

                        Keda võis seal kohata?

                        1. Noh loomulikult olid seal Pafi inimesed ja härra Levandi isiklikult. Osavõtjatest oli ehk kõige kuulsam üks Viasati kommentaator, kelle nime ma ei hakka ütlema.

                        2. Minu üllatuseks, ma olin üks nooremaid kui mitte kõige noorem osavõtja. Ega panustavad paljud. Aga näiteks kõrvallauas istusid nii 40-45 aastased vene mehed (kellest mõlemad on minuteada ka TOP5-s), kelle juttu natuke pealtkuulates sain aru, et tegu on ikka väga suuri summasid investeerivate härradega. Ehk siis mehed olid üldjuhul vanad.

                        Miks see üritus nii oluline on, et ma sellest kirjutan?
                        Sest PAF on tegelikult esimene, kes midagi SBT-laadset teeb. Jah, see on Live-panus, jah, see on väikese ulatusega, jah see on toores formaadis, aga nad on selle peale tulnud ja arendavad seda. Neil on olemas paralleelkeskkond, kuhu nad on võimelised dubleerima koefitsiendid. Ma arvan, et neil poleks keeruline jõuda ka pre-match turniirideni. Mina näen panustamisel, kui tuleviku spordialal, suurt potentsiaali.

                        Lõpetuseks tänan PAFi, et mind kutsuti ning lõpuks sain ju head mängu jälgida kusagil mujal kui enda kodus. Suurepärane elamus ja teinekord jälle.

                        Lisatud failid
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          Täna on Rootsi-Kazakhstan ja AH-6,5 Rootsile samas suurusjärgus. Niisama kuhugi piletisse soovitan.

                          See ei mänginud...
                          Norra AH -6,5 Saksamaa vastu on hea...

                          Aga kui nüüd enda panustamistest rääkida, siis veebruarit alustan Pescara-Fiorentina mänguga.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            21.45 Pescara - Fiorentina
                            Pescara goals under 1,0 @1,99



                            Mul on Massimo Oddost kahju. Kahju sellepärast, et ta opereerib puiduga. Ta tahaks hea meelega sõita Ferrariga, kuid valikus on vaid Fiatid. Samas, kas mul ikka peaks temast kahju olema. On olemas neid, kes on võimelised puidust ka midagi head tegema.

                            Igatahes, mis meil on: väga kehva ründeliiniga võistkond (Verre, Bahebeck, Capriari vms). Ei sisenda erilist enesekindlust. Seda näitab ka nende löödud väravate hulk. Ok, nad ei oleks kõige kehvemad, kui nad oma penalteid vahel realiseeriksid, aga ikkagi.

                            Ja vastas on Fiorentina, kellel on küll päris robustne mängudegraafik seljataga, omab ometigi sellist võimekust kaitseliinis, et mitte Pescara käest 2 väravat lasta. Ründesuunas ei ole ma Bernardesci puudumise puhul kindel. Eelmine mäng Genoa vastu muidugi näitas, et ka Fiorentinal võib halbu päevi olla, aga 2 mängu järjest lasta endale sisse kõik, mis sinna lendab, oleks ülim ebaõnn. Ja noh selleks peab vastaspoolel olema mehi, kes seda teeks ka.

                            Niisiis kampaania "saa tasuta pääse SBT14-sse" jätkub väikese muudatusega, et siiski 0 peal olles on riskivaba ainult esimene pakkumine. Kui panus on Void, siis on saab võimaluse uuesti.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              NU see panus küll võitma peaks võitma.
                              OkiVonSuur

                              Kommentaar


                                võidab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X