320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Kuidas selgitatakse võitja kui mitmel inimesel võrdne arv punkte?
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See, kes esimena kolm punkti täis saab, on SBT14 osalejate nimekirjas minu kulul. Kui keegi saab...
    Siin ma küll defineerisin ära, et kes esimesena saab. Aga ma arvan, et see on mõttetu. Juhul, kui 3 punkti peale satub mitu mängijat, siis teeme mingi kiire lõppmängu vms.

    PS! Ma tunnistan, et selle mängu orgunnimisega oleks pidanud vähe rohkem läbi mõtlema. Aga mis sitasti see uuesti vms.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Väike kokkuvõte ka kõrvalistest ja hetkelistest mõtetest, mis nädalavahetusel olid ning ei realiseerinud panustamises mitte kuidagi (vähemalt minul).

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

      Senimaani aga rubriik, mis siis oleks, kui ma panustaks:

      ... mängule Lille - Lorient. Siin on väga hea väärtus Lille võidule. Lille näitab hetkel väga head minekut, mäng on paigas, kaitse enam-vähem peab. Lorienti kaitse on aga läbikäiguhoov ning kui vastane mängib enda väljakupoolel targalt, vajub Lorienti mäng laiali. Kaotatud.

      ...mängule Monaco - Nice. Läheksin vastuvoolu arvamuse ja lammutaks under 3,0. Lihtsalt kiuste. Polnudki nii halb mõte, kuigi VOID.

      ...mängule Bayern - Schalke. Schalke individuaalsed underid, Bayerni mingisugune mõistlik AH (no näiteks AH -2). HT/FT Bayernile. Schalkel on hetkel samad mured, mis hooaja alguseski. Täiesti mööda.

      ...mängule NEC - GO Ahead Eagles. NECi võit. Muide saab kusagil seal 1,85 kanti. Tundub väärt panus. Möödas.

      ...mängule Dortmund - Leipzig. Leipzig AH+1. Siin on oluline, kas idasakslased saavad üleminekuga vasturünnakutesse hakkama. Usun, et saavad. Dortmund ei oma nii võimsat keskpoolkaitset kui Bayern. Oleks antud mängu vähe rohkem uurinud, teadnuks, et leipzigil mitu põhimeest puudu. Kuigi panus ise ei kaotanud.

      ...Valencia - Eibar. Panustaksin Valencia võidule, sest ma ikka veel usun, et nad on pärast treenerivahetust paremad. Ja Eibar, noh Eibari langust tuleb ennetada, niikaua kuni selle eest veel head väärtust pakutakse. Täiesti mööda.
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kelle võidud täna veel ahvatlevad tunduvad?

      1. Nantes. Ja üldse selles mängus on under 2 suurepärane valik. Nancyl saab üüberkeeruline olema üldse Nantesi värava juurde tulla, Nantes ilmselt enda värava lööb ära. Nancyt ma alahindasin (mida kuradit nad eelmine voor tegid), väravatehulk on prognoositavalt väike.

      2. Gijon. Sest et Alavesil on nädala sees elumäng Celta vastu. Hui kotibki neid see liigamäng. Gijon põles läbi.

      Veel mõtteid

      1. Lazio väravad Pescara vastu. Pescara kaitse on naljanumber. See oli väga hea.

      2. Inter AH+1 Juventuse vastu. Inter on alati kõige vastikum vastane Juventuse kodus. Kuidagi ajalooliselt kujunenud viimasel ajal. 50/50 mäng oli.

      3. Real Sociedad - Osasuna BTTS. Osasuna on lõbus võistkond. Toitis kahekordselt.

      4. Jääpalli 3. koha mäng- Soome AH-6,5 Toitis

      5. Jääpalli finaal- Venemaa AH +2,5. Ja seegi toitis.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        21.45 Granada - Las Palmas
        Las Palmas goals over 1,25 @1,925

        Üsna keeruline mäng ja üsna riskantne panus, aga why the hell not?



        Sellised võistkonnad nagu Las Palmas on enamjaolt unikaalsed. Esmapilgul tavaline keskmik, kes võtab enamiku enda punktidest kodus, võõrsil esineb halvasti, tujutult. Aga on üks asi, mis mind isiklikult võlub Las Palmase juures. Nimelt tahe mängida enda moodi, mitte tagasi anda mängustiilis, mida viljeletakse. Orienteeruda rünnakule, hoida liin kõrgelt, survestada ning nautida...

        Samas nauding võib mingil hetkel ära kaduda, kui asi üksluiseks kipub. Seda võis siin viimasel ajal Las Palmase esituses näha. Kuid igale sedatüüpi võistkonnale on vajalik mingi energy boost ja mina pean selleks 2 uut täiendust, mis jaanuari lõpus soetati. Jese ja Halilovic kui värskendus, võib mõjuda esimesed mängud väga hästi. 2 mängunäljas noort meest, kes on Hispaania liigaga väga tuttavad, hakkavad konkurentsi nimel rabama. Olgu see paljudele äratuseks, samas lisab see hulgaliselt kvaliteeti ründeliini.

        Granada on omakorda relegatsioonimängu näitav võistkond. Jah, kodus nad võivad ka võita selle või muid imesid teha, kuid nad on siiski madala kvaliteediga võistkond. Neil on hulgaliselt eksimusi kaitses, nad ei pea survele vastu. Loomulikult ei ole ka Las Palmas kaitses mingi eriline buss, seepärast julgen ma pigem Las Palmase väravad võtta, kui Las Palmase võitu.

        Elame, näeme...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          võidab

          Kommentaar


            Natuke tüütu on tõesti neid arutlevaid beti asju jälgida selle "võidab", "võidab", "ei võida" kommentaari läbi vahelt. Loodetavasti varsti saab läbi.

            Kommentaar


              tahaks kaasa rääkida Las Palmase panuse osas, aga ei oska. Võtan hoopis Granada AH 0. Põhjuse selleks annavad mitmed välismaised ennustused, nagu:
              "Las Palmas have won just one of their last 12 away league games and all players are highly motivated to beat last placed Granada."
              "Las Palmas only lost in their last 5 games have been against Barcelona, they are highly motivated as they enter the game from a 3-1 win over Valencia. We expect a convincing win from them."

              Ma ei saa ikkagi aru, kust inimesed võtavad, et mingi mansa on nüüd "highly motivated"

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                tahaks kaasa rääkida Las Palmase panuse osas, aga ei oska. Võtan hoopis Granada AH 0. Põhjuse selleks annavad mitmed välismaised ennustused, nagu:
                "Las Palmas have won just one of their last 12 away league games and all players are highly motivated to beat last placed Granada."
                "Las Palmas only lost in their last 5 games have been against Barcelona, they are highly motivated as they enter the game from a 3-1 win over Valencia. We expect a convincing win from them."

                Ma ei saa ikkagi aru, kust inimesed võtavad, et mingi mansa on nüüd "highly motivated"
                Mul oleks vahelduseks huvitav lugeda, kuidas sina oma panuseid põhjendad. Millele sina toetud? Lähed alati vastuvoolu? Vaatad numbreid ainult?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  nagu kunagi varem öeldud, siis software teeb mu eest enamus tööd ära, inputiks on tohutul hulgal andmeid ja sealhulgas ka bookiede oddside liikumiste analüüs. Aga paljude matšide puhul toidab tõesti vastuvoolu minek - näiteks kui näed 8s foorumis, et panustatakse ühele mansale, siis võib üsna kindlalt nende vastu panustada. Ehk see annab lisamotivatsiooni softi poolt pakutud panus teha.

                  Lisaks olen arvamusel, et oddsid sätitakse paljuski psühholoogilisest vaatenurgast ja seda ühe eesmärgiga - inimestelt võimalikult palju nutsu kätte saada. Nagu mitmel korral ka siin teemas näha on olnud, on see tõesti nii olnud ka. Näiteks kui (hüpoteetiliselt) panna Granada -0,25 oddsiga 2.25 ja Las Palmas +0,25 oddsiga 1,85, siis tundub Las Palmas tunduvalt "ohutum" võtta. Samuti ei tasu peaaegu kunagi aluseks võtta koefitsente selle põhimõttega, et see näitab bookie hinnangut miski eventi toimumise tõenäosusele.

                  Kahjuks on sellist panustamisteoreetilist juttu nii Eesti kui välismaistes foorumites suht vähe, enamasti vaadatakse ainult kuivi fakte/numbreid ning ei mõelda suuremat pilti selle taga.

                  Ilmselt peab oma blogi avama, kus saaks targutada, mitte sinu blogis seletada koguaeg

                  EDIT: ahjaa, lisaks ka veel selle, et meeskondadele poogitakse külge motivatsiooni, tahet, "peavad võitma, kui tahavad relegatsioonist pääseda" - seda ei saa kunagi eeldada, et nemad samamoodi mõtlevad - isegi siis, kui Klopp seda intervjuudes korrutab.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et mitte keegi ilmselt ei vaidle selle vastu, et kui võistkonnal (või sportlasel või töötajal ettevõttes vms) on motivatsioon kõrgem, siis on tõenäosus palju suurem, et ta õnnestub. Ja kui selle motivatsioonifaktorit leida, siis on suhteliselt lihtne panus ka võita. Siin on aga üks konks, milles olen nõus sinuga. Motivatsioonifaktorit topitakse igale poole, kus seda tegelikult pole.

                    Seepärast on palju lihtsam ennustada seda, kuidas mäng kulgeb ning sellele kohandada ka enda panustamismudel, mida olen mina ise püüdnud rakendada.

                    Samas on minu meelest väga vale minna kogu aeg ka numbrite ja üldloogika vastuvoolu, sest pikas perspektiivis ka selline tegevus ei tasu ära.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      jah, eks igaüks valib sellise metoodika, mis talle kõige paremini sobib/tulu toob. ma arvan, et on parem, kui alati panust takka ei kiideta, vaid tuuakse ka mõni vastupidine arvamus/fakt välja.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et keegi polekski kiitnud, kui konkursi tingimused seda ei nõuaks. Ja sel ei ole erilist vahet, kui panus on juba tehtud, mida see enam mõjutab? Arutelu koht on see, kui ma ütlen, mis mängu analüüsima hakkan.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          VÕidab

                          Kommentaar


                            Võidab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              21.45 Granada - Las Palmas
                              Las Palmas goals over 1,25 @1,925
                              0 Las Palmase väravat oli veidi ülekohtune selle mängu põhjal. Aga anname Jesele andeks- tal pole liiga palju mängupraktikat viimasel ajal olnud.

                              Veebruar: +36,9
                              Laoseis: 774,8


                              Prantsusmaa: 4/6 (1 VOID)
                              Hispaania: 4/9 (2 VOID)
                              Saksamaa: 1/2
                              Itaalia: 0/1 (1 VOID)
                              Inglismaa: 1/2
                              Muu Sport: 0/2


                              Mis seis on aga minu väikeses konkursis?


                              2 punkti: tarretis, QRKood, Zigmaister
                              1 punkt: Svenniid, xrip55, underdoggie, Drogba, Busby, okis, Lambimees, Lauriisimo
                              0 punkti: lauri432
                              0 punkti (1 kord ära kasutatud): kar54
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                PSG-Lille on tänane pähkel.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X