320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korvpall, Hispaania
    22:30 Unicaja - Valencia
    Valencia @2.2 (bet365)
    5 eurot
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      21:30 Fürth - Hamburger
      Hamberuger @2.25 (Coolbet)
      5 eurot
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Korvpall
        Kalev Cramo ei võida Eesti-Läti kossuliigat @2.55 (Coolbet)
        5 eurot

        Ekstra respekt Coolbetile, et ära tegid.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Rootsi, 2. divsijon Norrland
          29.09 16:00 Taftea - Hudiksvalls
          Under 2.5 @3.3 (bet365)
          5 eurot
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            LIVE Panus!
            Korvpall, Venemaa karikas
            Arsenal Tula - Avtodor U21
            Arsenal AH -14 @1.85 (paf)
            5 eurot
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Väga huvitav ja tänuväärne blogi. Kas selle avaliku blogiga nn ettevõte pole midagi selle vastu?Mõned küsimused kui suvatsed vastata.

              Kas eestis nn konkureerivatel bookidel on vahet millal kohalik event avatakse. Et a la coolbet avab varem jääd koefide avaldamisega hiljaks, et kartus see, et käive läheb kõik sinna

              Või nt jällegi kohalik event 50% oddsid coolbet väiksema komisjonitasuga väljastab 1.9 1.9 betsafe 1.8 1.8. Et on tunda, et jälle nn olete nn väike peksupoiss ja raha läheb kõik konkurendile või on gambleril täiesti savi. Sest mulle tundub, et maailmas hakkab see muutuma ja isegi idioodist gambler hakkab vaatama, mis koefiga talle mingit asja pakutakse


              Limiteerimistest. Eeldades, et sul on ka teistes nn konkurentide juures kontod, ma eeldan, et oled suutnud limiteeritist vältida, sest sul on kõik trikid selged.


              Ja veel üks huvitav küsimus. Kontode limiteerimine on mingil määral kassi hire mäng. On sul olnud selliseid panustajaid, kellest sa ei saa sotti. Mingit eelhäiret pole antud, aga isegi konto monitoorimisel mingit selget otsust ei saa teha, kuid lõpuks ikka tuleb limiteerida, sest konto suureneb. Et ühesõnaga tüüp on väga osavalt ja kaua suutnud limiite hoida.

              Kommentaar


                Algselt postitas monn Vaata postitust
                Väga huvitav ja tänuväärne blogi. Kas selle avaliku blogiga nn ettevõte pole midagi selle vastu?Mõned küsimused kui suvatsed vastata.

                Kas eestis nn konkureerivatel bookidel on vahet millal kohalik event avatakse. Et a la coolbet avab varem jääd koefide avaldamisega hiljaks, et kartus see, et käive läheb kõik sinna

                Või nt jällegi kohalik event 50% oddsid coolbet väiksema komisjonitasuga väljastab 1.9 1.9 betsafe 1.8 1.8. Et on tunda, et jälle nn olete nn väike peksupoiss ja raha läheb kõik konkurendile või on gambleril täiesti savi. Sest mulle tundub, et maailmas hakkab see muutuma ja isegi idioodist gambler hakkab vaatama, mis koefiga talle mingit asja pakutakse


                Limiteerimistest. Eeldades, et sul on ka teistes nn konkurentide juures kontod, ma eeldan, et oled suutnud limiteeritist vältida, sest sul on kõik trikid selged.


                Ja veel üks huvitav küsimus. Kontode limiteerimine on mingil määral kassi hire mäng. On sul olnud selliseid panustajaid, kellest sa ei saa sotti. Mingit eelhäiret pole antud, aga isegi konto monitoorimisel mingit selget otsust ei saa teha, kuid lõpuks ikka tuleb limiteerida, sest konto suureneb. Et ühesõnaga tüüp on väga osavalt ja kaua suutnud limiite hoida.
                Väga huvitavad küsimused, ma praegu hakkan just offline minema vaikselt. Ma vastan sulle nendele küsimustele mingi aja jooksul (võib olla isegi esmaspäeval, ok?).

                Aga ma tegin neile 5 euroseid panuseid pafis.

                Käsipall


                Tšehhi
                18:00 Jicin - Cement
                Jicin AH -2.5 @2.2


                Norra
                19:00 Kolstad - Baekkelaget
                Over 54.5 @1.98
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kui limiteeritaksegi ära, kas see jääbki siis jäädavalt või on võimalik oma tavalisi limiite tagasi ka saada kuidagi?
                  https://r-cold.blogabet.com/

                  Kommentaar


                    Tennis, WTA Wuhan
                    14:00 Sabalenka - Kontaveit
                    Kontaveit @2.71 (Coolbet)
                    5 eurot


                    Hoki, Eesti Meistriliiga
                    17:45 HC Viking - Narva PSK
                    HC Viking @3 (Coolbet)
                    5 eurot
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Käsipall, Balti Liiga
                      20:00 Cetnieks - Viljandi
                      Cetnieks Ah -6.5 @1.85 (bet365)
                      5 eurot
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Esiliiga B
                        13:00 Võru - Pärnu JK
                        Pärnu JK @2.3 (Coolbet)
                        5 eurot

                        Korvpall
                        Valmiera - Valga
                        Under 164.5 @1.83 (Optibet)
                        5 eurot
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          e-Sport, Pro Blast Series
                          14:20 Cloud9 - Space Soldiers
                          SS @1.5

                          15:40 Cloud9 - NiP
                          NiP @1.4

                          Kombona @2.09 (bet365)
                          5 eurot
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Saalihoki, Läti liiga, kõik mängud algavad kell 18:00

                            Betsafe/ Ulbroka - Lekrings
                            Under 12.5 @1.83 (Optibet)
                            5 eurot

                            Talsu AH -2.5 + Valmiera
                            Kombona @4.02 (Optibet)
                            5 eurot

                            Bauska AH +2.5 + Talsu
                            Kombona @2.20 (Optibet)
                            5 eurot
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas monn Vaata postitust
                              Väga huvitav ja tänuväärne blogi. Kas selle avaliku blogiga nn ettevõte pole midagi selle vastu?Mõned küsimused kui suvatsed vastata.

                              Kas eestis nn konkureerivatel bookidel on vahet millal kohalik event avatakse. Et a la coolbet avab varem jääd koefide avaldamisega hiljaks, et kartus see, et käive läheb kõik sinna

                              Või nt jällegi kohalik event 50% oddsid coolbet väiksema komisjonitasuga väljastab 1.9 1.9 betsafe 1.8 1.8. Et on tunda, et jälle nn olete nn väike peksupoiss ja raha läheb kõik konkurendile või on gambleril täiesti savi. Sest mulle tundub, et maailmas hakkab see muutuma ja isegi idioodist gambler hakkab vaatama, mis koefiga talle mingit asja pakutakse


                              Limiteerimistest. Eeldades, et sul on ka teistes nn konkurentide juures kontod, ma eeldan, et oled suutnud limiteeritist vältida, sest sul on kõik trikid selged.


                              Ja veel üks huvitav küsimus. Kontode limiteerimine on mingil määral kassi hire mäng. On sul olnud selliseid panustajaid, kellest sa ei saa sotti. Mingit eelhäiret pole antud, aga isegi konto monitoorimisel mingit selget otsust ei saa teha, kuid lõpuks ikka tuleb limiteerida, sest konto suureneb. Et ühesõnaga tüüp on väga osavalt ja kaua suutnud limiite hoida.
                              Algselt postitas Red Devil Vaata postitust
                              Kui limiteeritaksegi ära, kas see jääbki siis jäädavalt või on võimalik oma tavalisi limiite tagasi ka saada kuidagi?
                              1. Tegu on kasutajaga telekavaataja, kes ei jaga ühtegi konfidentsiaalset infot, mis on soetud Betsson Group organisatsiooni ärisaladustega. Antud blogi on mõeldud veidi tagamaade avamiseks ja seda üldistaval foonil. Loomulikult saab siit teinekord rohkem infot, aga liiga palju ma ka välja ei räägi.

                              2. Koefitsientide ja liinidega väljatulek. Sel ei ole mingit vahet, millal liinidega välja tulla. Ma võin järgmise nädalavahetuse 2. liiga koefidega kas või praegu välja tulla. Küsimus on ärilises aspektis. 96% kasutajatest teeb panuse samal päeval ja varajane väljatulek ei anna mitte mingit eelist. Küll aga jätab see bookiet ilma võrdlusmomendita, mis võib kohati väga valusalt kätte maksta. Tegeledes kohaliku turuga, ma lihtsalt pean teatud asjadega esimesena välja tulema, aga seegi käib hästi ettevaatlikult. Kuldreegel on igas ärivaldkonnas, et kui risk ületab potentsiaalselt kasumit, siis pole riskil mingit mõtet.

                              3. Väiksemad koefitsiendid. Jällegi 96% kasutajatest ei viitsi hakata uurimistööd ja jebimist tegema. Kui on korralikult liigadevalikut + enamvähem toimiv koduleht (mis on Betsafel megasitt ja selle kallal töö käib meeletult), siis inimene ei viitsi kuhugi liikuda. Suuremad koefitsiendid on toredad, aga pikas perspektiivis madalatele liigadele madala marginaali pakkumine tähendab ka miinust ärilises plaanis. Praegu on põhituluallikas livebet ja see ei köida Coolbetil eriti paljusid, sest sinna minnakse kõrgeid prematche ära kasutama lihtsalt.

                              4. Enda limiteerimised. Ma ei ole olnud eriti halb klient tegelikult. Pikka aega panustasin suurematele liigadele ja Eesti kontorites vähe. Loomulikult need, kellel on vaja, teavad, kes ma olen ja kui palju mul lasta panustada. Välismaisetes on rõvedad blokid Marathonis ja 1xbetis. Paljudest olen väljabännitud.

                              5. Kasutajate limiteerimine. Ma pean täpsustama, et ma ise limiteerin üsna vähe ja need on väga obvious olukorrad. Lõplik otsus on Customer Risk Analysis osakonnal ja seal istuvad inimesed, kelle töö on 8-10h päevas jälgida monitori ja panuseid. Mind sedasorti töö ei köida. Mis puudutab enda arvamust, siis minu jaoks kellegi võitmine ei tähenda automaatselt mingit ohumärki. Isegi, kui ta võidab minu turgudel. Aga jah, ka Betsafes on niimõnigi vend, kelle panuseid jälgides ei saa pihta ta loogikale ja sellele, kuidas ta 10k aastaga plussis on.

                              6. Limiteeringust väljatulek. On keeruline ja pigem mitte. Selleks peab ikka aasta aega suurele random jalkale ümber kvalifitseeruma (piltlikult öeldes).
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Huvitav jah, eriti esimesed postitused. Ma mäletan , et kandideerisin ise kunagi Betgenius.sse. Kesklinnas neil mingi kontor oli. Aga kui ma seda palganumbrit kuulsin olin jah nn pehmelt öeldes shokis(maximas saab ka rohkem) . ja aeg veel mingite graafikutega, siis kui mängud on jne...Nad nn reklaamisid küll nagu nn tudengitele sobib vms aga jah mulle oli pigem shokk see, et kuidas nad noori inimesi sinna tööle saavad. Hiljem olen proovinud ka bookidesse, aga mul ongi kahtlus, et inimesed liiguvad seal 2-e viisi. Tutvuse kaudu(nt org siseselt) või siis nn teise poolt üles ostes( saab veel ärisaladused ka kaasa). Et tänavalt tulles suht pointless.

                                Limiteerimistest teistes bookides ma mõtlesin tegelikult seda, et sa oskad nn esimesest limiteerimisest mööda minna st oskad algosi üle mängida. St seda ei tee inimesed vaid algod. a la marathonbet , mis peale 1 betti limiteerib 1 eurinivms. Mäletan, et nt ise avastan bwin-s viisi kuidas algodest mööda minna ja sain kuu aega ilma limiteerimata suurt volyymi teha, enne kui ilmselt traderi otsa komistasin.

                                Olen ka ka aastaid panustanud ja veidi imestan, et marginid ei lähe alla. Et bookide vahel peaks nagu suur konkurents olema, aga kõik hoiavad suuri margineid nagu kartell oleks. Coolbet üritab nüüd nn kangutada turgu ja tõsta nn klientide teadlikkust. Aga kasvõi sõpru vaadates, kes gamblivad neil vahet pole kas Tartu rocki peale tehes on koef 1.6 v 1.8. Kuid samas lennupileteid vaatavad küll kust odavamalt saaks...Samas kõik nn areneb,AI, machine learning jne Sellest ma ka aru ei saa otseselt, miks eesti mõned sündmused on miinuses. Olen märganud, et ka koefidele pannakse räige margin vahele( a la mingi 10%) , et riske täielikult maha võtta kohalikel sündmustel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X