320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    incorrect participant - nojah, või siis mitte päris. praegusel juhul panuste voidimine pole kohe kindlasti mitte põhjendatud. valede tiiminimede puhul täiesti ok, obv täiesti valede koefide puhul ka loomulikult (a.la Real ja Barca mängivad ning üks sats on 10 peal), aga see praegune juhtum on küll ebanormaalne ja saab loodetavasti mõistliku lahenduse.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      incorrect participant - nojah, või siis mitte päris. praegusel juhul panuste voidimine pole kohe kindlasti mitte põhjendatud. valede tiiminimede puhul täiesti ok, obv täiesti valede koefide puhul ka loomulikult (a.la Real ja Barca mängivad ning üks sats on 10 peal), aga see praegune juhtum on küll ebanormaalne ja saab loodetavasti mõistliku lahenduse.
      Jep. Võtsin esialgu nendega offline ühendust. Homme pommitan edasi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar




        ok, tänks EJL, kes selle ka nüüd ära muutnud.

        mis pask see reaalselt on, A turniiri mängu ei ole mingi Levadia U21 Paidega kokku leppinud. Tänagi veel EJL oma ametlikus pressikas teatab, et mängivad Levadia ja Paide - http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...siteacc=events

        eelmine aasta ei mänginud Kalju ja Levadia U21 - http://jalgpall.ee/voistlused/friendlyprotocol/1502

        Kommentaar


          Jah, pole midagi teha siin. Jalkaliidu muudatus maksis paljudele hetkel sitta. Muidu poleks b365 voidinud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Jah, pole midagi teha siin. Jalkaliidu muudatus maksis paljudele hetkel sitta. Muidu poleks b365 voidinud.
            Valetad jällegi, muutsin selle ringi pärast seda, kui oma voidi teatasid. seega umbes kell 22.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Valetad jällegi, muutsin selle ringi pärast seda, kui oma voidi teatasid. seega umbes kell 22.
              Kas sa oleksid nii kena ja selgitaksid oma muutmise tagamaad palun

              Ja see muudatus jätab kasutajaid vaidlustusõiguseta (kui sa taibanud pole).
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Sulle anti juba teada ja et seal on kirjas vale osaleja. Minu muutmine ei muutnud ju enam midagi. Ja annan ausõna, et mina neile seda küll teada ei andnud.

                Kommentaar


                  Nagu ma aru saan siis Urmar sina tegeled jalgpall.ee lehel protokollide muutmistega? Palun selgita miks sa muutsid homse Levadia vs Paide vahel toimuva mängu Levadia U21? Eelmisel aastal toimus täpselt sama stsenaarium, kus Nōmme Kalju saatis enda eest mängima lapsed ning andis sellest teada ka varakult, see ei tähenda ju, et ametlik protokoll peaks sellest mängust muutuma? Ma toon lihtsa näite ka kui välismaal Manchester City saadab mingit väikest liigakarikat enda eest mängima mingid U19 satsist võetud noored, siis reaalselt saavad nad ju kirja minutid esindusmeeskonna eest? Ka homse mängu puhul on täiesti arusaamatu miks peaks meeskonna nime kallale minema? EJL samuti enda pressiteates on reklaaminud seda mängu kui Levadia ja Paide esindusmeeskondade vaheliseks mänguks? Kui antud turniiril puuduvad isegi kindlad reeglid mille järgi mängitakse, nagu näiteks vōib kohtunik ise otsustada kas punasega saadud mängija võib poolajal taas mängu sekkuda ning jätkata mängimist 10,11-kesi, siis kui väga oli tõesti vaja minna antud sõpruskohtumises meeskojdade nimede kallale? On ju selge, et homme mängib Paide vastu Levadia esindusmeeskond, kes lihtsalt saadab enda eest mängima duubelmeeskonna mängijad?

                  Kommentaar


                    Vaevalt see midagi muutis, et vahepeal U21 oli, aga eks lootke siis imele, võtsin selle u21 uuesti maha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Vaevalt see midagi muutis, et vahepeal U21 oli, aga eks lootke siis imele, võtsin selle u21 uuesti maha.
                      Wow. Ma olin ka juba pikka posti kirjutamas, aga tänan! , et mõtlesid järgi ja jõudsid õigele otsusele.

                      Kommentaar


                        Ja nüüd soovitaks teil üldsegi vait jääda, et kumu sellest rohkem ei leviks.

                        Kommentaar


                          Imesid tõesti ei juhtu. Aga bet365 käitumine on sedasi küll esmakordne. Vähemalt minu puhul. Nad on küll mänge suspendinud aga pole kunagi canceldanud.

                          Ma tänan urmarit, et ta selle mängunimetuse õigeks muutis, aga ma ei viitsi bet365 suppordiga liiga kaua enam jamada. Küll ma selle mittevõidu üle elan.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Jäähoki, Rootsi Ettan Västra
                            10.02 Kumla - Lindlovens
                            Kumla @2.4 (bet365)
                            10e
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Jätkan oma viikide süsteemipanust, tänased mängud:

                              Hannover - Nürnberg
                              Freiburg - Wolfsburg
                              Watford - Everton
                              Atletico - Real
                              Heerenveen - Zwolle

                              Kokku läks siis 9.88 eurot.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar




                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X