320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 Brasiilia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Enne Itaalia mängu vastupanus ka ikka? Mul poleks küll mune olnud 100k jätta ühe mängu otsustada.

    Kommentaar


      #17
      tal olid 2, 3 ja 4 foldid, ehk kui combost oleks aind 2 täppi läind oleks ikkagi mingi raha saanud tagasi, Itaalia mäng mõjutas pigem seda kas ta saab a'la 30-40k või 100k

      Kommentaar


        #18
        jah. Aga 70k ikkagi võtaks värisema küll.

        Kommentaar


          #19
          Mina aga siinkohal saadaks perse nii di maria, aguero, higuaini ja kohati ka messi..
          Oli combos sveits to win by 1 goal, prantsusmaa -2,5 ja messi to score 2 or more.

          Täiesti lõpp, di maria asemel oleks võinud olla platsil kasvõi mu vanaema.
          Higuain, et ta ei suuda palliga kaugemale kui 1m jõuda ilma, et selle ära kaotaks.
          Aguero, et ta ei suuda ühte korraliku söötu teha värava alla.
          Ning Messi, et sa 92. minutil värava ees puterdama hakkad. Ja seda ka paar korda esimesel poolajal.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Mina aga siinkohal saadaks perse nii di maria, aguero, higuaini ja kohati ka messi..
            Oli combos sveits to win by 1 goal, prantsusmaa -2,5 ja messi to score 2 or more.

            Täiesti lõpp, di maria asemel oleks võinud olla platsil kasvõi mu vanaema.
            Higuain, et ta ei suuda palliga kaugemale kui 1m jõuda ilma, et selle ära kaotaks.
            Aguero, et ta ei suuda ühte korraliku söötu teha värava alla.
            Ning Messi, et sa 92. minutil värava ees puterdama hakkad. Ja seda ka paar korda esimesel poolajal.
            Teed kaks normaalset betti ja siis lisad mingi kääbusjunni beti - loogiline, et situd end täis.
            Algselt postitas rainis007
            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
              Teed kaks normaalset betti ja siis lisad mingi kääbusjunni beti - loogiline, et situd end täis.
              No ma läksin lihtsalt kõrge koefi peale ja ei leidnud argentiina mängus miskit kõrget koefi, seega riskisin.

              Kommentaar


                #22
                Tänas Belgia mängu vaadates olen kahevahel, kas panustada Belgia vähemalt 2 väravalisse võitu või panustada Belgia clean sheetile. Esmapilgul tundus Belgia 2 väravaline võit suht kindel bet, aga natuke uurides sain eneselegi üllatuseks teada, et Algeria on päris kõva pähkel pureda.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  #23
                  Algeria +1.5
                  Brasiilia over 2.5 team goals
                  Venemaa - Korea over 2.5 match goals

                  Kommentaar


                    #24
                    Hetkel Alzeeria koef 2,5 livebetis. Seejuures draw no bet 1,7 Alzeeriale. Aafriklased kaitsevad väga hästi, distiplineeritud liinid, samal ajal Belgial üsna arusaamatu pilt. Ainult kui nüüd peaks Chadli välja võetama ja näiteks Mertens sekkuma siis see võib muuta, aga samas kui kaotusseis jätkub siis tekkivad kontravõimalused Alzeerial.

                    Kommentaar


                      #25
                      Inglismaa@2.2

                      Kommentaar


                        #26
                        Itaalia -1.5
                        Šveits - Prantsusmaa under 2.5

                        Kommentaar


                          #27
                          Argentiina vs Iraan over 3,5 goals koefiga 2.40. Lisaks võib proovida Nigeeria vs Bosnia over 2,5 goals koefiga 2,07.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas difender Vaata postitust
                            Argentiina vs Iraan over 3,5 goals koefiga 2.40. Lisaks võib proovida Nigeeria vs Bosnia over 2,5 goals koefiga 2,07.
                            Seda esimest ei näe juhtumas. Nigeeria vs Bosnia over 2,5 on hea bet.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #29
                              ma söandaks täna panustada kas Džeko või Ibiševići duublile (koef vastavalt 7 ja 11 hetkel). lihtsalt põnevuse pärast. BiH kuuldavasti naaseb edu toonud kahe ründaja formatsiooni juurde ja koos loovad nad kindlasti rohkem väravavõimalusi. paari päeva eest Mandžukić lootusi ei petnud.

                              Kommentaar


                                #30
                                Iraan hakkab rämedalt bussi parkima. Kõik oleneb muidugi kui kiirelt Arhentina essa värava ära lööb. Kui see juhtub esimese 30 minuti jooksul, siis võime isegi mängu näha....muidu kisub underi poole küll.


                                Pjanic anytime goalscorer?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X