320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • J.R.I.M
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.
    Tuleb nii välja

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
    Mul siukest asja ette ei tule.

    Ja minu arusaam kogu skrilli äriideest ongi täpselt see, et nad pakuvad sulle viisi kuidas sa saaksid oma raha ülekandeid panga eest "peita".
    Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.

    Leave a comment:


  • J.R.I.M
    replied
    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Skrill küsib.

    Mul siukest asja ette ei tule.

    Ja minu arusaam kogu skrilli äriideest ongi täpselt see, et nad pakuvad sulle viisi kuidas sa saaksid oma raha ülekandeid panga eest "peita".

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
    Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

    Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

    E: Küsimus siis oli tudengile
    Skrill küsib.

    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
    Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

    Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

    E: Küsimus siis oli tudengile
    Kuna ma ei ole seadustes liiga tugev, siis ma ei hakka edasi kommenteerima, jagan vaid enda kogemust. Kuna mul tol hetkel ei olnud absoluutselt midagi varjata, siis jagasin enda andmeid. Tolleks hetkeks, kui mina laenu taotlesin, polnud 15 kuud ühtegi kannet ei Skrilli ega bookiele tehtud. Küll on aga minuteada mingisugune direktiiv, mis sunnib pankadelt sedasorti infot (gambling alert vms) nuhkima. See, kui kaugele on neil õigus ja vajadus minna, ei oska ma täpsemalt kommenteerida.

    Leave a comment:


  • J.R.I.M
    replied
    Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

    Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

    E: Küsimus siis oli tudengile

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Oletame, et tahan siis aasta pärast eluaseme laenu võtta. Saan aru, et oma põhikontolt nagu ei tasuks väga kandeid ennustussaitidele teha. Ning läbi skrilli ka mitte. Mis oleks aga siis lahendus? Halva ründaja poolt pakutud teine konto kuskil teises pangas?
    Minu käest küsiti kõikide pangakontode väljavõtteid, mis mul olemas.

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Oletame, et tahan siis aasta pärast eluaseme laenu võtta. Saan aru, et oma põhikontolt nagu ei tasuks väga kandeid ennustussaitidele teha. Ning läbi skrilli ka mitte. Mis oleks aga siis lahendus? Halva ründaja poolt pakutud teine konto kuskil teises pangas?

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Seda küll, aga Skrilli kasutatakse ka muul eesmärgil. Osades netipoodides saab sellega maksta ja üleüldiselt riikidevahelisi ülekandeid on üsna lihtne sellega teha. Noh nagu paypal, kuigi kordades vähem populaarne.

    Seega, kas nad suudavad kuidagi referentsnumbrite vms järgi sügavamalt uurida?
    Skrilli pangast kannet tehes küsitakse, kas gambling related või mitte. Ilmselt see identifikaator jääb külge.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Seda küll, aga Skrilli kasutatakse ka muul eesmärgil. Osades netipoodides saab sellega maksta ja üleüldiselt riikidevahelisi ülekandeid on üsna lihtne sellega teha. Noh nagu paypal, kuigi kordades vähem populaarne.

    Seega, kas nad suudavad kuidagi referentsnumbrite vms järgi sügavamalt uurida?
    Ma ise ei usu, et nad nii detaili lähevad. Siiski olenevalt väljakannete sagedusest ja suurusest peab olema valmis sedasorti päringuteks.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kui sul on ikka iganädalaselt või igakuiselt väljamaksed Skrilli, siis ega pangad ka lollid pole. Skrilli peamised kliendid on ikkagi bookied.
    Seda küll, aga Skrilli kasutatakse ka muul eesmärgil. Osades netipoodides saab sellega maksta ja üleüldiselt riikidevahelisi ülekandeid on üsna lihtne sellega teha. Noh nagu paypal, kuigi kordades vähem populaarne.

    Seega, kas nad suudavad kuidagi referentsnumbrite vms järgi sügavamalt uurida?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kui sul on ikka iganädalaselt või igakuiselt väljamaksed Skrilli, siis ega pangad ka lollid pole. Skrilli peamised kliendid on ikkagi bookied.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Hea küsimus oleks, kas pangad suudavad ka Skrilli sisse/välja makseid klassifitseerida kuidagi hasartmängurluse alla?

    Aga üldiselt, kes tegeleb tõsisemalt, sellel tasub ehk teha endale 1 pangakonto kuhu tuleb palk jne ning teine, kus saad oma kandeid teha.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas saxzz Vaata postitust
    Kas sissemaksete ja väljamaksete puhul kannate otse pangast kontorisse raha või kasutatete näiteks Skrilli?
    Olen kuulnud, et pangast otse kandes võib tulevikus jamasid tekkida, kui laenu võtta või midagi. On kellegil probleeme olnud?

    Kui oled näiteks Unibeti kontole koguaeg pangast kandnud, siis vist enam sellel kontol Skrilli kanda ei saa?
    Kunagi 3-4 aastat tagasi korteriostuks laenu taotledes nõuti viimase 12 kuu pangaväljavõtet. Oleks seal märk pangaülekannetest, seisaksin silmitsi probleemidega- see on fakt.

    Leave a comment:


  • ltrubetsky2
    replied
    Swedbank*

    Leave a comment:

Working...
X