320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marseille võidule all in ehk 90 peale. Võidu korral veel saan 157,5.

    Misasi see turniir on
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Sry aga see viimane panus reeglite järgi ei loe. Olin valmis avavile eel veel viimast jänest tõmbama, ei läinud tarvis.

      Kommentaar


        Mäng ei käinud veel siis, bet on tehtud ikkagi enne avavilet (mis oli mõni minut hiljem kui mäng pidi hakkama).

        E: Marseille hullab ehk tundub, et sel poleks niikuinii vahet...
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Cesena - Roma - Roma@1,66
          Lens - Marseille - Marseille @1,66
          Kombo 2,77 (bet365)
          Panus: 40 (110,8)
          Ei saa kahjuks seda lubada. 21.46 oli postitatud. Tagantjärgi ei saa ju kontrollida, kas mäng käis või mitte.

          Lõplikud (mitteametlikud) tulemused:

          1. football2u
          2. mazz
          3. telekavaataja
          4. Väravavaht
          5. NoCheating
          6. ltrubetsky2
          7. j6u1uv4n4
          8. Amos



          Homme kannan mazzile 24 eurot (10 eurot eelmisest kandest uue turniiri sissekandeks) ning football2u-le 30 eurot (10 jääb järgmiseks turniiriks). Kella 12ni kuulame kõik pretentsioonid ära.

          Ametliku kinnituse üritan homse päeva jooksul ära vormistada, samuti avada uue turniiri teema. Aitäh kõigile osavõtjatele. Nüüdseks on see ametlikult läbi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Õnneks tõesti vahet pole, sest minu pickid ei vedanud välja. Palju õnne, parim võitis!

            Aga viimase mängupäeva reeglid vajaksid võib-olla veidi reguleerimist, et ei tekiks sekundite pealt vaidluseid.

            Kommentaar


              Õnnitlused võitjatele! Viimase nädala jooksul oli siin teemas mitu väärt panust. Tänud!

              Kommentaar


                Tundub, et asi purgis. Aitäh korraldajatele ja osalejatele! Eriline high5 mazzile, kes alguses tundus kõige passiivsem, kuid oma Paide jms mängudega kõigutas ja kangutas mu esikohta korralikult. Oli väga huvitav turniir ning kindlasti ka rahaliselt kasulikum.

                Kokkuvõtteks, mis tõi võidu? Julge ja jõuline bettimine, vaistu usaldamine (viimaseks mänguks Marseille + mitmed Lõuna-Ameerika mängud) ning loogilised kombod. Omajagu oli ka õnne, mis vaid toetas mu käike.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar




                  Võistluse kulg ajateljel.

                  Pean mainima, et võistluse viimane päev oli põnevam, kui Eesti Premiumliiga transfer deadline päev. Suurepärane!

                  Lõpuks ütlen enda poolt, et tugevam võitis. On endalgi, mida õppida siit. Ise ootasin lõpus Väravavahi mingit võimalust top3 murda, aga ilmselt polnud tal võimalust arvuti taga olla.

                  Tänud kõigile osavõtjatele, raha panin mõni minut tagasi võitjatele liikvele. TÄna-homme avan uue turniiri teema, kuhu on ametlikult juba registreerunud 4 inimest.

                  Seda teemad täiustan mingite statistiliste näitejatega, kui aega on. Igaüks võib ise ka midagi kokku panna, kui soovi on.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Õnnitlused ka minu poolt kõikidele medalistidele. Kahjuks ei läinud endal algus kõige paremini ning peale meeletut kobistamist tagasi soti piirile ei julgenud siin enam lillegi liigutada(tegelikult olen viimased 2 nädalat "reaalsete" panustega õnneks rohelises joones liikunud), mingil määral ehk kasutasin ära miininumpanuste reegli puudumist ning lootsin rohkem teiste ebaõnnele...

                    Raudpolt miinimumpanuste reegel sisse(nädalapõhine, mitte kogu perioodi põhine) ja kindlasti liitun järgmise turniiriga uuestigi.
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Ma ausalt öeldes ei ole suurem piirangute sisseviimise pooldaja. Jah, uues turniiris on panuste miinimumarv sätestatud (või noh tuleb, kui ma uue teemani jõuan).

                      Enda näite põhjal ütlen pigem, et mida rohkem panustad, seda suurem tõenäosus läbi põleda.

                      Aga igasugused arvamused on teretulnud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Turniiri korraldaja võiks ka järgmisel turnal mingi protsendi või a'la vähemalt viieka taskusse panna. Vääriks seda. Aga mitte võitja arvelt
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Pokkeriturniiril on normaalne, et just võitja diilerile tippi jätab

                          Aga mingit rake'i pooldaks jah. Igapäevased tabeliuuendused ja kõik muu pole just väike vaev ja teevad mängimise oluliselt mugavamaks.

                          Kommentaar


                            Korraldaja sai lausa 6 euri seekord.

                            Aga muidu kui edaspidi on vaja millegi võitmiseks juba vähe teravam olla, siis peaks ehk mõtlema mingile sellisele "klauslile", kui keegi väga vastu pole.

                            Muideks, kui keegi tahab kindlasti osaleda, või kui keegi juba kindlalt tahab liituda vol2 turniiriga, siis ma paluksin teha võimalusel nii ruttu kui saate. On plaan sebida mõned eriauhinnad, mida on aga lihtsam küsida, kui osavõtjate arv on suurem.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Mingi 50 senti - 1 eur per kärss oleks suht aus maks korraldajale?

                              Kommentaar


                                Olen nõus j6u1uv4n4ga, mõtlesin ise ka selle peale. Pusimist nende tabeli tegemistega ikka on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X