320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament vol.2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Niisiis, see, mis oli juba eile hommikul teada on täna kinnituse saanud. j6u1uv4n4 mängust väljas. Aga lisaks temale on ka eelmise turniiri võtja football2u väljas. 6 päevaga on 5 inimest nulli peal.

    Neljapäeval ei olnud EgoTripil ühtegi panust mängus, siiski on tema edu nii kvartalis kui ka üldiselt tugevnenud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Hehe. Oleks on paha poiss, kuid oleks City võitnud, oleks mul 2 korda rohkem punkte kui jälitajal. Selline see turniir on
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        x
        M.Basic vs D.Sela. Match Result: Basic, Mirza To Win
        Price:: 2.84
        x
        Melbourne Victory vs Newcastle Jets. Match Result: Melbourne Victory To Win
        Price:: 1.285
        x
        Parnu Linnameeskond vs Sillamae Kalev. Match Result: Sillamae Kalev To Win
        Price:: 1.181
        x
        Galatasaray vs Barcelona. Match Winner Including All OT: Barcelona
        Price:: 1.16
        Bet Type:
        1 x
        Total Price: 5.005 Kombo marathonbet 14,2 ühikut

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Melbourne Victory-Newcastle Jets Australia A-League
          Melbourne AH -1 @ 1.60 (bet365)
          Panus: 80 (128)

          Ma ei tea, kas tegu on tahtliku manipuleerimise, tahtmatu apsakaga või mingi kolmanda põhjusega, aga antud panus on ilmselgelt liiga suure väärtusega. Hetkel ei saa mitte kusagil üle 1,4 selle väärtuse. Ja nagu ajalugu ütleb, siis sel ajal kui sa postitasid selle panuse, oli bet365-s väärtus 1,4.

          See on hoiatus edaspidiseks kõigile olla panusteväärtuste osas hoolsam, EgoTripile viimane hoiatus. Mina loen seda kui 1,4 praegu.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            19.00 Lokomotiv - Osijek Horvaatia liiga
            Lokomotiv AH 0 @1,61 (1xbet)

            21.00 PSV - Zwolle
            PSV AH-2 @2,00 (1xbet)

            Kombona @3,22 10 ühikut
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma ei tea, kas tegu on tahtliku manipuleerimise, tahtmatu apsakaga või mingi kolmanda põhjusega, aga antud panus on ilmselgelt liiga suure väärtusega. Hetkel ei saa mitte kusagil üle 1,4 selle väärtuse. Ja nagu ajalugu ütleb, siis sel ajal kui sa postitasid selle panuse, oli bet365-s väärtus 1,4.

              See on hoiatus edaspidiseks kõigile olla panusteväärtuste osas hoolsam, EgoTripile viimane hoiatus. Mina loen seda kui 1,4 praegu.

              Anna andeks, aga ma ei ole sellega nõus. Eile õhtul tehtud panus näitas AH -1 @ 1.60 ja AH -1.5 @ 1.85 (bet365).
              Hetkel on need muutunud AH -1 @ 1.35 ja AH -1.5 @ 1.70 (bet365)

              e: ~24h tagasi oli Melbourne AH -1 @ 1.85.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Kui sa suudad seda kuidagi tõestada, siis palun. Hetkel on väga võimalik, et vaatasid AH -1,25 näiteks.

                Ma tahaks sind uskuda, aga juba teine history väljavõte näitab, et seda ei saanud olla.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kui sa suudad seda kuidagi tõestada, siis palun. Hetkel on väga võimalik, et vaatasid AH -1,25 näiteks.

                  Ma tahaks sind uskuda, aga juba teine history väljavõte näitab, et seda ei saanud olla.

                  Betexploreris täpselt sama .

                  05.04 15:27 Opening odds : 1.48

                  Üle selle pole mitte kordagi tõusnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma ei tea, kas tegu on tahtliku manipuleerimise, tahtmatu apsakaga või mingi kolmanda põhjusega, aga antud panus on ilmselgelt liiga suure väärtusega. Hetkel ei saa mitte kusagil üle 1,4 selle väärtuse. Ja nagu ajalugu ütleb, siis sel ajal kui sa postitasid selle panuse, oli bet365-s väärtus 1,4.
                    Shieeet. Palju kära, vähe villa. Miinus 80 punkti on tõsiasi. Melbs kaotas Jetsile 0-1. Löögid väravale 16-7 (sh. raami 7-1). Jalgpall on ümmargune

                    Selgituseks tahan öelda, et kindlasti polnud tegu tahtliku teoga. Võin vanduda, et eile oli koef. 1.60, kuid järelikult olin kuskil teinud mingi apsaka või midagi kahe silma vahele jätnud. My bad, wont happen again.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et ikka juhtub selliseid eksimusi, pole hullu midagi

                      Samas väga hea, et telekavaataja selle välja tõi, paneb rahva ehk korralikumalt jälgima, et kõik numbrid oleks paigas ning näitab ka ära, et sahkerdada ei tohi/saa

                      Kommentaar


                        Caen-Monaco France Ligue 1
                        Over 2.5 @ 2.20 (bet365)
                        Panus: 20 (44)
                        Peale jõule on Caen olnud liiga üks parimaid meeskondi. 12st mängust on saadud 7 võitu, 2 viiki ja 3 kaotust. Sealhulgas viigistati PSG-ga võõrsil ja võideti Marseille meeskonda, samuti võõrsil. Kokkuvõttes ollakse 12ndal kohal 36 punktiga. Väljalangemistsoon on 6 punkti kaugusel. Hooaja lõpuni on jäänud 7 vooru.
                        Monacole on see kolmas mäng viimase nädala jooksul, saadud on võit ja 2 viiki. Teisipäeval sõidetakse Meistrite Liiga raames Juventusele külla. Monaco asub tabeli neljandal real 55 punktiga. Marseillest ollakse maas 2 punktiga ja Lyonist 6 punktiga. Samas hingab kuklasse St. Etienne, kellel on 53 punkti.
                        Usun, et mõlemad klubid lähevad platsile võidumõtetega. Monaco tahab hooaja lõpus kindlasti kuuluda top3 hulka ja Caen tahab kindlasti oma püsimajäämist kindlustada. Caen on liigas löönud 46 väravat, millega ollakse resultatiivsus tabeli neljandad, ning Monaco 36 väravat, tabeli üheksandal kohal.
                        Kuigi Monaco on mind paaril korral alt vedanud, väravate löömisega, usun ma täna nendesse.
                        Value bet imho.

                        FC Den Bosch-PSV Reserves Holland Eerste Divisie
                        PSV AH +0.5 @ 2.025 (bet365)
                        Panus: 40 (81)
                        Peale seda kui Den Boschi põhikunn Alexander Mols vigastada sai, on meeskond olnud allakäigutrepil. Mängitakse alamotiveeritult ja viimase 9 mänguga on võidetud 1, viigistatud 2 ja kaotatud 7.
                        Samuti on vigastatud Den Boschi kapten Lurling ja paremäär Rutten. 3 parimat mängijat väljas, hooaeg lõpusirgel, motivatsiooni pole.
                        PSV noored on olnud kaotuseta viimased 4 mängu, saadud on 2 võitu ja 2 viiki. Sealhulgas võideti võõrsil Venlo meeskonda, kellele oli see hooaja alles teiseks kodukaotuseks.

                        Sochaux-Creteil France Ligue 2
                        Sochaux AH -1 @ 2.150 (bet 365)
                        Panus: 40 (86)
                        Kuigi Sochaux on viimase 8 mänguga võitnud vaid 2, on nad 3 punkti kaugusel promotion (andke mulle eestikeelne vastend) kohast. Ning nad kindlasti lähevad seda kohta püüdma.
                        Creteilil on aga mitmeid probleeme, vigastatud on paljud mängijaid. Sealhulgas kaks põhikunni - Andriatsima ja Piquionne, kes on löönud meeskonna 35st väravast 13.
                        Creteil on löönud viimase 8 mänguga 2 väravat. Sochaux kaitse on kodus pidanud, sisse on lastud vaid 11 väravat.
                        Usun, et Creteil ei suuda midagi Sochaux värava all korda saada ja kodumeeskond tüürib mängu kindlale võidule.
                        Last edited by EgoTrip; 10.04.15, 17:22. Põhjus: täiendused
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          19:00 Pärnu Linnameeskond - Sillamäe Kalev
                          btts NO @ 2.4 13 ühikut (bwin)

                          Kommentaar


                            21.45
                            Bohemians vs Longford
                            Total over 2.5 @2.2 triobet 10.40 ühk

                            Kommentaar


                              S.Giraldo vs J.Sock. Match Result: Giraldo, Santiago To Win
                              Price: 2.35

                              Marathonbet 20 ühikut

                              Kommentaar


                                Põrusin oma tennisega korralikult siin vahepeal

                                Burnley - Arsenal
                                Arsenal -1AH@1,975 bet365
                                +
                                ManU - City
                                ManU 0.0AH@1.950

                                Koef kokku 3.85
                                Panus All in e. 48 ühikut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X