320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    13.4 ühikut veel. Kuigi olen nõus, raskeks läheb.
    See 13,4 ühikut läks ka eile öösel käiku, ei suutnud jälle favoriit õigel ajal asju ära teha, nullis olen.

    Kommentaar


      Kuramus, kiiruga vaadates jäi see tähelepanuta. Oled küll nullis jah.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        ma pakun, et Lauri võidab ja teised kõik tõmbavad teda tagaajades end nulli, niiet 3. kohal on 0

        Kommentaar


          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          ma pakun, et Lauri võidab ja teised kõik tõmbavad teda tagaajades end nulli, niiet 3. kohal on 0
          See võib täitsa juhtuda. Et aga osaleda "SBT7 for free" kampaanias, pidi ennustama enne 00.00 eile.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            See võib täitsa juhtuda. Et aga osaleda "SBT7 for free" kampaanias, pidi ennustama enne 00.00 eile.
            no problem, selle 12 EUR ikka leiab, aga tahtsin südamelt ära öelda...

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              no problem, selle 12 EUR ikka leiab, aga tahtsin südamelt ära öelda...
              Oletame, et oleks livebet SBT6 võitja peale.

              lauri432 oleks hetkel mingi 1,10? Sellisel juhul Any other oleks minu silmis väärt bet.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                ma paneks ikka enda peale 1000€ bet ja maast leitud 100€...aga jah mul on nii kui ma ise pärisraha ei pane ja panen siin virtual bette siis lähevad täppi hakkaks oma raha ka mängu panema siis oleks lost lost lost...pärisrahaga mängides olen ikka kõvas miinuses olen siin ikka võitnud ja nii aga kuukokkuvõttes tekib ikka miinus...3 korda vist olen nii bettimist maha jätnud kui minu pandud panus tennises matspalli pealt kaotab või siis geimidega 5-3 eduseisul või siis 93 minutil lüüakse jalkas minu kahjuks...seni polnud näinud seda valemit kuidas igakuu teenida palgalisa pigem on see et maksad lõivu ja sööd makarone kuna läks vastu taevast taas

                Kommentaar


                  Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                  ma paneks ikka enda peale 1000€ bet ja maast leitud 100€...aga jah mul on nii kui ma ise pärisraha ei pane ja panen siin virtual bette siis lähevad täppi hakkaks oma raha ka mängu panema siis oleks lost lost lost...pärisrahaga mängides olen ikka kõvas miinuses olen siin ikka võitnud ja nii aga kuukokkuvõttes tekib ikka miinus...3 korda vist olen nii bettimist maha jätnud kui minu pandud panus tennises matspalli pealt kaotab või siis geimidega 5-3 eduseisul või siis 93 minutil lüüakse jalkas minu kahjuks...seni polnud näinud seda valemit kuidas igakuu teenida palgalisa pigem on see et maksad lõivu ja sööd makarone kuna läks vastu taevast taas
                  Siiski eelnevast 4-st osaletud turniirist, vaid ühes ei jäänud sa nulli peale, kuigi tuleb tõdeda, et võitsid selle.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    get rich or die tryin'

                    Kommentaar


                      Siin turniiril ongi kas kõik või mitte midagi, sellise tavapanustamisega kinni seda turniiri ei pane. Suuri koefe/kombosid peab suurte ühikutega hitima.

                      Kommentaar


                        Minu meelest see turniir kajastab suurepäraselt panustajate psühholoogiat ja panustamises tehtud vigu üleüldiselt. Inimesed tahavad kõike ja kohe (mina kaasa arvatud). Võimalik, et see on antud turniiri jurues paratamatu ja 12 euro eest üritataksegi saada lihtsat rahalisa. Minu jaoks oleks näiteks pettumus, kui ma langeks kohe alguses välja. Ma tahaks kuni viimse päevani šansse omada.

                        Selles suhtes on sul õigus, et siin ei ole tavapärase panustamisega midagi teha. Kui muidu panustamises võib 10%-line juurdekasv hea olla, siis siin ei anna see midagi, või kas ikka ei anna?

                        Analüüsime hetkeks, kui palju punkte on saanud erinevate turniiride võitjad:

                        SBT1 - 224
                        SBT2 - 248
                        SBT3 - 300
                        SBT4 - 332
                        SBT5 - 110

                        Ehk siis, oletame nüüd, et mingi mängiaj suudab 10% iga kvartal oma punktide arvule lisada. See teeks mingi 135-140 ühikut.
                        Ja kas ta ei oleks siis viimane päev enam mängus? Minu meelest küll oleks. Igal juhul vajab viimane päev kiireid, riskantseid otsuseid ning tavapärasemast suuremat riski, eriti kui on rohkelt vastaseid.

                        Minu jaoks seisnebki tegelikult selle turniiri võlu mõnes mõttes viimases päevas, kus sa mängid mitte ainult numbrite, vaid reaalsete inimeste vastu. Teadatuntud saates Kuldvillak on ka lõpp-mäng, kus tervet mängu juhtinud mängija võib kaotada lõpus kõik.

                        Küll aga on selles ka mingi point, et kuidas premeerida neid, kes on stabiilsed, aga esikohta väga ei saa. Pärast eelmist turniiri alustasin hooaja edetabelit. Hetkeseisuga juhib seda NoCheating. Kindlasti saab hooaja üldvõitja eraldi väljatoomist ja suure tõenäosusega ka mingi lisaauhinna või mingi meene. See osa on selgitamisel.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          no kaua sa bookiet ikka koorid, vahepeal võiks pärisinimeste vastu ka võistelda ju igatahes hea töö, telekavaataja! välismaistes foorumites jääb kuidagi anonüümseks see trall, Eesti-siseselt ikka põnevam. Kas uus turniir algab kohe pärast praeguse turniiri lõppu?

                          Kommentaar


                            Esialgsete plaanide järgi 21. november kuni 6. detsember. Pärast seda tuleb kindlasti väike talvepaus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Mis mänge vaatate? Mida teiseks poolajaks soovitate?

                              City - Sevilla on open match, over 3.5 on reaalne

                              Kommentaar


                                Reali AH 0 mängiks ise.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X