320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise vaatasin City - Sevilla esimest poolaega, päris põnev andmine oli ikka aga tundub, et väravad pandi lukku ära.

    Kommentaar


      famos city toi kovasti punkte nüüd ja juve aitas viigiga...kova vark nuud edu ikka vaga suuuuuuuuuuuuuur

      Kommentaar


        ülejäänud peaks sündikaadi moodustama su vastu, lauri

        Kommentaar


          üritaks ka teistmoodi ajalugu teha proovida mitu päeva on võimalik igapäev järjest plussi teenida praegu on järjest 5 päeva õnnestunud...millal katkeb seeria 11 päeva jäänud

          Kommentaar


            Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
            Njaa.. Navarro ikka feilis täna.Oli minul ka ühes kombos real money peale ja selline feil. :/
            Ehk siis me leidsime viisi, kuidas lauri432 peatada. Tuleb tema poolt valitud sündmustele reaalraha panustada.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Nii ongi pean ennast tennises ja jalkas suht heaks spetsialistiks aga see mis tana toimus navarro lives vaatasin toesti nagu päevad olid mis on ka kunagi analuusitud kui naistel on tsukli aeg siis mangutasr koigib kovasti ja nii tujutult nagu navarro tana pidi midagi viga olema ootasin ja ootasin et annab loobuka aga seda ka kahjuks ei andnud ja teine pauk muidugi flipkensi minu lemmiku kaotus kindlalt teises setis on mingi jinx ju see et keegi toesti raha pani nende peale

              Kommentaar


                Kripeldab miinus tanases sonusin ehk ara aga kyi arvuti taha jouan napilt enne jalkat teeb ehk paeva päästebeti et plussi jaada

                Kommentaar


                  huvitav teooria päevade kohta, polegi kuulnud, aga mingi iva on selles.

                  Kommentaar


                    Nii on tegelt ka, ega nad seda kõik välja ei ütle aga naiste tennises võib just juhtuda mõni oluline mäng satub sinna perioodi mida meie keegi ei tea...http://www.ohtuleht.ee/661225/tabu-m...usid-voistluse

                    Kommentaar


                      Üldjuhul on jah naiste tennis kohati loto...sellepärast mulle enamasti meeldib panustada 2-3 ringis kui olen näinud 1 või 2 mängu sellel turniiril et olla kindel et mängija on heas vormis...see turniir mona barthel on jätnud väga hea mulje ja servigeimid kindlad ja kuna Baronil ka head servid siis bettisingi 1 sett üle 9,5 geimi. Nad lasevad mängus teha 2-3 breiki ja 1 breik sõltub kes alustab võib vabalt tähendada ka 6-4 võitu selleks et 6-3 jääks vaja tihti setis teha 2 breiki ja kuna vastane ka tavaliselt breigib korra siis jääb 6-4 või pikem aga barthel-baroni usun pikk mäng...ja nu Gulbis -Karlovic see tuleb ässademaraton esimesed 2 mängu mõlemad paugutanud kõvasti ja pole ime kui jääb 7-6 6-7 7-6 ja üle 9 geimi peaks suht kindel olema sest nii kõvade servijate tõrjerütm hakkab tekkima 1 seti keskel selleks ajaks loodan on seis 4-4 juba

                      Kommentaar


                        sesmõttes vahel on tõesti kindlam panustada 11le mehele, kes palli taga ajavad, kui ühele teadmata-seisukorras naistennisistile

                        Kommentaar


                          Vastupidi mul meeldib tennis rohkem kuna seal on 2 võimalust võidab üks või teine, aga jalkas 3 võimalust kui ennustada võitjat...ja tennises liigub seda siseinfot ka rohkem et kes mis vormis ja kuidas mängib ning tihti läheb see oma mõttemaailmaga kokku aga katsu nüüd saada jalkas siseinfot kui mäng sõltub 22 mehest...pigem otsin väärtust mingis inglise liigas kus ma iganädal jälgin fantasy pärast ja lemmiktiim jne ja näen mängupilte

                          Kommentaar


                            ise tunnen enda miinuseks on kiusatus panustada panustamise pärast...lihtsalt igav niisama ja siis loen mingi betifoorumit ja siis kuskil näen oi see tõesti hea vihje ja panen ja tala...lähen näppima asja mida ma ei tea ja pole kursis...või siis hakkab midagi lives tulema ja panen et muidu igav vaadata...usun kui panustaks ainult oma tugevustele tennis ja teatud jalkaliigad ning safe bette oleksin ehk plussi... tihti otsin suurt koeffi kuna 50€ võitmine mind ei motiveeri et siis ikka vaja ajada koeff suureks ning paradoks on see et kui liidad mingi 1,2 asja et koeff suuremaks saada see mäng just läheb aia taha...ning lisaks kindlasti kombotamine, eks ta vast õige oleks mitte kombotada aga ma ei tea mulle kuidagi meeldib 2-3 enda arust kindlat asja panna kuna pole seda algkapitali ka piisavalt palju et panna suurem bet ja võtta vähem välja kuigi näiteks kossu EM panin 800€ Leedu alagrupi võidu peale 1,6 koeff ja sain ilusti aga samas teiste mängudega suutsin selle teenitu maha mängida

                            Kommentaar


                              Raha (kiire) mahamängimise üks põhjusteks ongi kannatamatus. Liialt hasartsetele inimestele ei soovitaks.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Raha (kiire) mahamängimise üks põhjusteks ongi kannatamatus. Liialt hasartsetele inimestele ei soovitaks.
                                Kusjuures see SBT turniir on just hasartsetele inimestele. Reaalselt on oma raha mängus 15 euri, aga nende +/- 100 ühikuga saad teha igast ajuvabadusi.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X