320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Osaka võidab täna, aga koef on nüüd liiga väike.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      eilse kossuvingu lõpetuseks läks õhtu/öö siiski lõpuks (teenitult) hästi:



      ning covers.com streak survivoris on üks vend jõudnud 19 järjestikuse õige panuseni ning 21 õige korral saab juba 25 000$ cashi. ühtlasi kui endal panustamisideed puuduvad, siis leiab sealt mõne ässa streakeri, keda jälgida.

      Start your streak by making a pick in any of the available leagues for your chance to win serious cash including the $100,000 grand prize.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Korvpalli lõpuhetked võivad panustamise seisukohalt väga frustreerivad olla jah, kuna asjad võivad mõne hetkega kardinaalselt muutuda. Enda üks lemmik losse oli olukorras, kus kahe punktiga liin täidetud ning mängusaatus täiesti otsustatud liigamängus ning vastastel mõni sekund aega ja lastakse keskjoonelt kolmene lauapõrkega kotti. 99% juhtudest ei minda sellises olukorras enam viskelegi, aga ju oli tunne hea

        aga eks igast asju nähtud, saadud nii haigeid võite kui ka kaotuseid. käib asja juurde, aga kui suurem stake peal ja info on kätte saadud, siis ma võimalusel pingelisi lõpuhetki närvide säästmise nimel ei vaata.
        https://www.oddsportal.com/basketbal.../#ah;1;-6.50;0

        Rapla handycap +6.5. 20 sekundit mängida rapla rünnak -3 seisul, veideman astub auti, jurmala vastab kolmesega. 8 sekundit mängida, Rapla söödab otsaaudist otse küljeauti. Uus jurmala rünnak, lõpetatakse mängimine sisuliselt ära, 0.9 sek enne lõppu mingi rapla vend läheb ikkagi peksab vastu käsi ja 2 vabaviset

        Kommentaar


          peaks tegema uue alateema "Hala ja ving ja rõõmud", kus saaks end panustamisteemadel maandada ja hõisata - teistel meelelahustuslik lugeda ka

          Kommentaar


            prääk, eilepäevased kossuäravajumised jätkuvad, naljakas juba 2 minsa enne on Zhejiang 26ga ees (mul bet -17) ja siis....



            Ei hala, aga täiskuu laksib täiega, muud seletust pole.

            Kommentaar


              Ma väga väga harva vaatan panustatud mängu tervenisti ära. Tihti ei vaata üldse. Inimesed on muidugi erinevad, aga enda soovitus on mitte jälgida pingsalt sekundi kaupa, mis toimub. Jääb rohkem närvirakke.

              Viimati oli mingi Leedu käsipall, mille kulgu b365-st jälgisin. Panus oli võistkonna B DNB-l. 10 sekundit enne lõppu juhtis A 1 punktiga ja B sai penaltiviske. Muidugi nad ei visanud sisse. Või oli nii, et oli viik, nad ei visanud sisse ja imesid veel kontra vms.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma väga väga harva vaatan panustatud mängu tervenisti ära. Tihti ei vaata üldse. Inimesed on muidugi erinevad, aga enda soovitus on mitte jälgida pingsalt sekundi kaupa, mis toimub. Jääb rohkem närvirakke.

                Viimati oli mingi Leedu käsipall, mille kulgu b365-st jälgisin. Panus oli võistkonna B DNB-l. 10 sekundit enne lõppu juhtis A 1 punktiga ja B sai penaltiviske. Muidugi nad ei visanud sisse. Või oli nii, et oli viik, nad ei visanud sisse ja imesid veel kontra vms.
                ma ei vaata ka, jälgin seisu mängu lõpupoole ja siis rahuliku südamega teen tööd edasi....et lõppskoori vaadates natuke sajatada

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  eilse kossuvingu lõpetuseks läks õhtu/öö siiski lõpuks (teenitult) hästi:



                  ning covers.com streak survivoris on üks vend jõudnud 19 järjestikuse õige panuseni ning 21 õige korral saab juba 25 000$ cashi. ühtlasi kui endal panustamisideed puuduvad, siis leiab sealt mõne ässa streakeri, keda jälgida.

                  https://contests.covers.com/Survivor
                  sinna see streak läks...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tarretis Vaata postitust
                    sinna see streak läks...
                    jah, aga pole kehv tulemus, 19x järjest ca 1.93 koefiga pihta panna

                    Kommentaar


                      Ei hakka SBT teemat risustama, aga mismõttes, et 13 panust see kvartal täis see tähendab seda, et ma see SBT nüüd panustada ei saa ennem playoffe (juhul kui ma sinna jõudma peaks)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ei hakka SBT teemat risustama, aga mismõttes, et 13 panust see kvartal täis see tähendab seda, et ma see SBT nüüd panustada ei saa ennem playoffe (juhul kui ma sinna jõudma peaks)
                        Ah on jah see reegel ehk GG mu SBT seekord. Oli ilus turniir. Tra ma sellise reegli kahesilmavahele jätsin.

                        Kommentaar


                          mu eelviimane panus oli 30 ühikut, mitte 20, seega kokku peaks olema 20 veel

                          Kommentaar


                            Mul oli Doria võidu peale ka kümps pandud.

                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            Serie A 19:00 Samdporia - Udinese
                            Sampdoria @1,95 (12Bet)
                            10 ühikut
                            Ja Nasfal, sa saad kolmapäeval edasi kütma hakata.

                            Kommentaar


                              Vead parandan järgmise tabeliga.

                              Nasfal - 4 kvartalit on kokku, igas kvartalis on max 12 panust.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ah on jah see reegel ehk GG mu SBT seekord. Oli ilus turniir. Tra ma sellise reegli kahesilmavahele jätsin.
                                Õige mees ju juhendit ei loe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X