320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Ma võin lahjemat sorti mürki võtta, et kuskil ongi alati väikeses kirjas justnimelt reeglites ja t&c, et 1. Bookmaker is always right. 2. Look point 1. Kes pikemalt on panustamisega tegelenud ehk mäletab kuidas umbes kümme aastat tagasi seda äri aeti, Malta litsentsiga kontorid täesti tuimalt tegid ponzit või vähemalt stallisid väljamaksetega massiliselt. Limiteerimine on selle kõrval lihtsalt väike ebamugavus, ega mingi mudaliiga koefe traderist paremini teades pole kunagi saanud jahte ja villasid omale lubada, taskuraha+hobi aktiivsele huvilisele pigem...
    See tuletab meelde, kuidas natuke aega tagasi kossuliidu pressiesindaja Maksimov (kellel alati õnnestub selliste urmarilaadsete napakate väljaütlemistega silma paista) teatas facebooki korvpalligrupis ühe kihlveopettuse kahtlusega mängu all, et tema arvates oli mängule õige moneyline (umbes lihtsalt mälu järgi meenutades) 1.5-2.5 ja handycap 20.5 ja kõik loogiline! Ta siis oli eelmisel kümnendil tegutsenud spordiennustus.ee põhitrader. Ime ka, et nendel firmadel kõik perse kukkus kippuma kui tööle võeti vaid minpalgaga flatearthereid.

    Kommentaar


      Kas kellegile tundub praegune Roma 3,40 vs Napoli olevat ka natukene liiga ilus ja magus?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kas kellegile tundub praegune Roma 3,40 vs Napoli olevat ka natukene liiga ilus ja magus?
        Pede ennustamine

        Kommentaar


          kui siin laupäevaseid asju juba postitatud sai, siis panen ka pühapäevased panused. Lõppskooriks jäi 17-3-1, lisaks veel laupäevaöine Marinersi ML võit ja eilne tegelik Marinersi +1 (tabelis toodud +1.5 asemel).
          Võib rahule jääda, aga pea huugab nüüd numbrite crunchimisest, aga mis ma tahtsin tõestada, et ka tippliigades on võimalik üht-teist teenida ja bookiede eksimusi siin ei esine. Tuleb ainult õppida, õppida, õppida. Rohkem teemat ei risusta screenshottidega.

          Kommentaar


            selline huvitav asi on olemas, ehk keegi blogabetis seni tegelenutest soovib liituda.



            töötab nagu AsianConnect ja investeerimisplatvorm ühekorraga - kannad raha sisse ja hakkad panustama ning kui hästi teed, siis saavad investorid automaatselt su tippe hakata jälgima ning saad määrata mis % nende profitist endale saad. Usaldusväärsuse kohta info puudub.

            Kommentaar


              Minu arust on ka nõme võitvate mängijate limiteerimine (va. kui nad abusivad obvious erroreid vms). Aga üteleme nii, et Betsafe fookus lihtsalt pole pakkuda head sports betting keskkonda, vaid pakkuda suvainimestele entertainmenti.
              Et noh, kui seadus oleks selline, et nad ei tohiks kedagi limiteerida. Siis nad lihtsalt ei pakuks neid madalaid liigasid kus te võidate, või oleksid limiidid kõigile panustajale väga madalad.

              Aga muidu, Taanis vist on seadus, mis ei luba mängijaid limiteerida? Proovisin googeldada, aga ei leidnud eriti midagi mis räägiks sellest. Samas olen nagu kuulnud sellist juttu.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                Aga muidu, Taanis vist on seadus, mis ei luba mängijaid limiteerida? Proovisin googeldada, aga ei leidnud eriti midagi mis räägiks sellest. Samas olen nagu kuulnud sellist juttu.
                Ei usu, et kusagil selline seadus on.

                Ja üldiselt sa tabad pointi. See ongi meelelahutusäri.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ei usu, et kusagil selline seadus on.

                  Ja üldiselt sa tabad pointi. See ongi meelelahutusäri.
                  Jah. Aga see mis siin välja toodi, et seadus võiks rohkem panustajaid kaitsta on täiesti valid point. Vähemalt minu jaoks. Sorry, kui bookmakerite kasumid on liiga väikesed 110%, siis tuleks ennast kokku võtta. Lihtsalt praeguses olukorras pole vaja seda teha ja lihtsam on hästi odavalt lambi turgusid kopeerida ja võtta actionit ainult kaotavatelt mängijatelt.

                  Pinnacle on ehe näide kuidas saab teha raha ka limiteerimata. Jah okei, meelelahutus kannatab, sest ei saa bettida double chance marketit eesti teises liigas vms. Aga ega siis triobetil kasum võtmata jää. Olles ise samal väljakupoolel kus sina, siis on praegu olukord bookmakeritele muidugi väga hea. Mis ei tähenda, et ma arvaks, et see on aus.

                  Kommentaar


                    kui kuskil sitta sööki pakutakse, nagu mina täna Istanbul Kebabis sain, siis ei lähe sinna ju enam. Samamoodi panustamisega - kui Paf või hui teab kes ikka vaipa alt tõmbab, siis enam seal ei panusta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ei usu, et kusagil selline seadus on.

                      Ja üldiselt sa tabad pointi. See ongi meelelahutusäri.
                      No ikka korralik meelelahutus kui hasartmängus mõnesaja euri võitmise peale bänni saad. Reklaamid on küll sellised, et tule võida meiega ja võta 500 euri boonust ka tead! Aga reaalsuses see boonus on nii sitt et ei kata poolt panuste vigi ka ära ja kui lahtimängimisele lähedale hakkad jõudma siis lõigatakse su limiidid 20 sendi peale, et selle kätte saamine võimatuks teha. Erilised meelelahutusäri kullatähed on optibet, tonybet jms junnid, millel kenasti T&C-s kirjas, et kui boonust läbi mängitud ei saa võetakse kogu teenitud kasum ka ära tuima näoga. Koguaeg mõtlen, et kui oleks koht, kuhu saaks raha viia ja vastu saada mitte midagi muud kui jalahoop perse, küll siis oleks meel hästi lahutatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Koguaeg mõtlen, et kui oleks koht, kuhu saaks raha viia ja vastu saada mitte midagi muud kui jalahoop perse, küll siis oleks meel hästi lahutatud.


                        ega see ei muutu ju, kui panustamist tõsiselt tahad võtta, siis tuleb liikuda välismaale, kus SBO/Pinn ja asiaadid kättesaadavad. Siin riigis käibki üks trall ja sügamine

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Jah. Aga see mis siin välja toodi, et seadus võiks rohkem panustajaid kaitsta on täiesti valid point. Vähemalt minu jaoks. Sorry, kui bookmakerite kasumid on liiga väikesed 110%, siis tuleks ennast kokku võtta. Lihtsalt praeguses olukorras pole vaja seda teha ja lihtsam on hästi odavalt lambi turgusid kopeerida ja võtta actionit ainult kaotavatelt mängijatelt.

                          Pinnacle on ehe näide kuidas saab teha raha ka limiteerimata. Jah okei, meelelahutus kannatab, sest ei saa bettida double chance marketit eesti teises liigas vms. Aga ega siis triobetil kasum võtmata jää. Olles ise samal väljakupoolel kus sina, siis on praegu olukord bookmakeritele muidugi väga hea. Mis ei tähenda, et ma arvaks, et see on aus.
                          Ma olen korduvalt öelnud, et minu arust limiteeritakse liiga rangelt, kohati asjatult. Ma olen üldiselt selle temaatikaga nõus. Aga samas, teades, kui suur see panustajate volüüm (Eestis tegutsevatest gruppidest Betssonil kahtlemata suurim), siis ei ole aega iga panustaja hingeellu süveneda (temaga arenguvestlusi pidada) ning kui joonistub välja muster, siis käitutakse ka vastavalt. Õnn on siis, kui kohalik äritiim või trader viitsib vaielda, aga mina ausalt enam ei viitsi. Lõppude lõpuks seesama inimene tõmbab mulle pärast oma 500-1000 eurose panusega võrkpalli esiliigas üle kõrvade, kuna ta teab, et eile haigestus kogu Rakvere tiim kõhutüüfusesse.

                          Endiselt on see meelelahutusäri, oma hasarttunde rahuldamiseks. On tore tuua siin demagoogilisi näiteid, kuid limiteeritud mängijad on laias laastus siiski vigade otsijad. Jah, nende süü see ei ole, aga nende limiteerimisel on võimalik tavalistele inimestele ka rohkem turge pakkuda, kuna ei ole vaja kogu aeg kõiki turge nii palju jälgida. Easy.

                          Ma ei ole kindel, kuidas peaks välja nägema seadus, mis kaitseks panustajaid limiteerimise eest. Siin on jälle muud ohud.

                          Mis oli, on ja jääb täielikuks bullshitiks on väide, et palgates endale mingid ulmespetsialistid, on võimalik sellega hullult kasumit suureneda. See väide ilmselt panigi mind üldse vastu argumenteerima midagi. Millegi peale peale vihastada on normaalne ja mulle ka ei meeldi, et olen 4-5 kontoris alla 1 eur panuste peal. Shit happens.

                          Ja nüüd küsimus härra rahvaspordipäevale. Ma eeldan, et kuna sa need vead välja tood, siis sa üritad ikka ja jälle Betsafe's mängida. Miks? Pinnacle ei limiteeri oma kasutajaid ju. Suurepärane teenus. Jah, ta pole küll ametlik Eestis, aga vaevalt seal suur probleem on lehele jõudmisega või rahaga opereerimisel. Miks sa siis kasutad Betsafe teenust? Siiras küsimus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Meelelahutus või mitte, aga mu arust võtmeküsimus on ikkagi see, et miks peetakse gamblingusektoris väärtuse võtmist millekski seadusevastaseks ja sellest lähtuvalt toimub teatud kasutajate jõhker diskrimineerimine, mis on väga selges vastuolus EL direktiividega. Ma ei suuda ette kujutada ühtegi teist ärivaldkonda, kus nõustutakse teenindama ainult neid kliente, kes pole liiga lahtise peaga, aga maailm toimib igas valdkonnas täpselt samamoodi, et üldjuhul saab üks osapool tehingust rohkem kasu kui teine osapool ning keegi peab ka kahju kannatama. Panustamine ei ole tegelikult ju mitte midagi muud kui lihtlabane ostu-müügi tehing. Teenusepakkuja pakub x asja eest hinda y ning kliendil on valida, kas talle pakub see tehing huvi või mitte. Samamoodi nagu ma käisin eile Rimis banaane ostmas. Tundus, et sain hea tehingu, hind oli sobiv, aga kõik banaanid hoopis mädanesid ning Rimi suutis minult kasseerida 0 väärtusega tootelt raha. Teinekord läheb aga paremini ja saan 6€ väärtuses kauba 3€ eest, aga selle vahega, et mina saan neid osta täpselt sama palju kui mu 19-aastane Bangladeshi sõbranna, kes bookie juures pärast esimest poekülastust uksest välja pekstakse. Aina enam on kuulda erinevatest suurtest kohtumenetlustest bookiede vastu, et ehk saab see temaatika millalgi ka selged lahendid, sest olgugi, et igale liikmesriigile on antud väga suur diskretsiooniõigus oma territooriumil tegutsemiseks, siis tegelikult valitseb ikka korralik bardakk. Ammu üritan juba end kokku võtta ning lõpuks ka õiguskantslerile kirjutada, saamaks selgust, kas toimub bookiede poolne diskrimineerimine või olen ma ise liiga rumal.

                            Külaliigade jõhker inside info on muidugi teema, aga siiski väga väike osa kogu turust. Esmaspäevalgi oli meil siin Eesti Esiliigas huvitav mäng Levadia U21 - Welco näol. Mitte midagi ei jooksnud koosseisude kohta välja ehk kõik alustasid samalt platvormilt tund enne mängu kui koosseisud avalikustati, mille tulemusena tõmbas -0,75 (tund enne avavilet), mis tõmbas liveks lausa -4 peale (obv tehti üle). Ja nüüd on küsimus, kas toimus taaskordselt reeglite rikkumine, et ma kasutasin kõikidele kättesaadavat informatsiooni? Bookiede arvates muidugi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Meelelahutus või mitte, aga mu arust võtmeküsimus on ikkagi see, et miks peetakse gamblingusektoris väärtuse võtmist millekski seadusevastaseks ja sellest lähtuvalt toimub teatud kasutajate jõhker diskrimineerimine, mis on väga selges vastuolus EL direktiividega. Ma ei suuda ette kujutada ühtegi teist ärivaldkonda, kus nõustutakse teenindama ainult neid kliente, kes pole liiga lahtise peaga, aga maailm toimib igas valdkonnas täpselt samamoodi, et üldjuhul saab üks osapool tehingust rohkem kasu kui teine osapool ning keegi peab ka kahju kannatama. Panustamine ei ole tegelikult ju mitte midagi muud kui lihtlabane ostu-müügi tehing. Teenusepakkuja pakub x asja eest hinda y ning kliendil on valida, kas talle pakub see tehing huvi või mitte. Samamoodi nagu ma käisin eile Rimis banaane ostmas. Tundus, et sain hea tehingu, hind oli sobiv, aga kõik banaanid hoopis mädanesid ning Rimi suutis minult kasseerida 0 väärtusega tootelt raha. Teinekord läheb aga paremini ja saan 6€ väärtuses kauba 3€ eest, aga selle vahega, et mina saan neid osta täpselt sama palju kui mu 19-aastane Bangladeshi sõbranna, kes bookie juures pärast esimest poekülastust uksest välja pekstakse. Aina enam on kuulda erinevatest suurtest kohtumenetlustest bookiede vastu, et ehk saab see temaatika millalgi ka selged lahendid, sest olgugi, et igale liikmesriigile on antud väga suur diskretsiooniõigus oma territooriumil tegutsemiseks, siis tegelikult valitseb ikka korralik bardakk. Ammu üritan juba end kokku võtta ning lõpuks ka õiguskantslerile kirjutada, saamaks selgust, kas toimub bookiede poolne diskrimineerimine või olen ma ise liiga rumal.

                              Külaliigade jõhker inside info on muidugi teema, aga siiski väga väike osa kogu turust. Esmaspäevalgi oli meil siin Eesti Esiliigas huvitav mäng Levadia U21 - Welco näol. Mitte midagi ei jooksnud koosseisude kohta välja ehk kõik alustasid samalt platvormilt tund enne mängu kui koosseisud avalikustati, mille tulemusena tõmbas -0,75 (tund enne avavilet), mis tõmbas liveks lausa -4 peale (obv tehti üle). Ja nüüd on küsimus, kas toimus taaskordselt reeglite rikkumine, et ma kasutasin kõikidele kättesaadavat informatsiooni? Bookiede arvates muidugi.
                              Kas keegi tühistas su võidu?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kas keegi tühistas su võidu?
                                Fh kaotused oleks võinud tühistada küll keegi

                                ei olnudki otseselt telekavaatajale see postitus mõeldud, vaid lihtsalt üleüldiseks aruteluks, et kui paar korda allahinnatud kaupa võtta, siis pärast ei saa täishinnaga rämpsule ka enam ligi.

                                veel üks huvitav käitumine bookiede poolt on ilmselgelt manipuleeritud mängud lives. võiks ju turu üldse kinni lükata, aga miskipärast paljud kohad seda ei tee, vaid pakuvad nt 89. minutil 1.2 - 4 suhtega, et lüüakse vähemalt veel üks värav. ju siis on see bookie jaoks jätkuvalt ikkagi kasulik, sest on piisavalt rumalaid inimesi, kes ei suuda oma õnne uskuda, et nii vähe on ju veel mängida jäänud ja nii kõrget koefitsienti pakutakse, aga kas keegi nendele mängijale panuse ka tagastab kui saab kinnitust, et tegemist ei olnud ausa mänguga? vastupidisel juhul kui oled selle panuse peal, mis peabki "võitma", siis kasutatakse küll erinevaid meetodeid raha kinnihoidmiseks/panuse tühistamiseks jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X