320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja veel üks teema, et jõhkralt kaotavatel mängijatel lausa tõstetakse limiite, et nad saaksid veel rohkem kaotada. okei?

    Kommentaar


      Mul on raske vaielda, kui 80-90% jutuga nõus. Samas sõna diskrimineerimine on megalamp. Sorry, aga lähed liiale.

      Mis puudutab panustajate ja mängijate õigusi, siis kunagi need kindlasti laiendatakse, aga siis jäetakse vaid suuremad turud, mis jõuavad formeeruda ja lõpuks on needsamad targad mängijad need, kellel pole midagi selles maailmas teha enam.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Mis puudutab panustajate ja mängijate õigusi, siis kunagi need kindlasti laiendatakse, aga siis jäetakse vaid suuremad turud, mis jõuavad formeeruda ja lõpuks on needsamad targad mängijad need, kellel pole midagi selles maailmas teha enam.
        See oleks täiesti OK, mitte ühelgi teenusepakkujal pole kohustust pakkuda Eesti 4. liiga stiilis jalgpalli, aga kui pakkuda, siis võrdsetel tingimustel.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          ja veel üks teema, et jõhkralt kaotavatel mängijatel lausa tõstetakse limiite, et nad saaksid veel rohkem kaotada. okei?
          et bookiele tulu tuua, for sure.

          aga küss telekavaatajale, et kas bookie mingil hetkel võib vaadata, et mõni kasutaja on selgelt mõistlikkuse piiri ületanud ja rakendab kasutajale exclusionit?

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            et bookiele tulu tuua, for sure.
            loomulikult, lihtsalt ma räägingi, et erineva käitumismustriga kasutajate erinevast kohtlemisest, ka teises suunas.

            paljud elukutselised panustajad üritavadki osta just selliseid kasutajaid, mis oleks korralikult auku pannud, tean eelmisest hooajast ühte näidet, kus Uni platvormi ühes bookies sai Eesti väikesele karikale, kus mängisid tugevuselt Eesti 4. ja 5. liiga meeskonnad laduda ühe kasutaja alt 3k eest panuseid.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ja nüüd küsimus härra rahvaspordipäevale. Ma eeldan, et kuna sa need vead välja tood, siis sa üritad ikka ja jälle Betsafe's mängida. Miks? Pinnacle ei limiteeri oma kasutajaid ju. Suurepärane teenus. Jah, ta pole küll ametlik Eestis, aga vaevalt seal suur probleem on lehele jõudmisega või rahaga opereerimisel. Miks sa siis kasutad Betsafe teenust? Siiras küsimus.
              Esiteks see on väga ebaaus küsimus, martin helme stiilis "kui ei meeldi diskrimineerimisvaba ühiskond, kao kanadasse nahh"

              Teiseks ka pinnacle limiidid on liiga madalad minu jaoks (mingi 140 daala päev varem, 350 mängupäeva hommikul ja 720 vms paar tundi enne mängu algust eestis), seega minu jaoks panuste panemine näebki välja selline, et saadan mitmekümnes kontoris 50-100 euri läbivaatamisele (mingis viiendikus ikka vastu võetakse) ja seejärel lähen pinnacle maxi järgi. Tõenäoliselt seetõttu saan ka limiidid kiirelt peale, kuna võtan mingi joone enne kui liin (puhtalt minu tõttu) liikuma hakkab.

              Kogu selle jama juures ma isegi ei tea kas ma olen võitev mängija, käesoleval hooajal alates septembrist olen raudselt vähemalt paar kilo miinuses. Ja see vist ajabki mu majandusliku parempoole ajukerast eriti kettasse, et lisaks salamisi kõigi mängijate scammimisele, riskitakse ka mingi 5k kuus pokkeris reiki maksvate klientide kaotamisega, sest äkki kogemata võidab natuke ennustamises tead.

              Kommentaar


                Esimene lause oli muidugi vastupidi mõeldud, aga siin foorumis muuta ei saa ju arusaadavatel põhjustel

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Teiseks ka pinnacle limiidid on liiga madalad minu jaoks (mingi 140 daala päev varem, 350 mängupäeva hommikul ja 720 vms paar tundi enne mängu algust eestis),
                  see ei ole küll ju Pinnacle viga, et mudaliigadele pandavaid summasid piirab? Muide, kas sa ei saa panust korrata, 720 EUR paned näiteks 5x

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    see ei ole küll ju Pinnacle viga, et mudaliigadele pandavaid summasid piirab? Muide, kas sa ei saa panust korrata, 720 EUR paned näiteks 5x
                    Oot, misasja?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar




                      here you go

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        see ei ole küll ju Pinnacle viga, et mudaliigadele pandavaid summasid piirab? Muide, kas sa ei saa panust korrata, 720 EUR paned näiteks 5x
                        Saan korrata küll, aga liin ju koguaeg liigub iga minu panuse peale, kasvõi psühholoogiliselt ei taha võtta 17 handycappi kui just olen 14 võtnud ju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Saan korrata küll, aga liin ju koguaeg liigub iga minu panuse peale, kasvõi psühholoogiliselt ei taha võtta 17 handycappi kui just olen 14 võtnud ju
                          ja su probleem on mis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            ja su probleem on mis?
                            Ma ei saa hästi küsimusest aru, pinnaclega mul ei olegi otsest probleemi, ikka eurobookiedega, kes ei võimalda osadel klientidel panustada niipalju kui teistel.

                            Kommentaar


                              Ma ju SBOBETi suhtes ka mingit protesti ei avaldanud, kuigi nende max panus mingi 64 euri eesti liigadel. Hea et toidutalonge ei palu üle ookeani saata.

                              Kommentaar


                                720 võid ju 5x vajutada, aga lõppkokkuvõttes panustad sa tõenäosust ja kui sa leiadki, et praegune turuolukord on sulle soodne, siis pärast mõnda maxi ei pruugi sellel panusel enam väärtuski olla, aga see on juba väga väike probleem jah.

                                mulle tuli täna 15 minutit enne Eesti liiga mänge meelde, et Betsafe hakkas ju Eesti liigas mängijate eripanuseid pakkuma. mõtlesin, et teen mängude jälgimise veidi põnevamaks ja deposin 50€, et teha viis 10€ panust väravalööjatele. Ilmselgelt puhas meelelahutus, loomulikult oleksid kõik ka mööda läinud, aga ühtegi panust kahjuks või õnneks vastu ei võetud. Ilmselt ärkasin liiga hilja ja mu panuste üle otsustati välismaalt, aga -EV turgudele for fun võiks sümboolse summa ikka käsitsi vastu võtta. Kui 10€ on palju, siis ehk 5€, oleksin täna kellegi lõuna vähemalt kinni maksnud.

                                telekavaataja ajab ägedat asja Eesti spordi pakkumisel ja selle eest müts maha. Austusest aktiivse foorumikaaslase vastu pole teinud Betsafe`i lisakontosid ka, aga tegelikult ka ju ei ole see normaalne kui mitte midagi panustada ei saa. Ma ei tule ju 10€ panustega mingit väärtust võtma, see ongi puhas meelelahutus, aga keeruline on sellestki osa saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X