320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Kui juba sihuke panus vastu võetakse sealtpoolt, siis tõenäoliselt oleks hädavaevu nulli saanud panustaja end sellega.
    See panustaja on räiges plussis. Selle aasta sees vist +100k vms.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      See panustaja on räiges plussis. Selle aasta sees vist +100k vms.
      Misasja, miks riskiosakond tema kontot ei limiteeri? Minu arust tavaliselt peale paari tuhandet juba max panus 2 euri kandis.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        See panustaja on räiges plussis. Selle aasta sees vist +100k vms.

        Mul ka raske seda uskuda. Mul pandi Coolbetis pärast kõrgliigades +2k teenimist limiidid sellised, et Bundesligas oli viimati max panus 16€. See oli ka viimane kord, mil Coolbeti külastasin.

        Betsafe’is kulus eelmise aastal kontoga täpselt üks 100-eurone panus Euroopa liiga peale - isegi ei mäleta, mis Eesti tiimi vastu panus pandud sai -, et limiteeritud saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
          Mul ka raske seda uskuda. Mul pandi Coolbetis pärast kõrgliigades +2k teenimist limiidid sellised, et Bundesligas oli viimati max panus 16€. See oli ka viimane kord, mil Coolbeti külastasin.

          Betsafe’is kulus eelmise aastal kontoga täpselt üks 100-eurone panus Euroopa liiga peale - isegi ei mäleta, mis Eesti tiimi vastu panus pandud sai -, et limiteeritud saada.
          Tema võite on ju Betsafe Lives ka kajastatud.

          Ja seda ma ei viitsi enam ammu seletada, et limiteerimisel ei ole tähtis võit vaid panustamismuster.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            mida laupäevaöösiti ikka muud teha, kui USA sporti tsekkida. CLE vs TOR lähevad kokku ning obvious on, et CLE lööb platsi puhtaks, sest TOR on shorthanded ja järjest võõrsil lutipagasit suurendanud. Aga underdoge on tore backida ning 2.22 saab TOR võidu eest kätte. TOR ML oleks vägagi ebapopulaarne valik, aga me ei hooli.

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              mida laupäevaöösiti ikka muud teha, kui USA sporti tsekkida. CLE vs TOR lähevad kokku ning obvious on, et CLE lööb platsi puhtaks, sest TOR on shorthanded ja järjest võõrsil lutipagasit suurendanud. Aga underdoge on tore backida ning 2.22 saab TOR võidu eest kätte. TOR ML oleks vägagi ebapopulaarne valik, aga me ei hooli.
              Ma võtsin Clevelandi 1.80nega midagi ja 1X2 valikuga, sest nii suur tõenäousus, et Cleveland paneb eest minema ja viiki ei pea kartma seega ei hakanud lihtsalt 1/2-te võtma. Mulle meeldib ka Nbas otsida neid underdoge, aga Toronto 2.22 ei tasu nagu riski ära. IN CLEVELAND WE TRUST.

              Kommentaar


                Nojah kui absull ma ei tea mis kõik visked kukuvad ja avaveerandiga varumehed pmst 50 punni kütavad, siis.... haige

                Kommentaar


                  Poolajal sai kasum ära toodud ja võetud Cleveland +28.5, sest no ei tahtnud uskuda, et selline viskekontsert lõpuni selliste vendade poolt kestab. Imelik mäng siiski. Carbonil kuues meel, et sellist asja 2.2-ga võtab ja pihta tulistab.

                  Kommentaar


                    Charlotte on küll favoriit täna, aga spreadi coverimises pigem underdog. Võtakski CHA -4 täna (Pinnacle 2.17)

                    Kommentaar


                      11:2 tegi ATL lõpuspurdi ja CHA võiski kellad varna riputada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        11. Aprill Eesti premium liiga Kalju vs Levadia. Levadia saab kahega kätte. Minge printige raha.
                        Homme Tammeka Viljandi väravad peaks ka suht easy print olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Homme Tammeka Viljandi väravad peaks ka suht easy print olema.
                          Ma jälle usun, et lüüakse vähe. Tulevik peab ka omad järeldused tegema, et neile on nelja mänguga löödud 13 väravat ja tõmbavad kaitse lukku.
                          Ei usu, et väga lahtine mäng tuleb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            Ma jälle usun, et lüüakse vähe. Tulevik peab ka omad järeldused tegema, et neile on nelja mänguga löödud 13 väravat ja tõmbavad kaitse lukku.
                            Ei usu, et väga lahtine mäng tuleb.
                            No ma mingit 4:4 ei arvagi ja mul ka sōber ennustab kindlat undergame, aga ma jälle näinud mōlema esituses kōiki mänge tahaks uskuda et over ala 2.5 peaks ikka suht kindel olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              otsusepuud kasvama ja raha printima! NHL ja taoliste liigade puhul on suht easy selliseid regressioone läbi viia kuna erinevat datat sitaks.

                              https://www.sciencedirect.com/scienc...556?via%3Dihub
                              Lampi jäi silma kuus kuud hiljem see postitus ja tuli meelde üks vägev Long Read Bill Benterist, kes Hong Kongis algode abil ligi miljardi kokku lükkas. Lugesin küll seda lugu kolm aastat tagasi, aga minu mäletamist mööda see iva oli seal, et HK-s oli totalisaatori süsteem, mille puhul algode tootlus on (oli) oluliselt parem kui maja vastu panustades.

                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                wtf? kuidas Ben Askren underdoggie on?




                                NB! Kuhu underdoggie kadus meie foorumist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X