320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siinsed eksperdid Teichmanni (seti)võitu usuvad? Päris sümpaatselt mängis eile Osaka vastu, samas kas kaks eneseületust järjest on jõukohased talle? Sai algselt eile Naomi 2:0 peale pandud ja kui teise seti järel oli näha et Naomi "ma istun kodus keldris ja maailma uudiseid ei jälgi" Osaka on cooked , sai Teichmanni võiduga vähemalt tasa tehtud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Brick Vaata postitust
      Siinsed eksperdid Teichmanni (seti)võitu usuvad? Päris sümpaatselt mängis eile Osaka vastu, samas kas kaks eneseületust järjest on jõukohased talle? Sai algselt eile Naomi 2:0 peale pandud ja kui teise seti järel oli näha et Naomi "ma istun kodus keldris ja maailma uudiseid ei jälgi" Osaka on cooked , sai Teichmanni võiduga vähemalt tasa tehtud.
      Ega tipstereid väga ei kõiguta Teichmanni võit Osaka üle - mõjuv enamus ennustab ikkagi Bencici võitu. Mu enda kalkulatsioonid näitavad esialgu, et peaks jääma Games Under 22, sellest tulenevalt võiks küsida, kas Teichmann võidaks 2 setiga Bencicit? Tõenäoliselt mitte. Aga kes siis võiks võita 2 setiga - Bencic, eks.
      Mulle endale väga meeldiks võtta underdogi võitu ja turu sentimentile vastu astuda, aga antud juhul on usk suhteliselt väike.

      Kommentaar


        samas ma mingeid soccerneti foorumiahve ei usuks eriti ning kui ikka endal veendumus, et Teichmann suudab, siis teeks ka beti ära

        Kommentaar


          teeb täna ööseks ka ühe parlay. eriti lahe oleks kui hoopis Teichmann korraldaks asja ära alla 22 geimi

          Kommentaar


            Kes oleks küll arvanud, et olümpiavõitja esimeseks komistuskiviks saab hea sõber, kaasmaalanna. Teichmann mängis briljantselt ja siin võib veel rahulikult järgmine ring edasi minna.

            Ma sind underdoggie suvaliseks foorumiahviks ei nimetaks. Mulle meeldib üleüldiselt su vastuvoolu ujumine.

            Kommentaar


              kuulge sõltlased ja muud loomad, mida teie mudelid homsest Wolves vs Nuno Espirito Santo mängust näitavad? 3 koef Spursile on päris hea? Draw no bet on suht kindel minek?

              Kommentaar


                poisid-plikad, jätkates WTA Cinniga, kas KaPlis või Teichmann täna?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  poisid-plikad, jätkates WTA Cinniga, kas KaPlis või Teichmann täna?
                  Jil või skip

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Jil või skip
                    Ma ise kaldun Plissi poole. Kuna moneyline on 1.50 siis ahnus ajab vaatama pigem Games -3 või lausa -4 peale. Murelikuks teeb, et selle valikuga astun ma turuga ühte sammu suht - kuid ega see erinemine polegi eesmärk omaette, lihtsalt midagi, mida arvesse võtta.

                    Kommentaar


                      Teichmann on ikka beast, teisel setil murdis just ja 4:3 juhib. Tuleb âra vist

                      Kommentaar


                        hola que pasa mi pana cabronito

                        kas esmaspäeviti ka panustad?

                        Kommentaar


                          paar teaserit

                          Eikeri +1.5 set @3.3
                          Blinkova @3.3

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            paar teaserit

                            Eikeri +1.5 set @3.3
                            Blinkova @3.3
                            Et Teichmann väsinud Barty saunast? Huvitav, et Pinnacle ei paku veel Teichmanni matši...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Et Teichmann väsinud Barty saunast? Huvitav, et Pinnacle ei paku veel Teichmanni matši...
                              väsimuse argument jah tavaliselt kui eelmisel turniiril mängija diipi läks ja peab uues linnas järgmine päev mängima + tema peale läheb nkn "recency bias" raha (kuigi eelmiste kohtumiste järgi suht aus koef?)

                              puhtalt kohvipaksu ja enda "biased" kogemuse pealt pakutud teooria tho, keegi kellel tennisekohtumiste datat on saaks vast kiirelt järgi vaadata kas 1st round exit on sellisel juhul tavaline nähtus mängijale kes ei ole top 50nes ja kes järjepidevalt kohtumisi ei võida

                              kui uus turniir oleks teisel kontinendil või teises ajavöötmes, siis sisetunne oleks veelgi parem selle panuse koha pealt

                              Kommentaar


                                Jil Belén otsustas mitte mängida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X