320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    @underdoggie

    Täna on üks kena kutsu @4 saadaval

    Kommentaar


      Mängin ka paari underdoggi US Open kvalis

      F.Silva @3.1
      Coppejans @2.9
      E.Perez @2.85

      Kommentaar


        minge perse kui palju matše tulemas US Openil. Osalt hea aga teisalt jälle surve peal, et peab kõik üle tsekkama

        Kommentaar


          Pafis slammide ajal Fantasy game ka, mu lemmik nah

          Kommentaar


            Rebecca Marino tundub tugev pick olevat viimase aasta vormi põhjal

            Kommentaar


              Marta kurdab instagrammis kuumuse üle. Ei tea kas tahab tähelepanu saada või ongi reaalselt jube olla seal. Samas kuum on ju mõlematele mängijapaaridele..

              imaginary bet, et ta kaotab selle paarismängu.

              Kommentaar


                Marta juba täna väljas mänginud, ning kannatanud, äkki ei ole piisavalt vett joonud vms

                panin siiski väikse panuse vastastele kes üksikmängu mängivad alles homme

                Kommentaar


                  kuidas täna Anett Kontaveit mängib? Garcia on väga on/off mängija ja pole oma tippvormi tükk aega saavutanud, samas Anetil ka mingi moti teema vist

                  Kommentaar


                    A l a t i kui Anetti peale panen siis ta kaotab ja vastupidi + minu meelest on prantslased kõige suuremad chokerid tennises. 😀

                    Koepfer @3.9 issa play. PCB mängis eile juba suht veidralt ja slämmini on jäänud mõned päevad, pigem võiks seal tegusid teha.
                    US Open qualies Bolkvadze+Bolsova Z @2.89

                    Kommentaar


                      Ma võin panustada Polüneesia jalgpalli II divisjoni matšidele, aga Eesti sportlasi ma ei puutu kunagi.
                      US Openilt leidsin säherdused asjad:

                      Kommentaar


                        võtab ka sellised:



                        Lisaks Osuigwe straigh win, selle eest antakse B365s tervelt 2.75

                        Kommentaar


                          Kuigi Osuigwe on 0:3, taga siis võtan ikkagi veel ühe straight win, selle saab praegu 6.50ga...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            Mängin ka paari underdoggi US Open kvalis

                            F.Silva @3.1
                            Coppejans @2.9
                            E.Perez @2.85
                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            A l a t i kui Anetti peale panen siis ta kaotab ja vastupidi + minu meelest on prantslased kõige suuremad chokerid tennises. 😀

                            Koepfer @3.9 issa play. PCB mängis eile juba suht veidralt ja slämmini on jäänud mõned päevad, pigem võiks seal tegusid teha.
                            US Open qualies Bolkvadze+Bolsova Z @2.89

                            Kommentaar


                              paar 4 fun panust, et turna huvitavam oleks

                              juhul kui Barty ei võida, siis @13 Sabalenka, @34 Kerber, @81 Anett, @151 Kostyuk.

                              tänastest mängudest paar väga väikest @underdoggie panust, @5 Sasnovich, @4 Pironkova.

                              Kommentaar


                                võrkpalliga rohkem kursis olevad inimesed, Läti +2,5 @2,3+ näeb väga hea välja, ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X