320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    vedas, et mul raha pole.
    No sellist oddsiboosti pakub bookie ainult siis, kui teab, et KINDLASTI seda ei juhtu Nii oligi.

    Kommentaar


      Targemad pead teavad kindlasti vastuseid. Kuidas kontorites selle "lubatud vaid üks konto leibkonna kohta" reegliga on? Naine tahaks ka kontot teha ja igasugu kampaaniatest osa saada, aga on see võimalik üldse?

      Kommentaar


        Pole ise enam panustamisega liiga palju seotud, aga panustamishuvilistele soovitan iganädalast (reedeõhtuti tuleb välja) panustamispodcasti:
        Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Tonybet saatis eile kirja et neil kena euroopa boonus. Kunagi ammu sai konto tehtud sinna aga mingi jama oli nendega ning seetõttu ei ole neid rohkem kasutanud. Olgu, teen 200€ sissemakse ära panin ka boonuskoodi teen panuse ka ära.. täna vaatan lubatud tasuta panust pole.
          • If, for any reason, the selected deposit bonus did not get activated, the player must seek assistance from the customer support team before playing. If the selected deposit bonus wasn’t activated and the player spent some or all of their funds, the selected deposit bonus cannot be added manually.
          ​Vastus tuli siis selline et ikka oled ise süüdi ja loll, panid küll koodi ja lugesid kampaania reeglid läbi, aga oleksid ka terve bookmakeri 34434 lehekülge reegleid läbi lugema ja sealt leidma selle punkti et juhul kui teed kõik õigesti siis enne panuse tegemist pead veenduma et kuskil X kohas on boonus aktiivne.

          Oh well, eks olen ise loll aga loodetavasti jääb kellelgi teisel negatiivne kogemus ära tänu sellele postile.

          Kommentaar


            Aga sa võiksid väikeseks kättemaksuks ju selle huiamise punkti parem siin välja tuua? Mis seal täpselt aktiveerida tuleb siis lisaks deposiidi koodile ?

            Kommentaar


              Thank you for your e-mail.

              Please be informed that we currently can not find no any active bonuses on your account.
              For your assistance, you can find all active bonuses on your account by the following link: https://tonybet.com/en/cabinet/promotions

              Additionally, we have tried to issue a EUROPEAN FOOTBALL NIGHTS promotion to your account, however, the system didn't allow us to add this promotion to your account as your initial deposit is already used.
              However, according to the T&C related to this promotion, you can find the following link: https://tonybet.com/en/promotions/european-football-nights?bonusType=sport
              • You can utilize this offer once per week, from Monday 00:00 UTC+3 to Sunday 23:59 UTC+3.
              • Only one offer can be chosen and claimed per week.
              Also, the bonus - general T&C applied to this promotion and can be found by the following link: https://tonybet.com/en/information/bonus-terms-and-conditions
              • If, for any reason, the selected deposit bonus did not get activated, the player must seek assistance from the customer support team before playing. If the selected deposit bonus wasn’t activated and the player spent some or all of their funds, the selected deposit bonus cannot be added manually.
              Please accept our sincere apologies for any inconvenience in this matter.
              Have a great day ahead.

              ​____________

              Boonuse reeglite järgi teed sissemakse XXX koodiga ning seejärel pead antud summa 1x läbi mängima ning seejärel saad vastava freebeti. Täpselt niimodi ma ka tegin. Kirjast aru on saada siis peale boonuskoodiga sissemakset mingil põhjusel ma ei saanud boonust (oleksin seda vist pidanud kuskilt my account vms alt vaatama?) ja oleksin pidanud minema live chatti ja uurima enne kui panuse tegin.

              Kommentaar


                Tänud hoiatamast! Iseenesest üsna magus pakkumine kui nüüd see ettevaatlikult ja korrektselt ära kasutada

                Kommentaar


                  Tonybeti kohta veel et jah peale depot vist peab kuskil selle asja vastu võtma enne kui panuse teed vms. Sõbral vist asi toimis... ehk tundub et olen ise ka süüdi enda saamatusega. Õnneks mu 2. panust ka võitisd PSG ja Inter viik... EKs saab näha kui kiirelt või vaevaliselt raha välja võtmine läheb.

                  Coolbetis tänane päeva mäng Ajax vs Marseille ja ajaxi koef 2,6 tundub täitsa ok... Lisaks kui peaks 0-0 jääma saad raha tagasi kuni 20e ulatuses. Lugesin siin foorumis ka ajaxi teemat tundub et pole just roosiline aeg klubis aga kuna CL-is soovin ajaxile alati edu siis väikse panuse pidi ikka nendepeale tegema.

                  Kommentaar


                    See hooaeg olen osavalt underdogidele panustanud ja teeninud korraliku miinuse...Seega udinese 9,5 tuleb täna võtta...Salerintina võtsin mõned päevad tagasi 3,4 eest tundub huvitav kohtumine. Eelmisel hooajal kuni World cup-ini oli samuti horrible run....Loodame et asi muutub kiiresti. Õnneks ajaxi panuse sain rahas tagasi.....

                    Kommentaar


                      Olybetis "kena" pakkumine, ma ei tea kellele see mõeldud ainult on... Kunagi sügisel oli sama pakkumine nädala peale siis 5dal päeval olin ca 70% peal kuid kahjuks kaotasin kogu raha. Isegi nädal tundus tiba lühike kuna pidin tegema random bette. Päevaga...vot need on panustajad kes selle ära teevad.


                      Tee kuni 200 € sissemakse ja saad lisaks 50% boonusraha spordipanustele.

                      • Antud pakkumise kasutamiseks pead selles osalemise esmalt „Kampaaniad“ lehel kinnitama.

                      • Tee oma kontole kuni 200 € sissemakse.

                      • 50% boonus lisatakse automaatselt peale sissemakse tegemist.

                      • 5x läbimängimise nõue kehtib kogu boonuse kohta: sissemakse + lisatud boonus.

                      • Üksik- või mitmikpanuseid mis tahes mängueelsetele ja live-spordisündmustele minimaalse koefiga 1,6 valiku kohta.

                      • Maksimaalne lubatud panus on 50 €.

                      • Ainult esimene panus igal turul läheb läbimängimisnõuete täitmise osas arvesse.

                      • Kampaanias lähevad arvesse ainult võidetuks või kaotatuks loetud panused. Cashoutiga, tühistatud ja tagastatud panuseid ei arvestata.

                      • Kui läbimängimisnõuded ei ole pakkumise lõpuks täidetud, tühistatakse kõik veel võidetuks või kaotatuks loetud panused.

                      Kommentaar


                        Olybetis saab nüüd ka hobustele panustada, ma ei oska küll hetkel öelda kuidas nende koefitsendid ja koha panused on võrreldes teiste kontoritega (eestis vist ainult bet365 pakub?) aga väga vahva.

                        Bet365 tegi vist mingi suurema puhastuse, minu konto mida ma enam ei kasutanud peale limiteerimist sulgeti täielikult. Natukene kahju on, kuna UK-s märtsis cheltenham tulemas ja siis grand national millele olen tavaliselt ikka natukene panustanud. Eks nendel festivalidel vaatan siis olybeti poole.

                        Kommentaar


                          Ajaxi põnev hooaeg on tekitanud olukorra kus AZ vastu minnes saab ajaxi võidu 4 koefiga... eks näis kas saab õhtul lõhet osta või teeb kiirnuudleid.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X