320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nueva mäng lõpetati 3 min varem ära kui saadi Temperley 0:0 tulemus teada.

    This is how you fix shit in Arhentina! si!

    Kommentaar


      Hea näide miks mulle Tšiili liiga meeldib:

      Kommentaar


        Super! Ma pole nii pikalt mänge vaadanud, just pärast Universidad de Chile mandumist. Hetkel on põnev näiteks Colo Colo!
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Mis siin õige vastus on?

          Kommentaar


            Niisiis kasutaja j6u1uv4n4 on ainuke peale minu, kes osaleb ka seitsmendas turniiris järjest ja seda vaatamata ka sellele, et viimased 2 turniiri on reeglid olnud tema panustamisestiilile mitte väga soosivad.

            Seega ma siiski alustan avaliku arutelu, mille tulemused kannavad siis vilja aastal 2016. Hetkel on plaan läbi viia veel 3 turniiri hooajal 2015/16.

            Niisiis, küsimus, kas piirata, mida piirata ja kui palju piirata?

            Vastupidiselt tuntud arvamusele, ei teinud ma neid reegleid, et enda elu lihtsamaks teha.

            1. Panuste piiramisel pidi minu silmis turniiri jälgitavus olema parem. Minu meelest see ei ole oluliselt muutunud, kuigi minu meelest on parem.

            2. Inimeste nulli mängimine. Mingisugune piirang hoiab ehk mängijaid end nulli mängimast. Natuke ette vaadates tehakse ka kaalutletumaid otsuseid. Mistõttu on läbi turniiri aktiivsete osalejate arv kõrgem. Siin ei pruugi ka tõde olla. Üle-eelmises turniiris seda ei olnud ja eelmises olid paljud küll lõpuni väljas, aga ka osalejate hulk oli kõrgem.

            Niisiis, ma tõesti ootan kõikide arvamust. Ootan ka nende mõtteid, kes lihtsalt jälgivad. Ei tahaks otseselt kedagi püsiosalejatest kaotada, aga reegleid, mis oleksid kõigi jaoks ideaalsed, ei ole lihtsalt olemas.

            Ja loomulikult ootan ka teistsuguseid ideid, mida võiks ja mida mitte muuta, parandada?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              somaalia mäng on sellel turnal:


              live feed tuleb siit:

              Kommentaar


                j6u1uv4n4 eksootiliste valikute kunn!
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Minu algus on olnud huvitav. Kaks panust korvpallis - eile poolajal +15, täna +17, kuid kassa kuidagi kasvada ei taha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Minu algus on olnud huvitav. Kaks panust korvpallis - eile poolajal +15, täna +17, kuid kassa kuidagi kasvada ei taha.
                    running under EV sucks.

                    Kommentaar




                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        21.45 Lyon - Gent
                        Under 2,5 @2,06 (Marathonbet)
                        10 ühikut


                        Ühtegi võidetud panust veel turniiris.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Mitte küll väga oluline, aga ma tegin I kv 4 panust, mitte 8, nagu tabelis märgitud.

                          Kommentaar


                            Järgmises tabelis on see parandatud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Olin peaaegu suurema summaga Astana mängu underi peale minemas. Joppas.

                              Kommentaar


                                Ma läksin 100ga peale under 2, mis on tavapärasest 2-3 suurem mis muidu üksikpanustele panen. Ebareaalne. Enne mängu oleks öelnud et under 3 koefiga 1.3 on tuhande euri panus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X