320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barcelona ja Roma on küll õigustatult favoriidid, kuid mõlema puhul ei saaks ka viiki/kaotust pidada liiga suureks üllatuseks. Barca võib vabalt anda mõnele põhimehele puhkust ja nad siiski võõrsil. Bayer oli isegi Nou Campil soliidne. Seega Bayeri üllatusvõit/ viik poleks Barca jaoks vähetähtsas mängus liiga suur üllatus. Roma on lihtsalt väga keskpärane meeskond. BATE võitleb samamoodi edasipääsu eest nagu Roma. Seega mulle meeldib min stakes Bayer to qualify 11 ja Bate to qualify 15 @bet365.

    Kommentaar


      Minu puhul mängib väga suurt rolli mängude vaatamine. Ehk siis mõni aeg tagasi oli võimalus vaadata igasugust vutti ja pidevalt mängus sees olla. Praegu vaatan harva ning olen pigem numbrite jälgija. See jätab oma jälje.

      Lisaks vahel on need inimesed päris head ennustamises, kes huvituvad mõnest liigast eemalt. Nagu näiteks mina Venemaa liigast. Kui ma enamiku mängudest omal ajal nägin, siis tundus ennustamine kohutavalt lihtsana. Ma riskin väita, et kasutaja Mask oskaks väga häid panustamissoovitusi Prantsusmaa liigale anda.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Mis puutub BATEsse, siis nemad tunduvad selline tüüpiline home-away meeskond, kes kodus on suurtele peavalu ja keskmike käest röövivad ka punkte (3:2 Roma, 1:1 Bayer), aga teiste kodus on hea kui ise värava üldse kirja saavad. Kodus vv soliidne 4:5 (3 mängu), võõrsil 1:7 (2 mängu). Seega BATE võimalustusse ma kohe kuidagi ei usu. Värava või äärmisel juhul kaks (Roma kaitse on Roma kaitse) saavad kirja, aga kodus peaks Roma ise BATE sugusele kindlasti vähemalt 3 ära vajutama. BATE kodus ka pigem oli Romal õnnetu päev, kus suured individuaalsed eksimused (eesotsas Szczesnyga) olid need, mis kohe jalad alt ära lõi.

        Barcelona osas teeb Bayeri südikas mäng Camp Noul kindlasti ettevaatlikumaks, aga samas, vaatasin just järgi, et see napp 2:1 võit Bayeri üle jäi täpselt perioodi (sept. teine pool ja okt. algus), kus Barcal oli selline väike mõõn. Romaga viik, Celta Vigolt 4:1 pakk, napp 2:1 võit kodus Las Palmase üle, samas mängus Messi kaotamine ja lisaks kohe peale Bayeri mängu võõrsil kaotus Sevillale. Barca ei suutnud üheski sept. peetud mängus enda väravat puhtana hoida. Hetkel aga on Barca lasknud endale ainult 2 väravat viimase 8 mänguga (kõik sarjad kokku). Ja me kõik teame, milline see meeskond hetkel on. Seega võrdleme üpris erinevas hoos Barcasi. Lisaks Messi on kindlasti päris näljane väravate ja võitude järgi.
        Eks see suuresti sõltub jah paljudele puhkust antakse. Kui paarile-kolmele-neljale, siis ei näe küll suurt probleemi. Kes teevad kombosi, siis sisse panna Asian 0 tundub küll väga hea (1.5 kandis) ja ega üksikpanusena siin suurelt kindlasti võitu ei tasu jahtima minna, maksimaalselt med stake. Siin on aga pigem küsimus, et huvitav palju see koef kukkuda võib selle kahe nädalaga?

        Kommentaar


          Selline huvitav panustamisteemaline kaart.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Kas mul 20 ühikut rohkem ei peaks olema hetkeseis? Sain ise 152,60.

            Kommentaar


              Ah ei, minu paha.

              Kommentaar


                Bookie mistake mida on võimalik ära kasutada siin, South-Sudan vs Malawi mängu prematch over/under koefitsiente pakutakse selle bookie juures, kuigi mäng on kohe kohe lõppemas ja seis on 1:0 hetkel


                eile tehti sama viga mitme erineva bookie juures, mängud olid juba läbi kui ikka veel sai panustada. 188bet tühistas panused, aga williamhill maksis välja...võib õnne proovida





                lahe dok film:

                Kommentaar


                  william hillis vist ei saa eestlased enam üldse panustada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                    william hillis vist ei saa eestlased enam üldse panustada.
                    Õigemini siis Eestist.

                    Kommentaar


                      Iga kord kui SBT käib mõtlen, et kurat küll kui põnev ja kahju, et ise ei osale. Aga iga kord kui registreerimine toimub, mõtlen, et ei viitsi küll line-shoppamisega tegeleda. Raske olukord.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Kas kvartali võitu on mõtet püüda või saab sellest ainult turniiri võitja kasu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kas kvartali võitu on mõtet püüda või saab sellest ainult turniiri võitja kasu?
                          Midagi reeglites kirjutatud eelistele oodata pole.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Midagi reeglites kirjutatud eelistele oodata pole.
                            Korraldaja tip läheb ainult turniiri võitjale juhul kui ta võidab 3 kvartalit?

                            Kommentaar


                              Need 10 eurot, mis ma see turniir ära võtsin lähevad igasuguste kõrvaliste looside ja selliste katteks. Selle turniiri osales lauri432 tasuta, kusagilt võiks mingi raha selliste asjade jaoks tulla. Lisavõite pole see turniir oodata.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                See punkt ei kehti siis?

                                9a. Kui turniirivõitja võidab vähemalt 3 kvartalit, saab 100% kogu auhinnarahast turniiri võitja endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X