320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Emelec on traditsiooniliselt sitt away meeskond sellel turniiril, ning nad müüsid äsja oma parima mängija Miller Bolanjose.
    Kui ma õigesti aru saan, siis see mäng on järgmisel reedel?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kui ma õigesti aru saan, siis see mäng on järgmisel reedel?
      19ndal, copa libertadores

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        13.02 League 2
        Leyton Orient vs Northampton
        Northampton to win @3.27 Pinnacle

        League 2s kindlat esikohta hoidev Northampton läheb seekord külla ääretult ebastabiilsele Leyton Orientile. Northampton on hetkel väga heas hoos, viimasest 10st mängust 9 võitu. Nagu mainitud, siis Leyton Orient on väga ettearvamatu, vähe turvalisem variant oleks minna näiteks draw no bet peale (koef 2.37). Üldiselt aga endast tugevamate vastu kiputakse kodus komistama ja viimasel ajal on rünne päris hambutu, ning seeläbi on 3.27 kindlasti hea väärtus.

        4:0 võit, väga tugev panus, well done

        Kommentaar


          Westbrook MVP oleks rahvuste karika turniiril päris kõva panus olnud

          Kommentaar


            No nii punterid. Mis te arvate sellest loost? Tegin siis panuse, et Kondogbia saab eilses Fiorentinaga mängus kaardi.

            Jah, ma oskan ise ka seda reeglit lugeda, lihtsalt küsiks mõnelt kogenumalt bettorilt, et mis ta sellest arvab. Ja arvan, et selle teemaline arutelu oleks ka üpris huvitav.

            "Vastavalt vastutavalt osakonnalt saadud tagasiside anti punane kaart peale lõpuvilet ning seega see kahjuks arvesse ei lähe.

            Fiorentina go third in Serie A thanks to Khouma Babacar's injury-time winner against Inter Milan in a match with three red cards.


            Vastavalt saidi reeglitele:

            Jaotis C – Spordiala/kategooria põhised reeglid

            14. Jalgpall

            5) Kõikide kollaste/punaste kaartidega, karistuspunktidega jms seotud panuste lahendamisel arvestatakse ainult kaarte, mida näidatakse väljakul olevatele mängijatele. Kaarte, karistusi, kõrvaldamisi, mis rakendatakse mis tahes muule isikule, kes pole või ei peaks olema karistuse ajal väljakul mängimas ning karistusi, mis määratakse pärast mängu lõppu, ei võeta arvesse.



            Vabandame tekitatud ebameeldivuste eest ning täname mõistmise eest!



            Meeldivat päeva.

            Video huvilistele: https://www.youtube.com/watch?v=VE-iLorLazU

            Kommentaar


              Kohtunik lõpetab mängu, mängija tuleb aplodeerib talle näkku ja saab punase. Tundub küll siia alla minevat "Kaarte, karistusi, kõrvaldamisi, /--/ mis määratakse pärast mängu lõppu, ei võeta arvesse"

              Kommentaar




                Selle järgi näitab, et eemaldamisi oli 1-1. Ju see Kondogbia ikka peale lõpuvilet oma punase sai.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Nad võtavad suht täpselt neid asju jah, sekundist sekundini. Kunagi olybetis panustasin, et esimene vahetus toimub teisel poolajal. Vahetus toimus vaheajal ja panus loeti kaotanuks, sest teine poolaeg polnud tehniliselt veel alanud, kuigi esimene poolaeg oli ka lõppenud. Enda viga muidugi, ei pannud tähele, et sai ka panustada - vahetus toimub poolajal.
                  Saab natuke paralleele tõmmata sinu olukorraga. Peale vilet on kihlveokontorite jaoks mäng lõppenud. Flashscores on ka punase järel seletus: "not on the pitch".
                  Muidu huvitav olukord tõesti.

                  Kommentaar


                    Jah, ma panin ka tähele, et flashscore näitab seda, aga mis mind nagu mõtlema pani on see, et just ametlikul lehel (seesama mis telekavaataja siin jagas) on tegelt kirjas, et espulsione on 1-1 le (täpselt nagu telekavaataja mainis) aga seal on veel eraldi lahter doppie ammunizioni millega juhib inter 0-1 le (tellese teine kollane). Ehk siis ametlikus protokollis on kirjas kondogbia punane kaart.

                    Nüüd tekib mulle küsimus, et mis asi on unibeti arvates "mängu lõpp".

                    „Tavaaeg“ või
                    „täisaeg“ on defineeritud vastavalt asjassepuutuva reguleeriva assotsiatsiooni avaldatud
                    ametlikele reeglitele.

                    Leidsin sellise punkti nende enda reeglitest. Ning mul kuskilt koidab, et isegi eesti jalgpallis pärast lõpu vilet on kohtunikul võimalus mingi aja jooksul veel anda kaarte ja karistusi? Ehk siis ei ole veel mäng läbi. Sest see kõik on selle sama mänguga seonduv. Ei ole selles päris kindel, ehk keegi oskab paremini selgitada/meenutada. Samas Eesti jalgpall ja selle reeglistik ei puutu üldse siin asjasse.

                    Mis mind huvitab on just see protokoll (kus see punane on ilusasti sisse märgitud, mis annab mulle kahtlust) ja Itaalia Serie A seadustik millel ehk võib sarnane reegel olla. Sest see sõna "mängu lõpp", "tavaaeg" ja "normaalaeg" ei pruugi päris seda tähendada mida me sõnadest välja loeme.

                    Vb läksin veidi keeruliseks ja vb on mõni loogika viga, aga arutelu on oodatud. Chill

                    Kommentaar


                      Nii. Veidi uurisin uuesti. Loogika veast nii palju, et üldine regulatsioon on paika pandud FIFA (daa) poolt. Aga vb siiski võib ka mingeid väikseid erinevusi erinevatel alaliitudel olla.

                      Aga mis ma leidsin enda otsinguga:
                      The referee has the authority to take disciplinary
                      sanctions, as from the moment he enters the field of play
                      until he leaves the field of play after the final whistle.

                      Sellest nagu võiks veidi järeldada, et mäng algab väljakule astumisega ning lõppeb siis kui väljakult on lahkutud. Kusjuures, pärast väljakut lahkumist saab ainult protokolli märkmeid teha (enam kaartidega vehkida ei saa). Seda õiget asja ma üles ei leidnud hetkel veel.



                      lk 37

                      Kommentaar


                        Teoreetiline mõttekäik:

                        Mäng ei ole veel alanud. Mehed on platsi ääres reas (väljakul koos kohtunikuga) ja kohtunik kontrollib meeste "seisukorda". Kellelegi ei meeldi mingi kohtuniku ütlus/märkus vms. Solvab kohtunikku, saab punase/kollase kaardi. Protokolli läheb asi kirja ja kollase kaardi puhul mängus teine kollane tähendab punast kaarti. Mäng ei ole veel alanud kui arvestada seda, et vilet ei ole veel puhutud. Kuidas ta sai kaardi talle anda ja seda edaspidises mängus arvestada?

                        Mina leian, et mäng on juba peal, sest mängijad ja kohtunik on VÄLJAKUL ja vile ei mängi mingit rolli.

                        Kommentaar


                          Palju sa selle panusega raha kaotasid muidu?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tegelt väga palju ei kaotanud. Puhas kasum oleks 120 euri olnud, aga mul lihtsalt vaba aega täna. Ja siuke asi on alati huvi pakkunud. Aga ma leian, et mul on täiesti alus olemas ikkagi.

                            Kommentaar


                              Tuletan kõigile meelde nii SRK kui ka SBT osalejatele, et viisakas ja korrektne on lisada koht, kust panus on võetud.

                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              PSG - Chelsea

                              Chelsea +0.5AH@2.250
                              Panus 50 ühikut
                              Ma täiesti usun, et antud panus oli sellise väärtusega eile (see on lausa tõusnud), aga teinekord on hea teada.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Tuletan kõigile meelde nii SRK kui ka SBT osalejatele, et viisakas ja korrektne on lisada koht, kust panus on võetud.



                                Ma täiesti usun, et antud panus oli sellise väärtusega eile (see on lausa tõusnud), aga teinekord on hea teada.
                                Jah, unustasin ära, bet365 see, ma enamasti alati sealt võtan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X