320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Itaalia kutid Napoli vs Milan mängust arvavad? Ise lähen O2.5 proovima.

    Kommentaar


      Ei näe erilist väärtust, Napoli mängud suurtega on üsna kinnised olnud. Võib-olla tasuks hoopis Milanile panustamist kaaluda, sest koefid on päris kõrged ja erinevalt Napolist ei mänginud nad Euroopat.

      Kommentaar


        Mis Torinos toimub? Statistika järgi vaadates Juve pargib korralikult bussi

        0:0 mäng?

        Kommentaar


          Kas eesti saitidel on kuskil kombode puhul cash out võimalus olemas?
          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

          Kommentaar


            Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
            Kas eesti saitidel on kuskil kombode puhul cash out võimalus olemas?
            Pafis

            Kommentaar


              Samas kombode puhul kindel polegi, üksikpanuste puhul küll kunagi oli.

              PS: tehke edit nupp tagasi

              Kommentaar


                mazz eemaldas selle privileegi, kuna SBT-des keegi muutis oma postitusi ajal, kui panus veel/juba mängis(täpsemalt ei mäleta ja ei viitsi otsida ka)
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Eestis kombode puhul cash outi teha ei saa va. Üksikud live panused pafis.

                  Kommentaar


                    Kelong Kings

                    eelviimane värav on päris hea

                    Kommentaar




                      päris palju staar-tippijaid - valujev, karpin, chakvetadze





                      valujev tipib poksile, chakvetadze tennisele ja karpin jalkale, esimesed 2 olid jaanuaris plussis (hoia kursorit nende pildi peal siis näed jaanuari yieldi)

                      see sait peaks venemaal päris populaarne olema? päris fancy lineup on neil, ei tea kas tasub ära

                      Kommentaar


                        Nii palju siis minu unibeti saagast siinjuures, et pärast kolmandat meili millest viimase saatsin 22 veebruar, ei ole mulle enam vastatud. Ja ega nendele eelnevale 2 legi eriti innukalt ei vastatud.

                        Kommentaar


                          Kelong Kings

                          Kommentaar


                            Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                            Nii palju siis minu unibeti saagast siinjuures, et pärast kolmandat meili millest viimase saatsin 22 veebruar, ei ole mulle enam vastatud. Ja ega nendele eelnevale 2 legi eriti innukalt ei vastatud.
                            Sucks.. aga nii on nende pärast lõpuvilet antud kaartidega, Unibetis on vähemasti normaalselt sõnastatud see reegel. Ise sain mingi 2-3 hooaega tagasi korraliku summaga vastu pükse ühes Rooma derbis, kus kohtunik andis lõpuvile ja kohe paar sekundit hiljem kollase kaardi, mis mu kaardipunktid oleks kokku andnud. Reegel oli palju üldisemalt sõnastatud, aga ei aidanud mu protestimine ja uduselt kirja pandud reeglitele apelleerimine

                            Kommentaar


                              Asi tegelt ongi selles, et see ei ole normaalselt sõnastatud. Ma ei oleks hakanud üldse jändamagi kui seal oleks see normaalselt sõnastatud. Ma ei kujuta ette mis seal siis enne selle kohta kirjas oli.

                              Panen siia viimase meili millele nad enam vastust ei andnud. See võtab kõik mu meilid ilusasti kokku. Eelnevalt enne seda meili olid nad ka vastanud, et nad saavad minu loogikast ja argumendist aru aga siiski ajasid edasi enda copy paste juttu. Igatahes kui hätta jääte unibetis, siis teadke, et teil ei ole pm mitte midagi teha kuna suurfirma lihtsalt s*tub teile pähe.

                              Ausalt öeldes ei olegi mul enam midagi teha kui kuskile edasi pöörduda. Aga see tähendab aega ja raha. Ja kokkuvõttes ei tule see kuidagi kasumlik.

                              "Iga väide mida mina teile esitasin, oli tõestatud alusega.

                              Palun näidake nüüd mulle siis täpselt oma reeglitele tuginedes, et kuidas saab kehtida teie lause:
                              "Kuigi kohtunikul on õigus ka peale lõpuvilet kaarte anda, siis mängu lõppu kuulutab siiski lõpuvile."

                              Just tahan seda definitsiooni näha kus on kirjas, et mängu lõppu kuulutab lõpuvile.
                              Ma natuke aitan teid, sest ei leidnud minagi seda definitsiooni üles. Teie punkt definitsioonile:
                              1. Ühised terminid

                              1) „Tavaaeg“ või „täisaeg“ on defineeritud vastavalt asjassepuutuva reguleeriva assotsiatsiooni avaldatud ametlikele reeglitele.

                              Tähendab seda, et te peaksite leidma asjassepuutuva reguleeriva assotsiatsiooni avaldatud ametlikud reeglid (FIFA), kus siis Teie arust on kirjas, et mängu lõppu tähistab lõpuvile. Sest hetkel ei toetu te millelegi ja Teie ei ole mingi seadustik kes asju otsustab, vaid te peakstie järgima reegleid, täpselt nagu Te meilt (klientidelt) nõuate."

                              Kommentaar


                                Üks reegel Unibetilt mis samuti silma torkas otsimise käigus:

                                Juhul kui kohus ja/või samalaadne võim, kes omab Unibeti üle õiguslikku pädevust ja/või jurisdiktsiooni, leiab Unibeti mingil moel vastutava olevat, piirdub see vastutus panuse või võidusumma suurusega, olenevalt sellest kumb on väiksem. Alternatiivselt, kui on asjakohane ning rakendatav, Unibeti kontol oleva rahasumma, sellele kontole kantud rahasumma või sellelt kontolt kantava rahasummaga, olenevalt sellest milline on väikseim.

                                Juhin tähelepanu lausele: "piirdub see vastutus panuse või võidusumma suurusega, olenevalt kumb on väiksem."

                                Ehk siis kõik kombotajad kes võib enda 5 eurise panusega miskit suurt võita, siis minu kogemusele hetkel tuginedes lastakse teid üle ja antakse see 5 euri teile tagasi.

                                Uskuge mind, et siis nad loevad enda reegleid sõna sõnalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X