320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rahvustekarikas jäi silma kaasvõistleja counti panus Roma Fiore kaardid over 5,5. Itaalia jalgpallisõprade head teadmised on ammu silma paistnud. Mõtlesin miskit peale visata ja avastasin, et 365 on kaks varianti number of cards in match over 5,5 @ 1,83 ja asian total cards over 5,5@ 1.9. Keegi viitsib paarisõnaga erinevust seletada?

    Kommentaar


      Erinevust pole

      Kommentaar


        Normaalne floodgates open päev Bundesligas täna, 6 mänguga 26 väravat. Augsburg oskas kodus 3-0 eduseisu maha mängida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Tahtsin juba eile enne mängu küsida. Kust kuradi kohast sa nii häid tipe leiad?
          Teistele täpsustuseks, bet küll kaotas(26-27 jäi), aga Szeged oli pm terve matši ees ja lõpus tuli alles kollaps. Mulle endale hirmsalt meeldib maailmatasemel käsipalli vaadata ja vahel betin ka ise.Üldjuhul on nii, et kui sa just räme peksupoiss ei ole, siis kodus sa naljalt kellegilt sisse ei saa. Kielce on veel väga kõva meeskond ja mängis kodus ka. Kas panid lihtsalt selle peale, et Kielcel oli grupis teine koht kindlustatud ja ei võta mängu nii tõsiselt? Sick bet ja sweat anyway
          Balkanilt üks tuttav kes jälgib käsipalli tihedamalt, ise ma sellega kursis ei ole, aga Szegedil oli motivatsiooni siin mängus rohkem nagu mainisid, +3,5 oli main bet sellele, kahju, et moneyline ära ei tulnud, terve mäng oli suht safe tunne selle panuse suhtes...kurb lõpp

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Balkanilt üks tuttav kes jälgib käsipalli tihedamalt, ise ma sellega kursis ei ole, aga Szegedil oli motivatsiooni siin mängus rohkem nagu mainisid, +3,5 oli main bet sellele, kahju, et moneyline ära ei tulnud, terve mäng oli suht safe tunne selle panuse suhtes...kurb lõpp
            Kusjuures see on freaky, aga mul on mingisugune kuues meel j6u1uv4n4 panustega välja kujunenud. Kui näen ta panust, siis nagu 90% juhtudest tean, mille peale tasub endal panustada. ja kui hommikul kontrollin öiseid panuseid, siis sisetunne ütleb ka, kas läks täppi või mitte. See käsipall oli üks neist panustest, mida ma küll full võidu peale ei julenud panustada, aga +3,5 läks kerge käega suht.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Real Madrid - Roma
              vead händicap: Roma -2.5@1.9 olybet.

              Panus 100 ühikut
              Ma ütlen lihtsalt ette, et arvestan UEFA ametlikku lehte selle panusega.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                SEHA liiga
                kodumeeskond keskendub CL-ile ja puhkab parimaid mängijaid
                Ausalt kahju sust lausa, järjekordne hea pick ja jälle...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Olybetis Paide AH -1.25 @ 2.8 hetkel.

                  Paide on teinud tänavu tugevaid täiendused ning Infonetil esimeses voorus ei olnud Paide vastu kindlasti kerge. Paide näitas juba eelmine hooaeg, et mängida nad siiski oskavad. Tammeka täiendusi teinud ei ole, oli Narva vastu esimesed 30 minutit totaalse surve all ning mäng hakkas neil sujuma alles siis, kui Narva esimene poolaeg vähemusse jäi.

                  Paide kahjuks mängib kindlasti fakt, et tulevad tööpäeval Tallinnast ning mäng algab 18:00, kuid individuaalne kvaliteet ma usun, on kindlasti Tammekast parem.

                  Kaheväravaline võit paistab mõistlik valik.
                  Olybet pakub ka -0.75 @ 2.07
                  Njah.. Tammeka on justkui ümber sündinud ning Paide on hunnik sitta. Paidelt ei mingit loogikat rünnaku ülesehituses ning Tammeka mängib targalt kaitses ning kasutab kontraid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                    Chelsea - PSG
                    to qualify: Chelsea@3.0 bet365
                    Panus 50 ühikut
                    Üldse mitte põhjusel kritiseerida, kuid toon välja sellise seose: edasipääsuks on Chelseal vaja kindlasti võita. Chelsea võit on sealsamas bet365-s hinnatud 2,87-ga. Samas võib Chelsea võita näiteks 2-1 ning mitte edasi pääseda või võita 3-2. Kas tavaline võit pole mitte mõttekam antud juhul?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Üldse mitte põhjusel kritiseerida, kuid toon välja sellise seose: edasipääsuks on Chelseal vaja kindlasti võita. Chelsea võit on sealsamas bet365-s hinnatud 2,87-ga. Samas võib Chelsea võita näiteks 2-1 ning mitte edasi pääseda või võita 3-2. Kas tavaline võit pole mitte mõttekam antud juhul?
                      Kusjuures vaatasin sama asja hiljem kui olin postituse juba teinud, hea tähelepanek

                      Kommentaar


                        bet365 on in-play-offer. Chelsea vs PSG.

                        Kas panna: enne mängu algust 25 euri total goals over 0.5 (et kindlustada 25 euri tagasisaamine ikka 99%...)
                        Ja in-play panna: Chelsea võit? (muidugi kui vile kõlab siis läheb turuvalik väiksemaks)

                        Või mis tundub veel mõistlik ja suure tõenäosusega toimuv?

                        Kommentaar


                          Täpselt nii. Et kindlustada 25 euri tagasi saamine, paned 25 euri over 0.5le ja võid siis igaks juhuks kuskil panna veel mingi poolteist euri vms 0:0 peale.
                          Tasuta live panusega võid proovida correct score või next goal penalty või mis iganes suure koefiga panust ka näiteks. Mul endal on olnud päris palju õnne selle loteriiga, kõige ägedam oli eelmise aasta CLis Bayern - Barcelona correct score 3:2 (seis oli siis 1:0 või 1:1

                          Algselt postitas zizi Vaata postitust
                          bet365 on in-play-offer. Chelsea vs PSG.

                          Kas panna: enne mängu algust 25 euri total goals over 0.5 (et kindlustada 25 euri tagasisaamine ikka 99%...)
                          Ja in-play panna: Chelsea võit? (muidugi kui vile kõlab siis läheb turuvalik väiksemaks)

                          Või mis tundub veel mõistlik ja suure tõenäosusega toimuv?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust

                            Winner Germany@1.5 panus 40
                            Suht stabiilne ja ühtlane naiskond ja kõige parem võimalus võtta teine kuld. Hammerschmidt on väike küsimärk, aga ehk teeb oma ära. Preuss ja Hildebrand üpris stabiilsed olnud ja Dahlmeier on viimases vahetuses üpriski hea variant
                            Kas Saksa koondis on tõesti nii suur favoriit?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ma ei oska öelda, suht kahe otsaga asi. Pigem mitte, aga ma emotsiooni pealt panen ja kuna jooksen suht hästi, siis miks mitte
                              Ma tegelikult ei ole üldse selles betis kindel. Ukraina on ülistabiilne alati, Tsehhi ja Prantsusmaa ka kõvad. Itaalia naised on üpris hästi esinenud. Täielik loto, aga ma loodan selle peale, et 3 esimest tiiru tulevad suhteliselt okeilt välja. Preuss ja Hildebrand peaksid olema suht safe betid. Hammerschmidt on selline kahtlasem, aga viimased korrad, kui relays olnud, siis päris hästi võistelnud ja kui Saksamaa peaks pärast kolme tiiru tulema kuskil 20-30 sekki liidrist maas(oleneb, kes ees muidugi on ka), siis peaks reaalsed võimalused olema. Dahlmeier viimases vahetuses peaks olema päris hea jokker.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Ma ei oska öelda, suht kahe otsaga asi. Pigem mitte, aga ma emotsiooni pealt panen ja kuna jooksen suht hästi, siis miks mitte
                                Ma tegelikult ei ole üldse selles betis kindel. Ukraina on ülistabiilne alati, Tsehhi ja Prantsusmaa ka kõvad. Itaalia naised on üpris hästi esinenud. Täielik loto, aga ma loodan selle peale, et 3 esimest tiiru tulevad suhteliselt okeilt välja. Preuss ja Hildebrand peaksid olema suht safe betid. Hammerschmidt on selline kahtlasem, aga viimased korrad, kui relays olnud, siis päris hästi võistelnud ja kui Saksamaa peaks pärast kolme tiiru tulema kuskil 20-30 sekki liidrist maas(oleneb, kes ees muidugi on ka), siis peaks reaalsed võimalused olema. Dahlmeier viimases vahetuses peaks olema päris hea jokker.
                                Ma jällegi vaatan, et Prantsusmaa tiimil on haige hoog sees terve MM-i. 4-ga saaks kätte pmst.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X