320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsustasin, et võiks uuesti bettima hakata... tegin pisikese deposiidi ja kaks piletit.

    üks kerge combo näeb välja selline:

    NUFC võit, WBA võit, everton asian hand 0.0, tottenham asian hand -1, west ham asian hand +1

    ja siis panin 51-se koefiga et manu võidab EL-i lol. kui läbi ussi***** liverpooli vastu edasi saavad siis plaanin cashoutida juhul kui dortmundiga kusagil kokku lähevad. fingers crossed, puht fänni bet nkn

    Kommentaar


      Klass HC Vardar, lihtsalt puhas klass. 3 minutit enne lõppu olla peal 30-26, 50 sekundit enne lõppu 30-29 ja omada penaltit ja seejärel visata penalt mööda ja lasta vastastel veel skoorida. Super!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        Klass HC Vardar, lihtsalt puhas klass. 3 minutit enne lõppu olla peal 30-26, 50 sekundit enne lõppu 30-29 ja omada penaltit ja seejärel visata penalt mööda ja lasta vastastel veel skoorida. Super!
        Minu käsipalli sõber oli Wisla DNB peal, tra kuidas vedas, et raha tagasi sai

        Kommentaar


          Paistab, et Mõmmik tegi päeva rekordi?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Paistab, et Mõmmik tegi päeva rekordi?
            Ma olen üsna veendunud, et kui ta enam ühtegi panust ei tee, on ta võitnud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Fc Köln vs Bayern Munich 2@1.50(Tempobet)

              Panus 500

              Svenniid panus on selline, mis on väga võimalik võitma, eriti arvestades seda, et Arsenalil ei ole peale liiga enam mitte kui midagi, mille nimel mängida. Munad on pm pakul ja Everton on nii ebastabiilselt mängiv sats. Bayern@1.5 on väga hea value mu jaoks. Kölni viimased 4 kodus on 1-3 Schalke(hetkel neljas), 0-1 Hertha(3.), 3-1 Frankfurt(16.), 1-3 Stuttgart(11.). Rolli mängib siin see, et keegi neist ei ole mingi eriline away meeskond. Frankfurt teisena kõige vähem punkte saanud ja Stuttgart ka kehv. Bayern roteerib kindlasti kõvasti, aga klassi peaks niipalju olema, et mäng ära tuua. Thiago saab tõenäoliselt mängu ning mees on heas hoos. Coman tõenäoliselt alustab kohe + Götzele kindlasti minutid.
              Kui ei tule, siis ei tule
              #vamos

              Täpsustuseks, pole kindel, et saan ennem Bayerni mängu veel arvuti taha ja sp pean panuse igaksjuhuks ära panema. Kui Arsenal ei võida, siis tekib tõesti naljakas seis

              Kommentaar


                SBT ajaloo kõige suurem panus?

                Kommentaar


                  Ma usun küll ja võibolla kõige epicum meltdown ka :>

                  Kommentaar


                    Minuteada pole väga paljud üldse olnud olukorras over 500.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Updated tabelit? See on väga highroller SBT.

                      Kommentaar


                        Ootame aga ära, et Mõmmik ja Svenniid omavahel võideldes ennast ribadeks lasevad ja siis ründame kolmandalt kohalt. Nagu eelmine turniir

                        Kommentaar


                          Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                          Ootame aga ära, et Mõmmik ja Svenniid omavahel võideldes ennast ribadeks lasevad ja siis ründame kolmandalt kohalt. Nagu eelmine turniir
                          See on v2ga t6en2oline tsenaarium

                          Kommentaar


                            Mõlemad tennised 0.5ga mööda, fml.
                            Homme tuleb ilmselt suurem all-in päev

                            Kommentaar


                              Ma siiralt loodan, et ma olin ainuke idioot, kes täna Dortmundi vs Augsburg võttis. Täiesti masendav ikka.

                              Kommentaar


                                PSV poiste kaheväravalist imet oleks hädasti vaja!
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X