320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    PSV poiste kaheväravalist imet oleks hädasti vaja!
    Vaatad mängu? Over 1.5 oleks OK panus varsti?

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      PSV poiste kaheväravalist imet oleks hädasti vaja!
      Ja nüüd juba läinud rong. Mul ka siin suht kehv seis

      Kommentaar


        Olen ka ilmselt suurest m2ngust v2ljas Peale kahte kvartaliv6itu oli minujaoks v6it v6i mitte midagi. Kas t2nane v6itja selgub j2lle l6pus hobuste v6iduajamises?

        Kommentaar


          Jah, ma juba valin endale hobuseid 23:57 algavale jooksule

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Ja nüüd juba läinud rong. Mul ka siin suht kehv seis
            820 ühikut oleks päris magus praegu, aga noh, eks Sveniid pani pinge peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas giga204 Vaata postitust
              Jah, ma juba valin endale hobuseid 23:57 algavale jooksule

              Kui keegi viimasel hetkel midagi taolist valib, siis postitagu tulemused ise sinna teemasse. Oleks viisakas!
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                820 ühikut oleks päris magus praegu, aga noh, eks Sveniid pani pinge peale.
                Jep, päris palju selliseid bette võtnud, mida muidu ei puutuks, aga pidi proovima Meelelahutust täie raha eest.

                Kommentaar


                  Eeldan, et giga ei jätnud midagi juhuse hooleks ja pani selle panusega turna kinni?

                  Kommentaar


                    Võitja on tegelikult selgunud. Kui Riveri mängus rohkem väravaid ei lööda, siis kolmandaks jääb EgoTrip. NoCheatingu panus enam midagi ei mõjuta.

                    Ma lähen nüüd magama. Lõpliku tabeli panen üles hommikul.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Omapärane fakt:

                      Kui oleks sellel hooajal viies suures jalkaliigas panustanud pimedalt kõikides mängudes viigile, kus viigi koef on madalam kui 3.70 ehk välistades nii kõik suuremate favoriitidega mängud, siis oleks normaalseid kihlveokontoreid kasutades praegu 60-70 ühikuga plussis tootlusega ligi 10%.

                      Kahjuks on tegemist ainult selle aasta statistilise veaga, sest näiteks 2 aastat tagasi 2013/14 hooajal sama taktikat kasutades oleks korralikult miinusesse jäänud.

                      Samas mulle ikkagi tundub, et viik on jalka bettimise juures raudselt kõige alahinnatum valik ja omab avastamata potentsiaali.

                      Kommentaar


                        Eks iga hooaeg on erinev, samamoodi võiks öelda, et Leicesteri AH0 peale panustades oleks sel hooajal rikkaks saanud

                        taolise trendi peab enne selle juhtumist ära tabama

                        Kommentaar


                          Ma olen ammu m6elnud midagi sellist katsetada. Kuna NBAd kirjeldataksewhere the amazing happens, siis m6tlesin, et paneks igale m2ngule underdogi peale. Mis arvate kas j22ks plussi, seal suuremad koefid v6idavad p2ris tihti.

                          Kommentaar


                            Jah, loomulikult on iga hooaeg erinev, aga see hooaeg oleks neid sobivaid viigipanuseid olnud üle 800 mängu võrreldes Leicesteri 31 mänguga

                            Kui mul oleks kuskil blogabetis või mõnes sarnases kohas 800 panusega 10% tootlikust, siis mul oleks tõenäoliselt 100 matsi, kes maksaksid mulle iga kuu tippide eest 50€ per nägu. Aga nagu näha, siis ei ole ka 800 panust piisav valim, et tõestada strateegia pikajalist kasumlikkust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                              Samas mulle ikkagi tundub, et viik on jalka bettimise juures raudselt kõige alahinnatum valik ja omab avastamata potentsiaali.
                              Olen mõelnud sama. Eks see tuleneb sellest, et enamus panustajaid (ei oma fakte, vaid nii tundub) ei panusta viigile. Võtame näiteks kaks Eesti liiga nädalavahetuse mängu.

                              Infonet - Flora 2,7 - 3,4 - 2,3
                              Levadia - Kalju 2,25 - 3,4 - 2,8

                              Mängivad kaks enam-vähem võrdset meeskonda, kelle mängude puhul on pea võimatu öelda kuhu suunas kukub. Kui me eeldame, et iga tulemuse tõenäosus on täpselt 33,3%, mis sinna kanti minu hinnangul jääb, siis viigiga korjame taoliste mängude puhul alati väärtust.

                              Kommentaar


                                Uue kasutajana lähevad martha88 postitused automaatselt modereerimisele. Acceptin neid nii kiiresti kui võimalik, ükski panus kaotsi ei lähe. Kui ma ei eksi, siis moderaatorina peaks ka telekavaataja saama neid aktsepteerida, nii et SBT korraldajani jõuavad kõik postitused koheselt.

                                See on foorumi spämmifiltri tobe kõrvalnäht, mis kulub varsti iseenesest maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X