320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algus on päris julm, ma mõtlesin, et ma essa, kes teeb oma panused, aga noh õnneks mul ühtegi üksikpanust polnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Kas draw no bet ja double chance lähevad SBT-s arvesse erinevate panustena?
      See panus ilmselt sul ei loe. 1,5ne vahe peaks olema, antud juhul 0,5.

      teadsin, et sa oled ka kohe noolimas ja austusest Viljandi ML jätsin sulle.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Kas draw no bet ja double chance lähevad SBT-s arvesse erinevate panustena?
        Jaga nad aasia händikäpiks- Sinu panus on +0,5, Romario oma 0. Vahe peab olema vähemalt 1,5.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Haha, SBT14-s panid 5 inimest 00.00 korraga enterit, võitis Pirita ajavöönd. Tundub, et läheb julmaks rebimiseks.
          Palju edu Telekavaatajale. Tema pärast loodan, et esimese kvartaliga kukuvad pooled nulli.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Minu arust tegelt see punktide lugemine jne põnev, niikaua kuni ise ka mängus püsid, kui ennustusvõistlusi olen teinud, siis endale on küll meeldinud teha, muidugi see on suurem üritus, aga ma arvan, et telekavaataja ei korraldaks seda kui talle ei meeldiks ka see punktide lugemine ja tabeli koostamine. Raske aga samas fun ka.

            Kommentaar


              Ma küll loodan näha sellist stsenaariumit, kus minimaalselt 25-l matsil on viimase päeva eel võimalusi. Muidugi selle hooaja reeglitega nii raju turniiri lõppu ei tule, kuid ikkagi võib ka turniiri lõpus korralikuks taktikaks ja emotsiooniks ära minna.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Sellise arvu osalejate puhul ei ole midagi muud kui soovida telekavaatajale tugevat meelt ja vastupidavust. 26 panustajaga läheb see pilt ikka väga kirjuks kätte ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust



                  Ning see Coolbeti kodulehekülg on ikka jube piin küll. Liiga aeglane ja kirju. Et näha kõiki liigamänge pean ma alla rullima, et veel mänge laeks. Seda saaks kindlasti paremini lahendada.
                  Parandage oma sitt!
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Teen ettepaneku karl54-le oma postitustes, panused kuidagi boldiga välja tuua. Lihtsalt sellest kombo hunnikust silmaga üle lastes natuke parem ülevaade. Sõbralik soovitus, ei midagi halvaga. Eks teised võiks ka ju sama asja jälgida.

                    Edu kõigile ja jõudu telekavaatajale!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                      Teen ettepaneku karl54-le oma postitustes, panused kuidagi boldiga välja tuua. Lihtsalt sellest kombo hunnikust silmaga üle lastes natuke parem ülevaade. Sõbralik soovitus, ei midagi halvaga. Eks teised võiks ka ju sama asja jälgida.

                      Edu kõigile ja jõudu telekavaatajale!
                      Jah natuke pikaks läks see asi, aga ma ei mäleta millal mul mõni suurem kombo võitis, ehk tõenäosus on suur, et ma homme õhtuks juba väljas. Praegu sellinne klassikaline kõik või mitte midagi. Kui ellu jään, siis ma võibolla võtan asja tõsisemalt ja teen üksikpanuseid rohkem.

                      Kommentaar


                        1krwg7.jpg

                        brrrrr

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          [ATTACH=CONFIG]5204[/ATTACH]

                          brrrrr
                          Mul oli just neljasega vastupidi, kus 90+2 tuli mulle sobiv tulemus Tulemuseks isiklik võidurekord
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            mis betid olid, kui saladus ei ole?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              mis betid olid, kui saladus ei ole?
                              Lester, Stoke, Swansea ja Palace, nende võitudele.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Keegi on teinud panuse mängule DNB meeskond 2. Kas mina tohin teha panuse, et meeskond 2 lööb vähemalt 2 väravat või on panused liiga kattuvad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X