320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see on normaalne , et Levadia noored vs Elva mängus 1:1 pealt panust tehes Levadia peale ,lasti mul maksimum panust teha 8 eurot 😅 rohkem ei lubatud.Krdi jama, mitte , et ma mingi ulme summa tahtsin panna , aga ikka noh.😕kontoriks olybet

    Kommentaar


      Mul oli hiljuti olybetiga sama jama. Äkki lasi 5 euri panustada? Aga no panus kaotas lõpuks ja ma väga ei kurda kokkuvõttes

      Kommentaar


        Kõrvalt tundub ja, et nad on kõigile madalaks lükanud Eesti Esiliiga limiidid. Kuressaare mängul oli samasugune 8-eurone max bet. Muidu on neil limiidid pirakad Eesti turu mõistes, aga kohalikele sündmustele panuseid võttes ollakse ettevaatlikud.
        sigpic

        Kommentaar


          Oleks pidand Liverpooli team news'i vist lugema

          Kommentaar


            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
            Marathonbet ka suht sarnase koefiga väljas. Nad ka ebausaldusväärsed või mis sa silmas pead?




            Mnja. Poistel on palju õnne olnud ees-pool. Rohukas näris küüsi kindlasti oma eilse O7.5 cardsi peale, mis tuli alles 90+2 ära. Ma muidugi mängu ei näinud, võib-olla oli kindel panus

            Täna paistab, kas teen ka pisikese come-backi ettepoole. Või mitte. Tahaks ikka Romariost ette saada. Romario, tööta selle nimel, krt...Sa ju tahad Tammeka - Kalju mängul oma meelisjooki ikka juua?
            Ma olen nüüd tegelikult juba pikemat aega puhkusel,Eestist eemal,ausalt öeldes ega enam väga ei viitsi panuseid otsida ja pole nii palju aega ka, go big or go home taktikaga lähen siin järgnevatel päevadel peale. Muidugi kui pärast tänast on veel millegagi minna

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Segunda División

              Valladolid - Levante 11 Mar 2017, 19:00
              Levante @3.35

              Reus Deportiu - Girona 12 Mar 2017, 19:00
              Girona @2.82

              Kombo @9.45 (Pinnacle)
              10 ühikut
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Kuna käimas on 3. kvartal, siis igaks juhuks meenutan ühtteist. Mõned on eelmistel turniiridel nende reeglite vastu eksinud.

                4.2. Kolmanda kvartali järel 1-3 kohtadel lõpetanud mängijad saavad eelviimase ja viimase päeva sündmustele teha 3 panust. Ülejäänud saavad teha 2 panust.
                4.2a. Kolmanda kvartali järel 1. koha saanud mängija saab oma viimase panuse postitada ükskõik mis ajal enne turniiri dead-line lõppu. Kolmanda kvartali järel 2. koha saanud mängija saab oma viimase panuse postitada hiljemalt viimasel päeval kell 21.00. Kolmanda kvartali järel 3. koha saanud mängija saab oma viimase panuse postitada hiljemalt viimasel päeval kell 20.00. Kõik ülejäänud saavad postitada oma viimast panust hiljemalt viimasel päeval kell 19.00.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Lazio - Torino mängule on tehtud panus BTTS, kas mina tohin teha panust BTTS + O 2,5?

                  Kommentaar


                    Jah, võid.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                      Marathonbet ka suht sarnase koefiga väljas. Nad ka ebausaldusväärsed või mis sa silmas pead?

                      Seoses Marathonbetiga meenub mulle mu arbitraa˛i eksperiment, kus pärast 3 võidetud panust (mis olid muideks kõik 100-eurised panused), sain ma edaspidi maksimaalselt panustada 1 euro.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Australia Victoria U20 League
                        13.03 09:30
                        Bulleen Lions U20 vs Melbourne Knights U20
                        Pick: Bulleen Lions U20 1X
                        Odds: 2.8 (Unibet)
                        Stake: 41.07



                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Australia Victoria U20 League
                        13.03 09:30
                        Kingston City U20 vs Hume City U20
                        Pick: Kingston City U20 1X
                        Odds: 1.84 (Unibet)
                        Stake: 50



                        Tulemusi flashscores pole nii et panen need lingid siia Mõlemad panused mängisid.

                        Kommentaar


                          A mis see on? http://www.oddsportal.com/soccer/aus.../npl-victoria/
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Need on meeste A-tiimid. Mul mängisid U20 satsid. Need mängud toimusid vahetult enne sinu poolt välja toodud mänge.

                            Kommentaar


                              Ok, tänks. Futbol24.com andis ka samamoodi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                14.03 Drummondville Challenger G.Sakharov - F.Peliwo 1@1.33(bwin)
                                +
                                NBA Spurs vs Hawks Spurs -3.5@1.6(bwin)
                                +
                                NHL NY Islanders vs Carolina Hurricanes 1(FT including OT)@1.8

                                Koef kokku 3.83
                                Panus: all the biscuits ehk 100.



                                Ehk tuleb üks hoki ka vahelduseks ära, NYI mängib playoffi peale ja kodus peaks kindlasti Canesi vastu võitma. Spurs kodus võiks nagu Hawksi ära võtta, kes ülimalt ebastabiilne tiim.
                                Omast kogemusest öeldes, siis 1.3 koef tennis will fuck the combo up

                                Kommentaar

                                Working...
                                X