320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma õigesti aru saan, siis turniiri võidule on neli inimest? ChelseaFC panus kaotas? Ja siis neljandast tagapool olevate puhul sõltub, mis meie nelja panustest saab.

    Kommentaar


      Huvitav mis üldse kõige kõvem tulemus on olnud, millega top 3. on välja jäädud ja mis on kõige kõvem tulemus millega top6 välja on jäädud. Lõhnab uute rekordite järgi selles vallas.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Huvitav mis üldse kõige kõvem tulemus on olnud, millega top 3. on välja jäädud ja mis on kõige kõvem tulemus millega top6 välja on jäädud. Lõhnab uute rekordite järgi selles vallas.
        Kõige suurem 4. koha tulemus on olnud SBT9 ja selle sai EgoTrip. Tookord oli 107 ühikut. Ühtlasi ainuke kord, kus kasutaja, kes jäi turniiri lõpuks plussi, ei saanud auhinnalist kohta.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Kui ma õigesti aru saan, siis turniiri võidule on neli inimest? ChelseaFC panus kaotas? Ja siis neljandast tagapool olevate puhul sõltub, mis meie nelja panustest saab.
          Inimesed, kes võivad veel võita SBT16: karl54, mazz, Kaurr, telekavaataja, Syke, Redman. Nendest on varasemalt võitnud Redman ja telekavaataja.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ja üldiseks imege võmpa, et 400 ühikuga TOP3 ei saa.

            Veel kord õnne võitjatele.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Lihtsalt mainin ära edaspidiseks et Moneyline ei tähenda seda, et peaks tingimata normaalajal võitma. Muidu lõpptulemus siiski õige kuna Rootsi võitis penaltitega

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ja üldiseks imege võmpa, et 400 ühikuga TOP3 ei saa.

                Veel kord õnne võitjatele.
                See turniir pole mõeldud stabiilsetele ja headele panustajatele, Mazz ise ju väitis ka, et muutis taktikat ja see tõi talle võidu, tõsi see polnud minu arvates midagi väga hullu, aga ikkagi, lihtsalt hea väärtusega kõik mängu, kombosid ta ikka ei teinud, seega võit läks õigesse kohta, aint mõmmikust kahju. Aga kui on nii palju osalejaid, siis see turniiri formaat soosib õnne peale mängijaid, Romario, telekavaataja ja mazz on oma taktikaga enamasti kasumis ja tipus, aga ikkagi kui nii palju osalejaid on, siis 15 kombo venda lähevad nulli, aga lõpuks mõni suudab ikkagi rohkesse kasumisse jääda. Olles ise panustamisega päris kaua tegelenud, siis ma olen alati ka rahulik ja eelistan seda teie taktikat, aga siin turniiril on pigem vaja midagi muud ja lähen alati kombotama, ehk siis enamasti tippu ei saa ja lõpetan nullis aga kui veab on ebareaalne tulemus ja hea koht olemas, aga aasta lõikes on telekavaataja taktika parem, aga nii rohke osalejate arvuga ei tundu see stabiilne taktika nii hea.

                Kommentaar


                  Seoses sellega, et ma ei saa Coolbeti boonuskoodi kasutada, annan Telekavaatajale vabad käed otsustamaks mis sellega saab.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Saada telekavaatajale oma Coolbeti kasutaja ja korraldavad ära.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      See turniir pole mõeldud stabiilsetele ja headele panustajatele, Mazz ise ju väitis ka, et muutis taktikat ja see tõi talle võidu, tõsi see polnud minu arvates midagi väga hullu, aga ikkagi, lihtsalt hea väärtusega kõik mängu, kombosid ta ikka ei teinud, seega võit läks õigesse kohta, aint mõmmikust kahju. Aga kui on nii palju osalejaid, siis see turniiri formaat soosib õnne peale mängijaid, Romario, telekavaataja ja mazz on oma taktikaga enamasti kasumis ja tipus, aga ikkagi kui nii palju osalejaid on, siis 15 kombo venda lähevad nulli, aga lõpuks mõni suudab ikkagi rohkesse kasumisse jääda. Olles ise panustamisega päris kaua tegelenud, siis ma olen alati ka rahulik ja eelistan seda teie taktikat, aga siin turniiril on pigem vaja midagi muud ja lähen alati kombotama, ehk siis enamasti tippu ei saa ja lõpetan nullis aga kui veab on ebareaalne tulemus ja hea koht olemas, aga aasta lõikes on telekavaataja taktika parem, aga nii rohke osalejate arvuga ei tundu see stabiilne taktika nii hea.
                      Karl, kõik on ok, ma pole hetkekski kurb tegelikult. Ma ei läinud teadlikult all-in ja vahel konservatism ei toogi tulemust. Seekord läks sinul õnneks ning megakombo mängis.

                      Mis puudutab seda, keda see turniir soosib... Õnne peab ka olema või nii. Et nagu lõpus peab olema millegi peale riskida ka. Ses mõttes tegi mazz vajalikult hetkel vajalikke lükkeid ja panigi kinni. Syke omas võimalust oma panust ilusti kalkuleerida, aga sport on selline asi, mis alati ei lähe täppi.

                      Aga üldiselt vajavad teatud põhimõtted ümber vaatamist ja ma tulen selle juurde tagasi homme.

                      Hommiku jooksul ma loosin välja veel 2 Coolbeti 10-eurost panustamisboonust ning siis hakkan majandama juba rahadega.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mazz, mul on su Coolbeti andmeid vaja.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Aitäh Telekavaatajale tehtud töö eest ning suurepärast turniiride eest aasta lõikes. Ootan juba uut hooaega!

                          Kommentaar


                            Tänud korraldajale ja osalajatele. Suur kergendus, et kaane lõpuks maha sain, osavõtjate arvu tõttu muutub turniirivõit muudkui raskemaks ja raskemaks. Aga konkurents on väga äge ja kui nii palju tegelasi mängus püsib, siis viimased päevad on veel eriti põnevad.

                            Kommentaar


                              Avaldan ka enda kiidusõnad ja tänusõnad korraldajale ja osalejatele.
                              Kindlasti uuel hooajal proovin kõikidest sbt'dest osa võtta.

                              Mis viimasesse Sbtsse puutub siis enda eesmärk sai täidetud. Lõpetasin positiivse poole peal. Natuke kahju ,et käsipalli panused aia taha läksid aga proovime uuel hooajal uuesti.
                              Kuna viimased kaks kvartalit olin tööl koguaeg ja polnud aega uurida puurida sis panuste hulk oli ka väiksema aga ehk oligi see hea.
                              Võidu mõtteid oli raske mõlgutama hakata kuna siis härrased tabasid korralikult ja no vaadates lõpp tabelit sis on näha ka ,et tase oli väga kõrge .

                              Palju õnne võitjatele ja ootame pingsalt siis uut hooaega.

                              Kommentaar


                                Tänud ka minu poolt korraldajale ja osalejatele!

                                Isiklikus plaanis läks turniir kole kehvasti. Minu leivaks kujunenud Eesti korvpallis oli käsil finaalseeria ning suuri väärtusi sealt ei leidnud. Ka üldiselt jälgin ma panustamismaailmas korvpalli palju enam ning hetkel käivad finaalseeriad on väärtuse leidmises üsna kehvad. Õnne ka mazzile! Taktika muutus tõi edu ning nõustun karliga, et konservatiivse taktikaga on nii suure fieldiga mängus väga keeruline edukas olla. Uus hooaeg tõotab tulla kõvem kui kunagi varem ning loodetavasti on ka osalejate arv püsiv või isegi tõusvat trendi üles näitav. Selles suhtes tänud ka Coolbetile, et nõustusid üritust toetama. Tänu sellele kasvas ka osalejate arv üsna soliidseks ning loodetavasti said enamus pisiku külge ning jätkavad ka uuel hooajal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X